صفحه 61 از 68 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

دانشگاه های دارای مدرسه پزشکی
    دانشگاه / شهر / ایالت
    Rheinisch-Westfälische Technische Hochschule/ Aachen / Nordrhein-Westfalen
    Charité-Universitätsmedizin Berlin / Berlin / Berlin
    Ruhr-Universität Bochum / Bochum / Nordrhein-Westfalen
    Rheinische Friedrich- Wilhelms-Universität Bonn / Bonn / Nordrhein-Westfalen
    Technische Universität Dresden / Dresden / Sachsen
    Heinrich-Heine Universität Düsseldorf / Düsseldorf / Nordrhein-Westfalen
    Friedrich-Alexander- Universität Erlangen-Nürnberg / Erlangen / Bayern
    Universität Duisburg-Essen / Essen / Nordrhein-Westfalen
    Johann-Wolfgang-Goethe Universität Frankfurt am Main / Frankfurtam Main /Hessen
    Albert-Ludwigs-Universität Freiburg / Freiburg /Baden-Württemberg
    Justus-Liebig-Universität Giessen / Giessen / Hessen
    Georg-August-Universität Göttingen / Göttingen / Niedersachsen
    Ernst-Moritz-Arndt-Universität Greifswald / Greifswald / Mecklenburg-Vorpommern
    Martin-Luther-Universität Halle-Wittenberg / Halle / Sachsen-Anhalt
    Universität Hamburg / Hamburg / Hamburg
    Medizinische Hochschule Hannover / Hannover / Niedersachsen
    Ruprecht-Karls-Universität Heidelberg / Heidelberg / Baden-Wurtemberg
    Friedrich-Schiller-Universität Jena / Jena / Thüringen
    Christina-Albrechts-Universität zu kiel / Kiel / Schleswig-Holstein
    Universität zu Köln / Köln / Nordrhein-Westfalen
    Universität Leipzig / Leipzig / Sachsen
    Universität zu Lübeck / Lübeck / Schleswig-Holstein
    Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg / Magdeburg / Sachsen-Anhalt
    Johannes Gutenberg-Universität Mainz / Mainz / Rheinland-Pfalz
    Universität Heidelberg / Heidelberg / Baden-Wurtemberg
    Philipps-Universität Marburg / Marburg / Hessen
    Ludwigs-Maximilians Universität München / München / Bayern
    Technische Universität München / München / Bayern
    Westfälische Wilhelms-Universität / Münster(Westfalen) / Nordrhein-Westfalen
    Universität Regensburg / Regensburg / Bayern
    Universität Rostock / Rostock / Mecklenburg-Vorpommern
    Universität des Saarlandes / Homburg (Saar) / Saarland
    Eberhard Karls Universität Tübingen / Tübingen / Baden-Wurtemberg
    Universität Ulm / Ulm / Baden-Wurtemberg
    Julius-Maximilians-Universität Würzburg / Würzburg / Bayern
    Universität Witten/Herdecke / Witten / Nordrhein-Westfalen

سلام دوستان من پزشک عمومی از دانشگاه سراسری هستم که در حال حاضر طرح میگذرونم.میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل تخصص پزشکی المان آیا گرفتن ریسرچ پوزیشن مناسبتره برای دانشگاهی مثلا مثل هایدلبرگ.یا اینکه مستقیما برای رزیدنتی اقدام کنم که البته شنیدم برای دانشگاهها با رنکینگ بالا بسیار سخته.و دیگه اینکه من خودم به جراحی پلاستیک علاقه دارم ولی گویا این رشته ی تخصصی معادل جراحی فک وصورت در ایرانه که دندانپزشک ها هم میتونن ادامه بدن و تخصصی به نام جراحی زیبایی داریم که با اون متفاوته.اگر در این زمینه اطلاعاتی دارین ممنون میشم کمکم کنید.سوال دیگه م هم درباره سایر رشته های تخصصیه.مثلا کاردیولوژی یا چشم.میخواستم بدونم بازار کار رشته های تخصصی در المان به چه صورته؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharborna نمایش پست ها
    سلام دوستان من پزشک عمومی از دانشگاه سراسری هستم که در حال حاضر طرح میگذرونم.میخواستم بدونم برای ادامه تحصیل تخصص پزشکی المان آیا گرفتن ریسرچ پوزیشن مناسبتره برای دانشگاهی مثلا مثل هایدلبرگ.یا اینکه مستقیما برای رزیدنتی اقدام کنم که البته شنیدم برای دانشگاهها با رنکینگ بالا بسیار سخته.و دیگه اینکه من خودم به جراحی پلاستیک علاقه دارم ولی گویا این رشته ی تخصصی معادل جراحی فک وصورت در ایرانه که دندانپزشک ها هم میتونن ادامه بدن و تخصصی به نام جراحی زیبایی داریم که با اون متفاوته.اگر در این زمینه اطلاعاتی دارین ممنون میشم کمکم کنید.سوال دیگه م هم درباره سایر رشته های تخصصیه.مثلا کاردیولوژی یا چشم.میخواستم بدونم بازار کار رشته های تخصصی در المان به چه صورته؟

ممنون
    رشته های که شما گفتی دوست عزیز رشته های پر طرفدار در خود این کشور هستن. شما باید از خودت بپرسی یک دانشگاه چرا بجای یک آلمانی ، یک جهان سومی فارغ التحصيل از یک دانشگاه جهان سومی رو بگیره که احتمالا آلمانیش زبان اول و احتمالا زبان دومش هم نیست؟ اون هم توی رشته های پر طرفدار. بهتر رزیدنت های قبلی دانشگاه ها رو توی اون رشته ها ببینی و بررسی کنی چند درصدشون خارجی هستن و از دانشگاه های خارج آلمان فارغ التحصيل شدن. یا آمار کلی رو در هر رشته ببینی.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharborna نمایش پست ها

ممنون
    سلام
    سیستم آلمان مثل امریکا نیست. به دانشگاه های خیلی مشهور اصرار نکنید که میمونید و حتی اگر وارد بشید فشار زیاد هست. کاردیو و افتالمو دوستان وارد شدند. سوال آخرتون خیلی کلی هست و جوابش بطور کلی میشه "خوبه". موفق باشید

با سلام خدمت دوستان عزیز؛ یه سوال فوری فوتی داشتم !!! من عمومی دندانپزشکی از قبرس شمالی که جزو اتحادیه اروپا نیست و جزو ترکیه حساب می شه از دانشگاه NEU پذیرش پذیرش گرفتم , چک کردم این دانشگاه مورد تایید بهداشت ایران نیست ولی تو سایت anabin المان با نشان +H علامت گذاری شده ! از اونجایی که من برام مورد تایید بودن ایران مهم نیست چون قصد کار کردن تو ایران رو ندارم می خواستم بدونم ایا اگه عمومی رو اینجا بگیرم بعدا می تونم واسه تخصص پزشکی یا کشور های اروپایی و در ادامه اجازه کار و مطب زدن اقدام کنم ؟! این سوال رو می پرسم چون تقریبا همه این پیج رو خوندم که متوجه شدم که واسه تخصص مثلا المان باید تو کشوری که ازش سیتیزنی داری به عنوان پزشک ثبت شده باشی ! درست فهمیدم ؟! یعنی با این شرایطی که ایران قبول نداره مدرک این دانشگاه رو ولی سایت anabin مورد تایید هست ! بازم نمی تونم بعدا واسه المان اقدام کنم تو تخصص؟؟؟!!!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious000 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز؛ یه سوال فوری فوتی داشتم !!! من عمومی دندانپزشکی از قبرس شمالی که جزو اتحادیه اروپا نیست و جزو ترکیه حساب می شه از دانشگاه NEU پذیرش پذیرش گرفتم , چک کردم این دانشگاه مورد تایید بهداشت ایران نیست ولی تو سایت anabin المان با نشان +H علامت گذاری شده ! از اونجایی که من برام مورد تایید بودن ایران مهم نیست چون قصد کار کردن تو ایران رو ندارم می خواستم بدونم ایا اگه عمومی رو اینجا بگیرم بعدا می تونم واسه تخصص پزشکی یا کشور های اروپایی و در ادامه اجازه کار و مطب زدن اقدام کنم ؟! این سوال رو می پرسم چون تقریبا همه این پیج رو خوندم که متوجه شدم که واسه تخصص مثلا المان باید تو کشوری که ازش سیتیزنی داری به عنوان پزشک ثبت شده باشی ! درست فهمیدم ؟! یعنی با این شرایطی که ایران قبول نداره مدرک این دانشگاه رو ولی سایت anabin مورد تایید هست ! بازم نمی تونم بعدا واسه المان اقدام کنم تو تخصص؟؟؟!!!
    شما باید حتما اجازه کار رو از کشور که توش درس خوندین یا ایران داشته باشین که بتونین تو المان کار کنین یا ادامه تحصیل بدین. اصطلاحا باید لایسنس داشته باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    شما باید حتما اجازه کار رو از کشور که توش درس خوندین یا ایران داشته باشین که بتونین تو المان کار کنین یا ادامه تحصیل بدین. اصطلاحا باید لایسنس داشته باشین.

مرسی دوست عزیز بابت پاسخگویی, تا اونجایی که من می دونم ترکیه که اصلا تحت هیچ شرایطی اجازه کار دندانپزشک هایی که ملیت غیر ترکیه رو دارن نمی ده حتی اگه تو خود ترکیه مدرک گرفته باشن ! اگه اشتباه می گم تصحیح کنین , البته اینجا جزو قبرس شمالی حساب می شه و در مورد اینکه ایا به فارغ التحصیل های خارجی دندانپزشکی دانشگاهای خودش اجازه کار می ده یا نه اطلاعاتی ندارم ! یعنی حتما باید اجازه کار داشته باشیم ؟ اگه جزو قانون یه کشوری باشه که به خارجی های فارغ التحصیل دانشگاهای خودشم لایسنس نمی ده تفاوتی ایجاد نمی کنه ؟ تا اونجایی که متوجه شدم از پاسخ شما یعنی حداقل باید با اون مدرکی که داریم اجازه کار و لایسنس یه کشور رو داشته باشیم تا بشه واسه تخصص المان اقدام کرد , و سوال اخر اینکه این قانون فقط واسه المان هست ؟ یا کشور های دیگه اروپایی هم قوانین مشابه این دارن ؟ یا مثلا کشورهایی مثه کانادا امریکا که ازمون برابر سازی محور هستن , مچکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال دیگه ! مسیر دومی که در نظرم بود مجارستان بود ! ولی ترس این داشتم که ازمون ورودیشو قبول نشم بعد یه سوال وقت گذاشتن ! شما در جریان این هستین که امار قبولی رشته دندانپزشکی تو دانشگاهای مجارستان در ازمون ورودی چند درصد هست؟ کلا چن نفر برای دندون شرکت می کنن و چند درصدشون رو برمی دارن؟ و در اخر اینکه لطفا اگه اطلاع دارین اسم چنتا کالج معتبر تو مجارستان رو برای خوندن پری مدیکال و امادگی ازمون ورودی معرفی کنین , تشکر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MEDICINE

نقل قول نوشته اصلی توسط Mysterious000 نمایش پست ها
    ببخشید یه سوال دیگه ! مسیر دومی که در نظرم بود مجارستان بود ! ولی ترس این داشتم که ازمون ورودیشو قبول نشم بعد یه سوال وقت گذاشتن ! شما در جریان این هستین که امار قبولی رشته دندانپزشکی تو دانشگاهای مجارستان در ازمون ورودی چند درصد هست؟ کلا چن نفر برای دندون شرکت می کنن و چند درصدشون رو برمی دارن؟ و در اخر اینکه لطفا اگه اطلاع دارین اسم چنتا کالج معتبر تو مجارستان رو برای خوندن پری مدیکال و امادگی ازمون ورودی معرفی کنین , تشکر.
    دوست عزیزم متوجه نگرانی شما هستم ولی اخه تاپیک رو نگاه کنید؟ نوشته پزشکی و کار در المان اونوقت شما کالج های مجارستان رو داری سوال میکنی؟
    خواهش میکنم رعایت کنین یکم

Junior Member

سلام دوستان. من فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه سراسری زنجان هستم. طرحم رو هم در ایران رفته ام اما سالی که من طرحم تموم شد دیگه اجازه ی کار دائم نمی دادند و من اجازه ی کار رو برای بیمارستان ای که درش می خواستم کار کنم گرفتم که البته الان اعتبارش تموم شده.
    من در حال حاضر در آلمان تحصیل میکنم (دکترای تحقیقاتی) و می خوام برای Aprobation پزشکی (اجازه ی کار در آلمان) اقدام کنم. اما در مدارک لازمه (همون طور که دوستان اشاره کردند) نوشته که باید اجازه ی کار یا همون Aprobation دائم و معتبر رو برای ایران داشته باشم. من ندارم و فکر هم نمیکنم بتونم تهیه کنم. کسی تجربه ای مشابه یا اطلاعاتی در این مورد داره؟
    می تونین من رو کمک کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)