صفحه 16 از 68 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما بهتره کمی تحقیق کنید که بچه ها گمراه نشند ! کی گفته دانشگاه آزاد مورد تایید نیست یا اینکه دانشگاهی که H+/- باشه مورد تایید نیست؟ این علامت یعنی باید مدارک بررسی بشه و شما اگه به تاپیک نتایج پذیرش مراجعه کنید متوجه می شوید که خیلی از بچه های دانشگاه آزاد از دانشگاههای آلمان پذیرش گرفته اند !

این هم متن سایت Anabin

schlafendH+/- kennzeichnet Institutionen, für die keine eindeutige Aussage getroffen werden kann. Dies ist z.B. der Fall, wenn an einer Institution bestimmte Studiengänge angeboten werden, die dem Hochschulbereich angehören, während andere nach Dauer und Niveau darunter liegen oder nicht akkreditiert sind. In solchen Fällen ist die Prüfung des einzelnen Abschlusses erforderlich. Ein Blick in den Kommentar zum Institutionstypus kann in diesem Zusammenhang wichtige Zusatzinformationen liefern.
    شما باید یه خورده مطالعه کنی عزیزم مثل اینکه هنوز سایت uni-assist رو هم مطالعه نکردید. به این لینک مراجعه کنید .
    http://www.uni-assist.de/laender-tipps.html
    در انتهای صفحه مدارک مورد نیاز برای ورود مستقیم به دانشگاه رو نوشته و توی پرانتز نوشته که ورودی دانشگه آزاد قبول نیست.
    ویرایش توسط sss666 : May 20th, 2013 در ساعت 12:03 PM

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    شما باید یه خورده مطالعه کنی عزیزم مثل اینکه هنوز سایت uni-assist رو هم مطالعه نکردید. به این لینک مراجعه کنید .
    http://www.uni-assist.de/laender-tipps.html
    در انتهای صفحه مدارک مورد نیاز برای ورود مستقیم به دانشگاه رو نوشته و توی پرانتز نوشته که ورودی دانشگه آزاد قبول نیست.
    دوست عزیز من هم تحصیل کردم هم در دانشگاه کار کردم و هم از شیوه کار uni-assist اطلاعات دارم. مناسب پاسخ دادن به دوستان بوده و اگر نباشه صحبتی نمی کنم ! شما که مطالعه دارید بهتره یه ایمیل به uni-assist بزنید و ببینید چقدر قوانین عوض شده ! اینکه سایتشون رو به روز نمی کنند ارتباطی به تغییر نکرده.

در ضمن uni-assist تمام تصمیمهایی که میگیره از روی اطلاعاتی هست که وزرات علوم آلمان در اختیارش میگذاره و اجازه نداره سرخود برای خودش قانون بگذاره !! چون اصلا این سازمان یک سازمان دولتی و قانونگذار نیست ! اطلاعات مدارک مورد قبول در سایت Anabin ذکر شده و این سایت وزرات علوم آلمان هست و هرچه در این سایت باشه تمام دانشگاههای آلمان ملزم به اجرایش هستند و هرچه در این سایت نباشه باید با وزرات علوم آلمان چک بشه !

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط a2011 نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم تحصیل کردم هم در دانشگاه کار کردم و هم از شیوه کار uni-assist اطلاعات دارم. مناسب پاسخ دادن به دوستان بوده و اگر نباشه صحبتی نمی کنم ! شما که مطالعه دارید بهتره یه ایمیل به uni-assist بزنید و ببینید چقدر قوانین عوض شده ! اینکه سایتشون رو به روز نمی کنند ارتباطی به تغییر نکرده.

در ضمن uni-assist تمام تصمیمهایی که میگیره از روی اطلاعاتی هست که وزرات علوم آلمان در اختیارش میگذاره و اجازه نداره سرخود برای خودش قانون بگذاره !! چون اصلا این سازمان یک سازمان دولتی و قانونگذار نیست ! اطلاعات مدارک مورد قبول در سایت Anabin ذکر شده و این سایت وزرات علوم آلمان هست و هرچه در این سایت باشه تمام دانشگاههای آلمان ملزم به اجرایش هستند و هرچه در این سایت نباشه باید با وزرات علوم آلمان چک بشه !
    حداقل در مورد پذیرش در رشته های پزشکی که توش شکی نیست که کسایی که از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل میشن کارنامه کنکورشون رو قبول ندارن و حتما باید برن کالج.تو این که شکی نیست شاید در مقطع فوق لیسانس تغییراتی ایجاد شده باشه.

Junior Member

من کارشناسی ارشد زیست شناسی همچنین لیسانس مهندسی صنایع دارم.می خواستم برای پزشکی در آلمان اقدام کنم.خواستم ببینم آیا بااین وضعیت شدنی هست؟امکان بورس شدن هم وجود داره.باید چیکار کنم.با تشکر

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abar نمایش پست ها
    من کارشناسی ارشد زیست شناسی همچنین لیسانس مهندسی صنایع دارم.می خواستم برای پزشکی در آلمان اقدام کنم.خواستم ببینم آیا بااین وضعیت شدنی هست؟امکان بورس شدن هم وجود داره.باید چیکار کنم.با تشکر
    در مورد شرایط پذیرش پزشکی در این تاپیک توضیحات کافی داده شده اگه مطالعه کنید حتما به جواب سئوالاتتون می رسید. ولی در مورد بورس همین رو بگم که امکان اخذ بورس وجود نداره.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

دوستان گرامی علاقه مند به ورود به آموزس پزشکی، دوره های تخصص بالینی و دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی در کشور آلمان، لطفا به دقت به همه فایل های صوتی موجود در لینک زیر گوش بدید:

سری اول:
    http://www.drelmi.com/%DA%AF%D8%A7%D...8%D8%AA%DB%8C1

سری دوم:
    http://www.drelmi.com/%DA%AF%D8%A7%D...%D8%AA%DB%8C_2

برای اطلاعات بیشتر هم به لینک زیر مراجعه کنید:
    http://www.drelmi.com/%D8%B5%D9%81%D...AE%D8%B3%D8%AA
    ویرایش توسط erfan1985 : June 4th, 2013 در ساعت 02:26 AM

Junior Member

من بیشتر از یکسال هست که اومدم آلمان واسه رزیدنتی پزشکی ( رادیو) ، امتحان Gleichwertigkeit را هم پاس کردم و Approbation رو گرفتم.

اگر کسی سوالی در این زمینه داره خوشحال میشم بتونم کمک کنم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Atiba نمایش پست ها
    من بیشتر از یکسال هست که اومدم آلمان واسه رزیدنتی پزشکی ( رادیو) ، امتحان Gleichwertigkeit را هم پاس کردم و Approbation رو گرفتم.

خوشحالم بالآخره کسی توی پیدا شد که بتونه کمک کنه. چون تقریبا تمام دوستان که پست میذارن میخوان تازه پزشکیو شروع کنن.
    تبریک میگم بهتون و امیدوارم موفق باشید.
    چند تا سوال ازتون دارم.
    من قصد دارم برای رزیدنتی بیام آلمان. رشته مورد نظرم نوروسرجری هست. میخوام بدونم آیا امکان گرفتن پوزیشن با حقوق در این رشته وجود داره؟
    سوال دیگه ای که دارم در مورد زبان هست. مدتیه با یک استاد به صورت خصوصی زبان کار میکنم. به گفته ایشون الآن سطح A1 رو دارم. میخوام بدونم آیا CV رو بفرستم برای Apply گرفتن و ازشون برای گرفتن مدرک زبان وقت بخوان یا اینکه صبر کنم اول مدرک زبان بگیرم.
    سوال بعدم هم در مورد امتحان
    Gleichwertigkeit هست. از چه رفرانس باید برای آماده شدن استفاده کنم؟
    با تشکر فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Atiba نمایش پست ها

مطالب رو که مرور میکردم دیدم مطالب شما رو ، خوشحالم که رفتید بالاخره آلمان و میتونید اطلاعت مفیدی بهم بدین، راسیتش من الان هم آلمان هستم البته برای بازدید نه درس، سال پنجم پزشکی هستم و خیلی دوس دارم سبک سنگین کنم ببینیم آلمان بهتره یا جای دیگه ( مثل کشورای انگلیسی زبان : استرالیا، نیوزلند)
    به صورت کلی یه چیزایی فهمیدم از همکاران پزشک حتی تو خود آلمان اما نه دقیق چون هرکی یه جور حرف میزنه، فقط برای ما که جوونیم پیشنهاد شما چیه؟ پزشک مهمان یا تلاش برای ASSISTANT ??
    بی زحمت یه توضیحی هم در مورد این دو روش و تفاوتش بدین، من هم به پوست علاقه دارم هم رادیو ، اما شنیدم که هیچ حقوقی ندارن، درسته؟ برام حقوق داشتن مهمه و حاضرم حتی بخاطرش یه تخصص دیگه مثل کاردیولوژی یا ENT بخونم که علاقه دارم
    ممنونم لطف میکنید

رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان پزشک عزیز اینجا میتونید job offer پزشکی در آلمان رو مشاهده کنید. میتونید رزومتون رو براشون بفرستید و برای کار اقدام کنید.
    http://www.medi-jobs.de/jobs/Aerzte/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)