صفحه 4 از 68 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

سلام.من برای دوره تخصص پزشکی قصد ادامه تحصیل در الملن رو دارم.اژانسی که برای من میخواد اینکارو بکنه فقط پذیرش در کلینیک خصوصی رو میگیره.لطفا میشه کمک کنید و بگید ایا تفاوتی بین این کلینیک خصوصی و بیمارستانهت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sephora174 نمایش پست ها
    سلام.من برای دوره تخصص پزشکی قصد ادامه تحصیل در الملن رو دارم.اژانسی که برای من میخواد اینکارو بکنه فقط پذیرش در کلینیک خصوصی رو میگیره.لطفا میشه کمک کنید و بگید ایا تفاوتی بین این کلینیک خصوصی و بیمارستانهت هست؟
    خب حتما تفاوت هست ولی‌ اینکه این تفاوت چه فرقی‌ واسه شما خواهد کرد رو نمیدونم.متاسفانه کلا تجربه بچه‌ها توی زمینه رشته‌های مرتبط با پزشکی‌ کم هست و شاید کسی‌ اینجا نتونه کمک خاصی‌ به شما بکنه.به هر حال دقت داشته باشید که حتما در این مورد تحقیق کنید و زیاد به حرف این آژانس‌ها اعتماد نکنید.
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

با سلام

من می خواستم بدونم که می شه پزشکی عمومی رو اینجا ( دانشکاه ازاد ) خوند و برای تخصص رفت المان ؟؟؟؟

یا از طریق روسیه اقدام کنم بهتره ؟؟؟

پیشاپیش ار پاسختون تشکر می کنم.

دوستان سایت یا دیتا بیش خاصی برای جستجوی رشته های تخصص پزشکی وجود نداره؟
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

Junior Member

سلام دوستان ایا کسی اینجا هست که برای پزشکی یا دندانپزشکی در المان (بدون قبول شدن در کنکور سراسری یا ازاد در این دو رشته) اقدام کرده باشد؟ چون من همش دارم خبرهای ضد و نقیض میشنوم و واقعا نمیدونم که ایا میتونم روی المان برای این دو رشته حساب کنم؟؟ ضمنا من لیسانس اقتصاد از دانشگاه سراسری دارم. و ایا با لیسانس میشود مستقیم به دانشگاه رفت ودیگر کالج نرفت؟

Junior Member

سلام به همه

الان تخصص پزشکی در المان برای پزشکان عمومی امکان داره ولی به 2 صورت است

یکی اینکه مدرک 800 ساعت زبان داشته باشی+6 ماه دروس ماژور و تو بیمارستان بخونی بعد امتحان می گیرند

اگه قبوا شدی به عنوان پزشک عمومی می تونی کار کنی و معمولا با 1 سال کار کردن میتونی دانشگاه برای تخصص پذیرش بگیری که حقوقی معادا 2400 یورو در ماه داره

ولی اکثر ایرانیها از حالت دوم استفاده می کنند و اونجا پزشک مهمان می شوند .یعنی نامه فرمالیته بورسیه از ایران واسشون میفرستند و بدون اینکه حقوق بگیرند تخصص را میگذرانند.
    البته در این حالت هم بستگی به مدیر گروه و رشته تخصصی بعد یک سال شاید ماهیانه مبلغی را دادند ولی تضمینی نیست در رشته های کشیک دار به ازای هر کشیک بعد سال 2 50 تا 70 یورو می دهند

در رشته های رادیولوژی و پوست تا به حال ندیدم به کسی پول بدهند.

به عبارتی باید آماده واسه 5 سال از جیب خوردن باشی و تبلیغات بعضی آژانس ها که پولهای چند 10میلیونی میگیرند

و قول حقوق 2400 یورویی از ابتدا یا از سال 1 را می دهند اکثرا کذب است.و کلاهبرداری های فراوانی در این خصوص اتفاق افتاده است.

در حالت اول نیز امکان قبولی در آزمون علمی زنان داخلی جراحی بعد 6 ماه دوره نیست.

یادم رفت بگم وقتی شما پزشک مهمان می شود فقط در آخر دوره تخصص یه امتحان شفاهی ازتون می گیرند و مدرکتون رو می دهند
    ویرایش توسط Apdentist : October 16th, 2012 در ساعت 03:50 PM دلیل: حذف تبلیغات

Junior Member

سلام , محیار جان من مدرک پزشکی عمومی دارم.میخوام برای جراحی قلب اقدام کنم میشه لطفا راهنمایی کنید که چه راههایی پیش روی من هست ؟ و چه مراحلی رو برای این منظور باید بگذرونم ؟ یک سوال دیگه اینکه امکان گرفتن اقامت دایم همانند سایر کشورها, در آلمان وجود داره ؟ ممنون

Junior Member

سلام مهیار جان.میشه لطف کنید بیشتر توضیح بدید.من و همسرم پزشک عمومی هستیم وقصد داریم برای تخصص به آلمان بریم.آیا واقعا اگه از روش دوم اقدام کنیم هیچ کمک هزینه ای نداریم؟در کل میزان هزینه رو چقدر تخمین میزنید.ما اطلاعاتمون خیلی کمه میشه بیشتر نوضیح بدبد؟ممنون میشم.

Junior Member

دوستان خواهش میکنم اگر کسی در مورد تخصص در آلمان اطلاعاتی داره بگه.اینکه از اول باید چه کاری انجام بدیم؟نحوه گرفتن پذیرش؟میزان هزینه ها؟نحوه اقامت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak_mh نمایش پست ها
    سلام , محیار جان من مدرک پزشکی عمومی دارم.میخوام برای جراحی قلب اقدام کنم میشه لطفا راهنمایی کنید که چه راههایی پیش روی من هست ؟ و چه مراحلی رو برای این منظور باید بگذرونم ؟ یک سوال دیگه اینکه امکان گرفتن اقامت دایم همانند سایر کشورها, در آلمان وجود داره ؟ ممنون
    مزدک جان
    بعد پذیرش گرفتن و اجازه کار سفارت بهت ویزا میده البته یه مدرک زبان هم باید روش بگذاری که معمولا گیر نمی دند که حتما از گوته باشه از هر موسسه ای بگیری احتمال قبول کردنش است

جراحی قلب اینجا هم قبوله و بعد پایان درست میای اینجا امتحان پره بورد فوق قلب رو پاس می کنی ولی بهت پره بورد تخصصی می دهند

امکان موندن بعد از تموم شدن درس است یه امتحان شفاهی داره که چیز مهمی نیست
    کار هم پیدا میشه چون خود آلمانیها میرند سوئیس که بیشتر پول بگیرند
    فایل 1:April 9, 2009
    transferred Warsaw dec 1, 2011
    started processing Jan 3, 2012
    پاس ركوءست سپتامبر،medical:12 Jun 2012

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)