صفحه 14 از 68 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

ولی ظاهرا آخرین معدل مد نظر هست.

سلام
    من مدرک زیست شناشی سلولی و مولکولی-بیوشیمی دارم می خوام پزشکی بخونم چهار سال دوم ، باید از اول بخونم یا امکانش هستش

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط capitan84 نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک زیست شناشی سلولی و مولکولی-بیوشیمی دارم می خوام پزشکی بخونم چهار سال دوم ، باید از اول بخونم یا امکانش هستش
    این رو باید دانشگاه تصمیم بگیره ! به احتمال زیاد باید از اول بخونید (چون قالبا سر فصل دروس در آلمان با ایران خیلی متفاوت هست).

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشك

من پزشکی سراسری اصفهان میخونمومیخوام واسه تخصص برم المان.
    شرط معدلش چجوریه؟الان معدلم 16.7 هست اینجا و دارم المانی میخونم.
    رشته هایی مثل پوست و چشم راحت میگیرن؟یه راهنمایی کلی کنید ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shvth نمایش پست ها
    من پزشکی سراسری اصفهان میخونمومیخوام واسه تخصص برم المان.
    شرط معدلش چجوریه؟الان معدلم 16.7 هست اینجا و دارم المانی میخونم.
    رشته هایی مثل پوست و چشم راحت میگیرن؟یه راهنمایی کلی کنید ممنون
    برای تخصص هم باید معدلتون خوب باشه (این معدل خوبه ولی چون رقابتی هست هرچه معدلتون بالاتر باشه شانستون بهتر هست). رشته پوست اتفاقا خیلی هم سخت هست پذیرش گرفتن براش. در ضمن چون ممکنه مصاحبه داشته باشید بهتره آلمانی تون رو خوب کنید و برای پذیرش تخصص هم حداقل B2 نیاز هست.

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

سلام. از دوستان کسی خبر داره پذیرش گرفتن برای نوروسرجری از دانشگاههای آلمان سخته یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
    سلام. از دوستان کسی خبر داره پذیرش گرفتن برای نوروسرجری از دانشگاههای آلمان سخته یا نه؟
    برای پذیرش در این رشته باید مدرک پزشکی عمومی داشته باشید و تا بتونید برای تخصص در این رشته اقدام کنید. از مهمترین شرایط اقدام برای تخصص : 1- داشتن مدرک زبان آلمانی در حد (B2) و 2- اخذ پذیرش از کلینیک یا دانشگاه پزشکی در آلمان هست (که خودش مراحل خاصی داره)

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    متاسفانه دانشگاههای آلمان مدرک دانشگاه ازاد رو قبول ندارن.در این سایت http://anabin.kmk.org/no_cache/filte...itutionen.html چک کنید اسم دانشگاهتون رو اگه جلوی اسم دانشگاهتون H+/-بود مدرکش مورد تایید نیست.شما باید در اینصورت برای دوره کالج در آلمان اپلای کنید و بعد از اون در امتحان پایان این دوره شرکت کنید و اگه امتحانتون رو پاس کردید و معدل دوره کالجتون خوب باشه شانس خوبی برای پذیرش خواهید داشت.
    دوست عزیز شما بهتره کمی تحقیق کنید که بچه ها گمراه نشند ! کی گفته دانشگاه آزاد مورد تایید نیست یا اینکه دانشگاهی که H+/- باشه مورد تایید نیست؟ این علامت یعنی باید مدارک بررسی بشه و شما اگه به تاپیک نتایج پذیرش مراجعه کنید متوجه می شوید که خیلی از بچه های دانشگاه آزاد از دانشگاههای آلمان پذیرش گرفته اند !

این هم متن سایت Anabin

schlafendH+/- kennzeichnet Institutionen, für die keine eindeutige Aussage getroffen werden kann. Dies ist z.B. der Fall, wenn an einer Institution bestimmte Studiengänge angeboten werden, die dem Hochschulbereich angehören, während andere nach Dauer und Niveau darunter liegen oder nicht akkreditiert sind. In solchen Fällen ist die Prüfung des einzelnen Abschlusses erforderlich. Ein Blick in den Kommentar zum Institutionstypus kann in diesem Zusammenhang wichtige Zusatzinformationen liefern.

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    برای پذیرش در این رشته باید مدرک پزشکی عمومی داشته باشید و تا بتونید برای تخصص در این رشته اقدام کنید. از مهمترین شرایط اقدام برای تخصص : 1- داشتن مدرک زبان آلمانی در حد (B2) و 2- اخذ پذیرش از کلینیک یا دانشگاه پزشکی در آلمان هست (که خودش مراحل خاصی داره)
    دوست من، این مراحل رو کامل میدونم. در ضمن من پزشک عمومی و در ICU مشغول به کار هستم. از اونجایی که گرفتن پذیرش توی بعضی رشته ها سختتره ،میخام بدونم این رشته جز کدوم دسته است؟ ایا پذیرش گرفتن براش سخته یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ed_7753_2002 نمایش پست ها
    دوست من، این مراحل رو کامل میدونم. در ضمن من پزشک عمومی و در ICU مشغول به کار هستم. از اونجایی که گرفتن پذیرش توی بعضی رشته ها سختتره ،میخام بدونم این رشته جز کدوم دسته است؟ ایا پذیرش گرفتن براش سخته یا نه؟
    این رو می دونم که پذیرش گرفتن برای تخصص پوست سخت هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)