صفحه 53 از 68 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_kh نمایش پست ها
    این معدل بالای 18.5 رو کجا گفته؟ منبع تون چیه؟
    شما که به منبع من اطمینان نداری پس چرا از من میپرسی؟ متوسط نمرات افرادی که در دانشگاههای المان پذیر گرفتن در رشته پزشکی در سیستم المانی ۱.۳ تست که میشه معادل ۱۸.۵ سیستم ایرانی.

Banned

سلام. من فوق لیسانس یکی از رشته های مهندسی از دانشگاه صنعتی شریف هستم. 26 سالمه. می خواستم آیا تو این سن آلمان ویزا میده برای رشته پزشکی؟ بالفرض که مشکل ویزا نباشه، با هزینه سالی 40 میلیون ( با احتساب همه هزینه ها) و زبان B2 آلمانی و تافل 100 ، میشه اقدام کرد؟ مراحلش چیه؟ باید کنکور تجربی ایران رو شرکت کرد و قبول شد؟
    این معدل بالای 18.5 رو کجا گفته؟ منبع تون چیه؟
    منبع به اون صورت که داخل سایتشون بزنن معدل 1.0 نیست. شرایط رو متقاضیان تعیین میکنند هر سال، وگرنه شما با معدل 1.7 هم شاید پذیرش پزشکی بگیرین، ولی خیلی بعیده.
    با معدل 18.5 ایران، یا 1.5 در سیستم آلمان خیلی باید شانس داشته باشید که بتونین پذیرش پزشکی بگیرین. پارسال توی دانشگاه دوسلدورف نفر آخر معدلش 1.3 بوده !
    ضمن اینکه هر ساله افرادی که با معدلهای خوب مثلا همین 1.3 نمیتونن وارد شن، دوباره تلاش میکنن تا از طرق مختلف معدلشون رو بهتر کنن و مجبور میشن تو صف انتظار بمونن و باز دوباره توی پروسه اپلای شرکت میکنن و این یعنی متقاضیان قوی همیشه سر جاشون هستند و کم نمیشه از تعدادش.
    ولی در حال حاضر معدل معقول و مطمین برای پزشکی و البته دندون 1.0 یا 19 ایران ارزیابی شده.
    آلمان هزینه ای نمیگیره، ولی ورود بهش کار هر کسی نیست.
    شما میتونین پیگیر فرانسه هم بشین. میدونم یه زمانی یه کنکور داشت.
    ویرایش توسط bahar_03 : September 25th, 2016 در ساعت 12:57 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی همدان

سلام دوستان
    من امسال شیمی سراسری قبول شدم
    میخواستم ببینم الان برای آلمان برم بهتره یا بعد اینکه لیسانس گرفتم برای پزشکی آلمان اقدام کنم ؟؟؟

Junior Member

با عرض سلام بر همگی
    برادر من امسال دبیرستان رو تموم کرد و در کنکور کارشناسی رتبه 7000 رو کسب کرد با معدل دیپلم 18/70.
    دوستان کسی اطلاعی در مورد نحوه پذیرش،پیش نیازها،هزینه هاو فرایندتحصیل در رشته های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و پرستاری در کشور آلمان داره؟
    ممنون میشم بتونید کمکمون کنید.
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nayrikaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امسال شیمی سراسری قبول شدم
    میخواستم ببینم الان برای آلمان برم بهتره یا بعد اینکه لیسانس گرفتم برای پزشکی آلمان اقدام کنم ؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط katiraei نمایش پست ها
    با عرض سلام بر همگی
    برادر من امسال دبیرستان رو تموم کرد و در کنکور کارشناسی رتبه 7000 رو کسب کرد با معدل دیپلم 18/70.
    دوستان کسی اطلاعی در مورد نحوه پذیرش،پیش نیازها،هزینه هاو فرایندتحصیل در رشته های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و پرستاری در کشور آلمان داره؟
    ممنون میشم بتونید کمکمون کنید.
    با تشکر
    برادر شما باید برن کالج پزشکی و M-Kurs بخونن که پیش نیازش داشتن مدرک B1 و در اکثر مواقع B2 در زبان آلمانی هست. نوع مدرک رو کالج تعیین میکنه.
    کالجهای پزشکی معمولا امتحان ورودی دارند چون رقابت برای کالج هم به شدت بالاست. بعد از قبولی در کالج، دو ترم در کالج درس میخونن و یه معدل در پایان کالج به دست میارن. اون معدل کالج + معدل ایران میشه و در نهایت یه معدل به دست میاد که باهاش میشه برای موقعیت های مختلف من جمله پزشکی، دندون و دارو اپلای کرد.
    پزشکی و دندون دیگه زیر معدل 1.3 خیلی سخته. هر چند با این معدلها هم خیلی از افراد بیرون میمونن هر سال.
    البته برادر شما معدلش همون 1.3 هست تقریبا. ولی معدل کالج هم شرطه. ولی به هر حال برای دارو شانس بهتری داره.
    وقت بذارین مطالب فروم آلمان و صفحات قبلی رو مطالعه کنین. همش توضیح داده شده که هزینه چه قدره و ...
    نحوه پذیرش هم ملاک و منبع شما سایت کالج باشه و بس. به حرف هیچ کس دیگه گوش ندیدن.
    برای شروع :
    کالج بن : http://www.studienkolleg-bonn.de/m-t-w-kurs
    کالج مونیخ : http://www.studienkolleg.mhn.de/n1_kursangebot.html

If someone does studienkolleg then how mucch marks he needed to get admission in medicine.

Junior Member

با سلام. من ۲۰ سالم هست و مشغول به تحصیل مهندسی نرم‌افزار (الان ترم ۵ هستم) تو دانشگاه آزاد اسلامی قزوین هستم. آیلتس ۹ دارم. سطح زبان آلمانیم در حال حاظر A1 هست و دارم میخونم که تا فارغ التحصیلیم (که اون موقع ۲۲ سالم خواهد بود) حداقل به B2 رسونده باشمش.معدلم کل دیپلمم، ۱۸.۶۰ هست و معدل کل لیسانسم هم تا این ترم، ۱۵.۵۸ هست و میتونم تا فارغ التحصیلی به بالای ۱۸ برسونمش. با این اوصاف، اگر که بتونید من رو در باب تحصیل پزشکی در آلمان راهنمایی کنید، واقعن ممنونتون میشم. آیا باید کالج برم؟ یا نیازی نیست؟ شانسم چقدر هست؟ وضعیت هزینه ها چطوریه؟ یعنی من سالانه چقدر برای تحصیل و زندگی به طور میانگین و حدودی باید پرداحت کنم؟ الان وضعیت تحصیل پزشکی و بازار کار اونجا چگونه هست؟ چون اطلاعاتی که در فروم وجود دانر به شدت پراکنده و گاهی حتا متناقض هستن من این پرسش رو کردم. پیشاپیش ممنونم.

Junior Member

دوستان سلام
    دو سوال داشتم.
    1) شرایط سنی برای گرفتن پذیرش برای رشته داروسازی چی هست؟
    2) هیچ امکانی برای گرفتن فاند از دانشگاههای آلمان برای داروسازی هست یا کل هزینه ها رو شخصا باید تامین کرد؟
    با تشکر

با سلام،
    من يه دوره هاسپيتاسيون چهار ماهه دارم كه بعد از Fachsprachprüfung ، قراره همونجا آسيستانت بشم. چنتا سوال دارم
    اول اينكه چقدر طول ميكشه كه Berufserlaubnis و بلو كارتم بياد
    دوم اينكه آيا بايد برگردم ايران كارامو انجام بدم يا از همون آلمان امكانش وجود داره؟
    متشكرم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط s1nap نمایش پست ها
    با سلام. من ۲۰ سالم هست و مشغول به تحصیل مهندسی نرم‌افزار (الان ترم ۵ هستم) تو دانشگاه آزاد اسلامی قزوین هستم. آیلتس ۹ دارم. سطح زبان آلمانیم در حال حاظر A1 هست و دارم میخونم که تا فارغ التحصیلیم (که اون موقع ۲۲ سالم خواهد بود) حداقل به B2 رسونده باشمش.معدلم کل دیپلمم، ۱۸.۶۰ هست و معدل کل لیسانسم هم تا این ترم، ۱۵.۵۸ هست و میتونم تا فارغ التحصیلی به بالای ۱۸ برسونمش. با این اوصاف، اگر که بتونید من رو در باب تحصیل پزشکی در آلمان راهنمایی کنید، واقعن ممنونتون میشم. آیا باید کالج برم؟ یا نیازی نیست؟ شانسم چقدر هست؟ وضعیت هزینه ها چطوریه؟ یعنی من سالانه چقدر برای تحصیل و زندگی به طور میانگین و حدودی باید پرداحت کنم؟ الان وضعیت تحصیل پزشکی و بازار کار اونجا چگونه هست؟ چون اطلاعاتی که در فروم وجود دانر به شدت پراکنده و گاهی حتا متناقض هستن من این پرسش رو کردم. پیشاپیش ممنونم.
    هفت هشت صفحه آخر این تاپیک رو بخونین.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...4%D8%AC/page65
    کالج نمیدونم لازم هست برین یا نه .
    ولی آخرین باری که من پرسیدم از یه کالج. این بود جوابشون
    wenn Sie Ihr Sekundarschul-Zeugnis ab 2011 im Iran zum Beispiel mit "Experimentalwissenschaft" oder "Mathematik"-Bereich gemacht haben, müssten Sie eigentlich alle Kurse am Studienkolleg wählen können.
    میگه از سال 2011 به اینور اگه پیش ریاضی یا تجربی گرفتی, میتونی برا کالج پزشکی امتحان بدی.
    حالا اینکه لیسانس مهندسی رو جای کالج قبول کنن نمیدونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam1315 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دو سوال داشتم.
    1) شرایط سنی برای گرفتن پذیرش برای رشته داروسازی چی هست؟
    2) هیچ امکانی برای گرفتن فاند از دانشگاههای آلمان برای داروسازی هست یا کل هزینه ها رو شخصا باید تامین کرد؟
    با تشکر
    1- شرایط سنی نداره
    2- هزینه به عهده خودتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)