صفحه 2 از 63 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ناتانائیل
    Guest

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

سلام من می خواستم بدونم که آیا کشور آلمان رتبه های تک رقمی کنکور رو بورسیه میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ناتانائیل نمایش پست ها
    سلام من می خواستم بدونم که آیا کشور آلمان رتبه های تک رقمی کنکور رو بورسیه میکنه؟
    منظورتون كدوم كنكور هست؟(چه مقطعي)
    اگر منظورتون كنكور سرلاسري براي قبولي در دانشگاه(از ابتدا)هست فكر نميكنم اين امتياز خاصي باشه.چون قبولي براي ورود به كالج نياز هست و تحصيل در كالج هم به جز درسدن در همه ايالت ها مجاني هست.
    اگر منظورتون ساير مقاطع هست خب حتما ميتونه خيلي مثبت باشه و به خود شما و پيگيري تون بستگي داره.كلا دريافت بورس مثلا تو المان خيلي سخت تر از آمريكا يا كانادا هست و كلا زياد اهل بورس دادن نيستند.

كورش
    Guest

با سلام.من ميخوام واسه رزيدنتي در آلمان اقدام كنم.كسي هست كه در حال حاضر رزيدنت اونجا باشه؟كسي هست كه اطلاعات موثقي داشته باشه؟ممنون

كورش
    Guest

سلام.اگه واسه رزيدنتي تو المان اقدام كنيم اونجا مستقيم وارد دوره رزيدنتي ميشيم يا بايد دوباره دوره اينترني بگذرونيم؟يا يه مدتي كار GPانجام بديم؟ من اينارو از هر كسي پرسيدم يه چيزي ميگه.ممنون ميشم اگه كسي جواب بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط كورش نمایش پست ها
    با سلام.من ميخوام واسه رزيدنتي در آلمان اقدام كنم.كسي هست كه در حال حاضر رزيدنت اونجا باشه؟كسي هست كه اطلاعات موثقي داشته باشه؟ممنون
    دوست عزيز فكز نميكنم اينجا كسي بنوته به شما جواب موثق و كاملي بده چون بيشتر بچه ها در رشته هاي فني تحصيل ميكنند.به نظر من بهترين راه مكاتبه با خود آلماني ها و اون دانشگاه يا استاد مربوطه هست .

Junior Member

من دانشجوي ترم 7 پزشكي هستم . مي خوستم بدونم راهي هست كه براي ادامه تحصيل به آلمان بروم و كمك هزينه هم داشته باشم؟

Junior Member

سلام.من برای دوره تخصص پزشکی قصد ادامه تحصیل در الملن رو دارم.اژانسی که برای من میخواد اینکارو بکنه فقط پذیرش در کلینیک خصوصی رو میگیره.لطفا میشه کمک کنید و بگید ایا تفاوتی بین این کلینیک خصوصی و بیمارستانهت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sephora174 نمایش پست ها
    سلام.من برای دوره تخصص پزشکی قصد ادامه تحصیل در الملن رو دارم.اژانسی که برای من میخواد اینکارو بکنه فقط پذیرش در کلینیک خصوصی رو میگیره.لطفا میشه کمک کنید و بگید ایا تفاوتی بین این کلینیک خصوصی و بیمارستانهت هست؟
    خب حتما تفاوت هست ولی‌ اینکه این تفاوت چه فرقی‌ واسه شما خواهد کرد رو نمیدونم.متاسفانه کلا تجربه بچه‌ها توی زمینه رشته‌های مرتبط با پزشکی‌ کم هست و شاید کسی‌ اینجا نتونه کمک خاصی‌ به شما بکنه.به هر حال دقت داشته باشید که حتما در این مورد تحقیق کنید و زیاد به حرف این آژانس‌ها اعتماد نکنید.
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

با سلام

من می خواستم بدونم که می شه پزشکی عمومی رو اینجا ( دانشکاه ازاد ) خوند و برای تخصص رفت المان ؟؟؟؟

یا از طریق روسیه اقدام کنم بهتره ؟؟؟

پیشاپیش ار پاسختون تشکر می کنم.

Junior Member

دوست عزیز تا اونجایی که من می دونم، اگر از کلینیک خصوصی پذیرش بگیری، بعد از اتمام دوره که برگردی اینجا، موقع ارزشیابی به مشکل بر می خوری. می تونی از وزارت بهداشت سوال کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)