صفحه 52 از 68 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

سلام دوستان گرامی بنده یه سوال مهم و اورژانسی داشتم راجع به تحصیل همین رشته در آلمان برای دوستم

ایشون تازه از تیز هوشان فارغ تحصیل شده با معدل 18/30 در رشته ی علوم تجربی که میخوان برای پزشکی در آلمان اقدام کنن. میخواتسم صفر تا 100 رو راهنمایی کنید بهم که ایشون الان چه مدارکی نیاز دارن برای اقدام در آلمان؟ تک تک مراحل و مدارک رو ذکر کنید لطفا.
    ایشون مدرک زبان انگیلیسی یا آلمانیشون هم میخوان اونور بخونن. آیا چنین چیزی امکان داره؟ الان ایشون باید دانشگاه های آلمان رو برای پذیرش سرچ کنن؟ اقدامات لازم رو خواهشن بگید که من همه رو یادداشت کنم.

و اینکه اصل مدرک پیش دانشگاهی اشونو باید به انگیلیسی ترجمه کنن بفرستن یا آلمانی؟

ممنون از لطفتون

Junior Member

معدل پیشو دیپه ایران اصلا مهم نیست اونجا کالج میگذرونید امتحان میدید اونه که مهمه حالا تو معدل ایران 20.1 هیچ تاثیری نداره

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl44 نمایش پست ها
    معدل پیشو دیپه ایران اصلا مهم نیست اونجا کالج میگذرونید امتحان میدید اونه که مهمه حالا تو معدل ایران 20.1 هیچ تاثیری نداره
    دقیقا کی اینو گفته به شما که معدل ایران مهم نیست؟؟؟؟ دوست عزیز معدل کالج در نهایت با معدل پیش دانشگاهی جمع میشه و تقسیم بر 2 میشه و عدد حاصل به عنوان معدل شما برای پذیرش از دانشگاهها مورد استفاده قرار میگیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    شما باید معدلت حداقل 1.3 باشه و مدرک آلمانی DSH2 دشته باشید. البته چون رشتتون غیرمرتبط هست در اولیت های پایینتر قرار خواهید گرفت.
    ببخشید شما این جا گفتین 1.3 که میشه معادل 19، در حالی که تو یه سری دیگه از پستهاتون گفتین با بالای 18 (که میشه 1.6 ) هم شانس هست واسه پزشکی. میشه لطفا دقیق تر توضیح بدین که هر بازه نمره ای چه شانسی واسه چه رنک دانشگاهی داره؟
    برادر من الان با معدل 18.55 دیپلم و 17.70 پیش و دوترم ترم پزشکی دانشگاه که شده 16 و 19 داره دی ماه c1 میده و دو سه نفر که پرسیدیم بهش گفتن زارلند و کلن شانس زیادی داره ولی هایدلبرگ و برلین هم اقدام کنه شاید شد. یه موسسه ای هم پیشنهاد داد که دوباره یه دیپلم انسانی بگیره که بیست شه معدلش تاثیرش بیشتر میشه شما شبیه این مورد شنیدین جایی؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط MNRS نمایش پست ها
    ببخشید شما این جا گفتین 1.3 که میشه معادل 19، در حالی که تو یه سری دیگه از پستهاتون گفتین با بالای 18 (که میشه 1.6 ) هم شانس هست واسه پزشکی. میشه لطفا دقیق تر توضیح بدین که هر بازه نمره ای چه شانسی واسه چه رنک دانشگاهی داره؟
    برادر من الان با معدل 18.55 دیپلم و 17.70 پیش و دوترم ترم پزشکی دانشگاه که شده 16 و 19 داره دی ماه c1 میده و دو سه نفر که پرسیدیم بهش گفتن زارلند و کلن شانس زیادی داره ولی هایدلبرگ و برلین هم اقدام کنه شاید شد. یه موسسه ای هم پیشنهاد داد که دوباره یه دیپلم انسانی بگیره که بیست شه معدلش تاثیرش بیشتر میشه شما شبیه این مورد شنیدین جایی؟
    دوست عزیز ایشون باید معدل اخرین مقطع تحصیلیشون که همون تذم ۲ پزشکی هست در حالت سیف و اطمینانی بالای ۱۹ باشه که شانس واسه پزشکی داشته باشن.ایشون واسه ماربورگ و توبینگن ممکنه شانس داشته باشن.

Junior Member amin_kh آواتار ها

سلام. من فوق لیسانس یکی از رشته های مهندسی از دانشگاه صنعتی شریف هستم. 26 سالمه. می خواستم آیا تو این سن آلمان ویزا میده برای رشته پزشکی؟ بالفرض که مشکل ویزا نباشه، با هزینه سالی 40 میلیون ( با احتساب همه هزینه ها) و زبان B2 آلمانی و تافل 100 ، میشه اقدام کرد؟ مراحلش چیه؟ باید کنکور تجربی ایران رو شرکت کرد و قبول شد؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_kh نمایش پست ها
    سلام. من فوق لیسانس یکی از رشته های مهندسی از دانشگاه صنعتی شریف هستم. 26 سالمه. می خواستم آیا تو این سن آلمان ویزا میده برای رشته پزشکی؟ بالفرض که مشکل ویزا نباشه، با هزینه سالی 40 میلیون ( با احتساب همه هزینه ها) و زبان B2 آلمانی و تافل 100 ، میشه اقدام کرد؟ مراحلش چیه؟ باید کنکور تجربی ایران رو شرکت کرد و قبول شد؟
    شما نمیتوید برای این رشته پذیرش بگیرید ویزا که جای خودش رو داره.برای پذیرش در رشته در رشته پزشکی معدل اخرین مقطع تحصیلی باید بالای ۱۸.۵ باشه و مدرک زبان المانی DSH2داشته باشید. هزینه ۴۰میلیون هم فقط واسه یک سالتون کافیه البته اگه در نظر بگیریم که با سالی ۱۰۰۰۰ یورو بتونید زندگی کنید که با این هزینه یه زندگی دانشجویی متوسط خواهید داشت.با فرض اینکه بتونید پذیرش بگیرید.

شما نمیتوید برای این رشته پذیرش بگیرید ویزا که جای خودش رو داره.برای پذیرش در رشته در رشته پزشکی معدل اخرین مقطع تحصیلی باید بالای ۱۸.۵ باشه و مدرک زبان المانی DSH2داشته باشید. هزینه ۴۰میلیون هم فقط واسه یک سالتون کافیه البته اگه در نظر بگیریم که با سالی ۱۰۰۰۰ یورو بتونید زندگی کنید که با این هزینه یه زندگی دانشجویی متوسط خواهید داشت.با فرض اینکه بتونید پذیرش بگیرید.
    1-اگر در کنکور تجربی ایران شرکت کنیم و قبولی در دانشگاه خوبی بیاریم، تاثیری در پذیرش داره؟
    2- طول دوره پزشکی چقدره تو آلمان؟
    3- برای پذیرش، باید آزمون ورودی بدیم یا نمی خواد؟
    4- ویزا به هیچ عنوان راهی نداره برای این سن( 26 سال)؟ حتی با ..... ؟

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_kh نمایش پست ها
    1-اگر در کنکور تجربی ایران شرکت کنیم و قبولی در دانشگاه خوبی بیاریم، تاثیری در پذیرش داره؟
    2- طول دوره پزشکی چقدره تو آلمان؟
    3- برای پذیرش، باید آزمون ورودی بدیم یا نمی خواد؟
    4- ویزا به هیچ عنوان راهی نداره برای این سن( 26 سال)؟ حتی با ..... ؟
    ۱)خیر هیچ تاثیری نداره
    ۲)۶ سال
    ۳)خیر،تنها راه اخذ پذیرش با شرایط شما همون شرطی هست که گفتم یعنی داشتن معدل بالای ۱۸.۵ در مقطع ارشد که اخرین مقطع تحصیلی شما میشه
    ۴) اگه پذیرش مستقیم هم بگیرید احتمالا سفارت گیر میده به سنتون یعنی احتمالش هست که ریجکت بشین.

۱)خیر هیچ تاثیری نداره
    ۲)۶ سال
    ۳)خیر،تنها راه اخذ پذیرش با شرایط شما همون شرطی هست که گفتم یعنی داشتن معدل بالای ۱۸.۵ در مقطع ارشد که اخرین مقطع تحصیلی شما میشه
    ۴) اگه پذیرش مستقیم هم بگیرید احتمالا سفارت گیر میده به سنتون یعنی احتمالش هست که ریجکت بشین.
    این معدل بالای 18.5 رو کجا گفته؟ منبع تون چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)