صفحه 42 از 68 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

Junior Member megadreamer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine,IAUTMU

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

سلام .یه سوال داشتم ازتون که میخوام نظرتونو راجع بهش بگین.من پزشکی ازاد تهران میخونم حدود4سالش مونده(!)میخواستم رها کنم بیام کالج تو المان ایا کار درستیه؟میتونم دوباره کنکور بدم و مترجمی المانی بخونم( المانیb1رو تموم کردم) میتونم لیسانس مترجمی رو قبول شمو تموم که شد بیام المان برام اینکه حتمن پزشکی بشه مهم نیست.لیسانس زبان داشته باشی امکانش هست بری لیسانس از رشته های تجربی بخونیم؟میشه به عنوان خبرنگار استخدام zdfیا رسانه های المان شد و المان کار کرد؟احتمال اینکه واسه مترجم کار باشه چقدره؟ .

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط megadreamer نمایش پست ها
    سلام .یه سوال داشتم ازتون که میخوام نظرتونو راجع بهش بگین.من پزشکی ازاد تهران میخونم حدود4سالش مونده(!)میخواستم رها کنم بیام کالج تو المان ایا کار درستیه؟میتونم دوباره کنکور بدم و مترجمی المانی بخونم( المانیb1رو تموم کردم) میتونم لیسانس مترجمی رو قبول شمو تموم که شد بیام المان برام اینکه حتمن پزشکی بشه مهم نیست.لیسانس زبان داشته باشی امکانش هست بری لیسانس از رشته های تجربی بخونیم؟میشه به عنوان خبرنگار استخدام zdfیا رسانه های المان شد و المان کار کرد؟احتمال اینکه واسه مترجم کار باشه چقدره؟ .
    دوست عزیز خودت رو تو دردسر ننداز همون ایران درست رو تموم کن برای تخصص اقدام کن. این مواردی که شما اشاره کردین یه چیزی تو مایه های اسم کاربری شماست

Junior Member megadreamer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medicine,IAUTMU

هرچیزی ممکنه...دیدم کسی رو که از اول شروع کرده و وضعش از دانشجوی دانشگاه تهران هم بهتره.اگر ادمmega dreamerنباشه به ایده ال خودش نمیرسه من نه گیگا هستم نه ترا .جهان هرکس به پهنا و وسعت ذهن اوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط megadreamer نمایش پست ها
    هرچیزی ممکنه...دیدم کسی رو که از اول شروع کرده و وضعش از دانشجوی دانشگاه تهران هم بهتره.اگر ادمmega dreamerنباشه به ایده ال خودش نمیرسه من نه گیگا هستم نه ترا .جهان هرکس به پهنا و وسعت ذهن اوست...
    دوست عزیز کسی نگفته نمیشه منتها مساله مثل این میمونه شما اول بری پذیرش از زاگرب بگیری بعد بخوای منتقل کنی خودتو نیوفاندلند!خب مسیرتون همینجوری هم به اندازه کافی فرسایشی هست دیگه چه دلیلی داره انقد پیچیده ترش هم کنین؟!
    شما باید اول ببینید به چی علاقه دارین!پزشکی یا مترجمی؟!بعدش میشه روش کار کرد!ولی با توجه به حال و روز پذیرش پزشکی گرفتن واسه ایرانیا دوستمون در بالا بهترین توصیه رو به شما کردن!(بالاخص در مورد آلمان)!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

باسلام... میشه یکی از دوستانی که تونسته در المان پذیرش بگیره .. مراحلش قدم به قدم بگه
    اینجور که من فهمیدم باید اول استاد پیدا کرد ولی چجوریش نمیدونم...... من پزشک عکوکی هستم و کمتر از یماهه که طرحمم تموم شده....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمايشگاهي،دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

درود بر دوستان عزیز
    کسی هست که تو آلمان مشغول خوندن دوره عمومی پزشکی باشه؟؟؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazdokht نمایش پست ها
    درود بر دوستان عزیز
    کسی هست که تو آلمان مشغول خوندن دوره عمومی پزشکی باشه؟؟؟
    سوالتون چی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سوالتون چی هست؟
    سوال من خیلی کلیه!!!میخوام در مورد شرایط و هزینه خوندن رشته پزشکی بدونم.خیلی لطف میکنید اگه کمی راهنماییم کنین

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazdokht نمایش پست ها
    سوال من خیلی کلیه!!!میخوام در مورد شرایط و هزینه خوندن رشته پزشکی بدونم.خیلی لطف میکنید اگه کمی راهنماییم کنین
    باید معدل آخرین مقطع تحصیلیتون 18 به بالا باشه و اینکه حداقل مدرک زبان آلمانی DSH2 داشته باشید.دانشگاهها شهریه ناچیزی میگیرن ولی هزینه زندگی به نسبت بالاست .

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    باید معدل آخرین مقطع تحصیلیتون 18 به بالا باشه و اینکه حداقل مدرک زبان آلمانی DSH2 داشته باشید.دانشگاهها شهریه ناچیزی میگیرن ولی هزینه زندگی به نسبت بالاست .
    منظورتون از آخرین مقطع تحصیلی دیپلمه یا یش؟چون دیپلمم 18 و خورده ای هست ولی معدل پیشم 17 هست.
    هزینه زندگی چقدربالاست؟اونجا اجازه کار به خارجی ها نمیدن؟
    اینطور که تو پست ها متوجه شدم شما مشغول تحصیل در ایتالیا هستین اگر اشتباه نکنم.من لیسانس علوم آزمایشگاهی دارم از دانشگاه تهران.معدل لیسانسمم 15 و خورده ای هست.هدفم اینه که تو یه کشور دیگه با حداقل هزینه پزشکی بخونم.خیلی ممنوم میشم که با توجه به تجربیاتتون راهنماییم کنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)