صفحه 10 از 68 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Matirx نمایش پست ها
    درود
    تخصص پزشکی‌ در آلمان یک دوره دانشگاهی نیست که شهریه داشته باشه. شما استخدام بیمارستان میشید و در حین کار تخصص میگیرید در اکثر موارد حقوق هم میگیرید
    لطفا در مورد نحوه استخدام در بیمارستانهای آلمان که منجر به دریافت تخصص میشود بیشتر راهنمایی کنید.

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل و كار پزشكان در آلمان

لطفا تعدادی از این شرکتهای معتبر آلمانی را معرفی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط doctorvarna نمایش پست ها
    دوستان و همکاران عزیز پزشک، دقت کنید که برای گرفتن پذیرش هیچ لزومی نداره که این همه پول (۶۰۰۰-۱۰۰۰۰ یورو!!! و حتی بیشتر!!!) به افرادی بدین (چه پزشک و چه غیر پزشک) که اکثرا هم با ارائه‌ی اطلاعات غلط یا ناقص سعی‌ در فریب شما دارند و به هیچ چیز جز پول فکر نمیکنند.می‌تونین خودتون مستقیماً با Uniklinikum ها تماس بگیرین(با ایمیل) و یا از شرکتهای خیلی‌ معتبر آلمانی‌ که رایگان پوزیشن تخصص برای پزشکان خارجی‌ پیدا میکنن کمک بگیرین که صادق و بی‌ غل و‌ غش هستند.

متاسفانه تعدادي افراد سودجو با سوء استفاده از نبود اطلاعات كافي در خصوص سيستم ورود به تخصص پزشكي در آلمان و با دادن وعده هاي پوشالي اقدام به ارايه اطلاعات نادرست و اخذ مبالغ كلان از پزشكان محترم نموده و موجب اتلاف وقت و هزينه همكاران ميشوند.
    جهت كسب اطلاعات بيشتر و پيشگيري از افتادن در دام اينگونه افراد لطفا قبل از هرگونه اقدامي اطلاعات کاقی کسب نماييد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    لطفا در مورد نحوه استخدام در بیمارستانهای آلمان که منجر به دریافت تخصص میشود بیشتر راهنمایی کنید.

این وب سایت رو مطالعه کنید اگر سوالی موند مطرح کنید
    http://www.drelmi.com/
    کم رنگ باش ولی‌ دو رنگ نباش

سلام.من یه سوالی دارم،میدونم جوابش تو این صفحات بود اما خیالم راحت نشد.من پزشکی عمومی دارم میخونم.من اگه طرح نرم مدرک اصلیمو نمیگیرم،اما ریز نمرات و دانشنامه میگیرم.در این صورت اجازه طبابت ندارم درسته؟واسه ادامه تحصیل تو المان اجازه طبابت در کشور محل تحصیل لازمه؟داشتن سابقه کار 1-2 ساله چطور؟اينايي كه شنيدم درسته؟
    علاوه بر اينها بهم گفتن تازگيا المان چون نيازش به پزشك و مهندس زياد شده بيشتر پذيرش ميگيره اما بايد دادن يه امتحان ورودي هم شده از شروطش.

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    سلام.من یه سوالی دارم،میدونم جوابش تو این صفحات بود اما خیالم راحت نشد.من پزشکی عمومی دارم میخونم.من اگه طرح نرم مدرک اصلیمو نمیگیرم،اما ریز نمرات و دانشنامه میگیرم.در این صورت اجازه طبابت ندارم درسته؟واسه ادامه تحصیل تو المان اجازه طبابت در کشور محل تحصیل لازمه؟داشتن سابقه کار 1-2 ساله چطور؟اينايي كه شنيدم درسته؟
    علاوه بر اينها بهم گفتن تازگيا المان چون نيازش به پزشك و مهندس زياد شده بيشتر پذيرش ميگيره اما بايد دادن يه امتحان ورودي هم شده از شروطش.
    درود
    این لیست مدارک لازم از طرف سفارت در تهران page 6
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...aDauerMBDL.pdf
    ادارات آلمان برای صدور مجوز اشتغال به پزشکی برای خارجی ها احتیاج به مقایسه و ارزشیابی مدرک اتمام دوره پزشکی به اضافه ریزنمرات دارند
    و البته مقدار زیادی مدارک دیگه!!
    حالا شما بدون طرح چه مدرکی دارید و آیا این مدارک اینجا قبل ارزشیابی هستند ،متأسفانه نمیدونم

داشتن سابقه کار میتونه کمک بکنه!!

آلمان اخیرا خیلی‌ مهندس و پزشک خارجی‌ استخدام میکنه.
    مهندس‌ها معمولاً امتحان ورودی ندارند برای پزشک‌ها بررسی می‌شه اگر مدرک در حد مدرک پزشکی‌ آلمان ارزشیابی بشه امتحانی لازم نیست اگر کمتر ارزشیابی بشه بسته به مقدار کمبود یک سری امتحانات لازم هست
    ویرایش توسط Matirx : July 17th, 2012 در ساعت 07:54 PM

من وب سایت دکتر علمی را کامل خوندم. چند سوال هنوز برام مطرح هست. لطفا راهنمایی کنید:

لیست/مشخصات تماس شرکتهای آلمانی که بطور رایگان خدمات شغل یابی را برای پزشکان - که دنبال دستیاری تخصصی در بیمارستانهای آلمان هستند - انجام میدهند، چطور پیدا کنم؟ در سایت دکتر علمی این مورد را نتوانستم پیدا کنم.

2) نمونه نامه که برای اساتید و بیمارستانها باید بفرستیم به زبان آلمانی

3) نمونه رزومه به زبان آلمانی

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

من وب سایت دکتر علمی را کامل خوندم. چند سوال هنوز برام مطرح هست. لطفا راهنمایی کنید:

لیست/مشخصات تماس شرکتهای آلمانی که بطور رایگان خدمات شغل یابی را برای پزشکان - که دنبال دستیاری تخصصی در بیمارستانهای آلمان هستند - انجام میدهند، چطور پیدا کنم؟ در سایت دکتر علمی این مورد را نتوانستم پیدا کنم.

ممنون
    ۱-من هم متأسفانه نمیشناسم
    ۲- لینک گوگل:
    https://www.google.de/search?q=ansch...w=1400&bih=908
    ۳- لینک گوگل
    https://www.google.de/search?q=ansch...w=1400&bih=908
    این نامه‌ها و رزومه ها رو همینجوری نمی‌شه استفاده کرد باید بسته به شرایط تغییر کنن.

حتما اول آلمانی‌ یاد بگیرید

Banned

ممنون
    ببخشید این آقای دکتر ظاهرا مدرم رو ... گیر آورده نهیات حرف وبلاگش اینه که همه موسسات و شرکتها و .... دروغگو هستند(که خب اکثرا هم فقط به سود خودشون فکر میکنند) و فقط من هستم و گروه ! ما!(این خودشم که شد یه چیزی شبیه موسسه اعزام دانشجو اما از نوع بدون مجوزش!!!!!! که هیچ نظارتی هم نمیشه روش داشت و یا اگر مشکلی پیش اومد به جایی شکایت کرد!)هست که همه کاراش رو اصوله و ....
    دوستان گرنقدر و عزیز گرفتن پذیرش و بقیه کارها یک روال ثابت داره که هر کسی خودش به راحتی و بدون هزینه کردن پولهای اضافی و حرام کردن اون پولها با دادن اونها به موسسات میتونه پذیرش رو بگیره. اگر شرایط رو داشته باشید که میتونید بگیرید اگر هم شرایط نداشته باشید نهایتش ضرر کردن پول در انتظارتون هست . نمونه این موارد هم ا دلتون بخواد زیاده.

Junior Member

سلام کسی هست که اینجا با دیپلم برای پزشکی ار آلمان پذیرش گرفته باشه و بتونه منو راهنمایی کنه؟
    2) پزشکی آلمان چه مدرکی محسوب میشه؟ و در یونی اسیست در قسمت first degree ya master degree باید براش اپلای کرد؟

ایشون شرکتهای آلمانی را - که بطور رایگان کار شغل یابی را انجام میدهند - معرفی نکردند. اگه کسی میشناسه لطفا معرفی کنه تا خیر دنیا و آخرت را برای خود بخرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sorosh نمایش پست ها
    ببخشید این آقای دکتر ظاهرا مدرم رو ... گیر آورده نهیات حرف وبلاگش اینه که همه موسسات و شرکتها و .... دروغگو هستند(که خب اکثرا هم فقط به سود خودشون فکر میکنند) و فقط من هستم و گروه ! ما!(این خودشم که شد یه چیزی شبیه موسسه اعزام دانشجو اما از نوع بدون مجوزش!!!!!! که هیچ نظارتی هم نمیشه روش داشت و یا اگر مشکلی پیش اومد به جایی شکایت کرد!)هست که همه کاراش رو اصوله و ....
    دوستان گرنقدر و عزیز گرفتن پذیرش و بقیه کارها یک روال ثابت داره که هر کسی خودش به راحتی و بدون هزینه کردن پولهای اضافی و حرام کردن اون پولها با دادن اونها به موسسات میتونه پذیرش رو بگیره. اگر شرایط رو داشته باشید که میتونید بگیرید اگر هم شرایط نداشته باشید نهایتش ضرر کردن پول در انتظارتون هست . نمونه این موارد هم ا دلتون بخواد زیاده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)