صفحه 3 از 68 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

كورش
    Guest

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

سلام.اگه واسه رزيدنتي تو المان اقدام كنيم اونجا مستقيم وارد دوره رزيدنتي ميشيم يا بايد دوباره دوره اينترني بگذرونيم؟يا يه مدتي كار GPانجام بديم؟ من اينارو از هر كسي پرسيدم يه چيزي ميگه.ممنون ميشم اگه كسي جواب بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط كورش نمایش پست ها
    با سلام.من ميخوام واسه رزيدنتي در آلمان اقدام كنم.كسي هست كه در حال حاضر رزيدنت اونجا باشه؟كسي هست كه اطلاعات موثقي داشته باشه؟ممنون
    دوست عزيز فكز نميكنم اينجا كسي بنوته به شما جواب موثق و كاملي بده چون بيشتر بچه ها در رشته هاي فني تحصيل ميكنند.به نظر من بهترين راه مكاتبه با خود آلماني ها و اون دانشگاه يا استاد مربوطه هست .

Junior Member

با سلام
    من از دانشگاه کارلسروهه برای مقطع دکتری پذیرش گرفتم. خانم من لیسانس کشاورزی از دانشگاه سراسری زنجان دارد و می خواهد برای دندانپزشکی از ابتدا اقدام نماید. نزدیکترین دانشگاه به شهر کارلسروهه، هایدلبرگ است. می خواستم که مرا در نحوه پذیرش گرفتن از این دانشگاه، مدارک مورد نیاز، طول دوره تحصیل مرا راهنمایی فرمایید.

Junior Member

من تازه وارد آلمان شدم واسه ادامه تحصیل...

تو ایران لیسانس کامپیوتر سخت افزار از دانشگاه آزاد دارم- دیپلم ریاضی---
    الان پذیرش از FH Giessen تو رشته -Informatik B.Sc دارم..
    فعلا یابد 6 ماه اول آلمانی بخونم DSH-vorbreitung Kurs... و هنوز تو دانشگاه ثبت نام نکردم.
    به نظر شما می تونم الان که آلمان هستم درخواست پذیرش واسه رشته دندان پزشکی بدم! و بهم پزیرش می دن!!!
    دندان پزشکی!!! و اگه می دن باید 1 سال برم کالج یا پذیرش مستقیم به دانشگاه میدن؟...
    و اینکه باید درخواست پذیرش رو واسه Uni-assist بفرستم ! یا مستقیم پست کنم واسه دانشگاه! ( یا دستی ببرم ..آخه به 3 دانشگاه دسترسی دارم)
    آخرین مدرک زبانم هم ZD با نمره 2 هست البته الان سطح B2 هستم

( توی سایت دانشگاه Mainz نوشته دانشجویانی که از ایران با مدرک 4 ساله از دانشگاه آزاد میان! می تونن فقط تو همون رشته ادامه تحصیل بدن!
    چون اگه بدونم دندانپزشکی نمی شه..پس حداقل از یه دانشگاه بهتر پذیرش واسه همون رشته خودم Informatik می گیرم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی-دانشگاه علوم پزشکی تهران

سلام دوستان.
    من به تازگی عضو شدم.دانشجوی ترم 6 مامایی دانشگاه تهران هستم.
    میخواستم آلمان پزشکی بخونم ولی نمیدونم چه جوری باید درخواست بدم! مدک زبان آلمانی باید تا چه سطحی داشته باشم؟
    هزینه تحصیل و زندگی اونجا ماهیانه چند یورو میشه؟
    ببخشید!کلی سوال دارم.لطفا کمکم کنید

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

نقل قول نوشته اصلی توسط s.bikdeli نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من به تازگی عضو شدم.دانشجوی ترم 6 مامایی دانشگاه تهران هستم.
    میخواستم....
    سلام
    شما یه سری از این سوالاتتون رو که در مورد همه رشته ها مشترکه مثل شرایط زندگی رو می تونید با جستجو در انجمن جوابشو پیدا کنید. در مورد سوالات تخصصی رشتتون هم که تو همین تاپیک انشاا... دوستانی که مطلع هستند میان جواب میدن.

موفق باشید.
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member

سلام من لیسانس اقتصاد از دانشگاه سراسری دارم ولی قصد دارم رشته ام را ت غییر بدهم ایا امکانش هست که بتوانم پذیرش در دندانپزشکی یا داروسازی از دانشگاهای دولتی المان بگیرم؟ ایا میتوانم از کالج شروع کنم؟ یا فقط میتوانم زیر شاخه های رشته ی اقتصاد را ادامه بدهم ؟؟/؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی - علوم پزشکی شهید بهشتی

سلام من دانشجوی پزشکی شهید بهشتی ( ترم یک ) هستم . میخوام قبل از MD به آلمان برم. آیا شانسی برای پذیزش در یک دانشگاه معتبر رو دارم؟ (و یا بورس تحصیلی )
    (هنوز امتحانام تموم نشده برا همین معدل نگفتم ولی احتمال زیاد بالای 17 میشه).

Junior Member

با سلام،

من با تمام دانشگاه های آلمان که دندانپزشکی تدریس می کنند تماس گرفتنم و همه گفتند میشه دندانپزشکی خوند و فقط باید مدارک فرستاد تا بررسی شه و پذیرش گرفت.البته رقابتی هست و به زبان آلمانی!

Junior Member

من دانشجوي ترم 7 پزشكي هستم . مي خوستم بدونم راهي هست كه براي ادامه تحصيل به آلمان بروم و كمك هزينه هم داشته باشم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)