صفحه 7 از 68 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Atiba نمایش پست ها
    سلام
    من پزشک عمومی هستم و دارم میرم آلمان، از هر کسی که تو این زمینه تو ایران کار میکنه پرس و جو کردم و تا حدودی فهمیدم که قضیه از چه قراره!!! اگه کسی خواست می تونم توضیح بدم.
    همچنین یه آقای دکتر داره اینکار رو واسه من انجام میده که به نظرم خیلی بی انصاف نیست، اگه کسی تمایل داشت می تونم معرفی کنم.
    خوشحال می شم که به همکارانم کمک کنم که چطور می شه اقدام کرد.
    سلام دوست من
    من میخوام برای آلمان اقدام کنم. رشته مورد نظرم نوروسرجری است. چطور باید اقدام کنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

قابل توجه دکترهای محترم که میخوان واسه رزیدنتی برن آلمان

من پریروز وزارتخونه بودم. از مسئول ارزشیابی مدارک بالینی صادره از دانشگاههای خارجی در مورد آلمان سوال کردم. گفت "اگه به صورت پزشک مهمان پذیرش گرفته باشید معمولا مدرکتون به تائید کامل نمیرسه و شما رو معادل یک سال رزیدنتی ایران ارزشیابی می کنن". اون وقت علاوه بر پاس کردن امتحانات رزیدنتی ورودی و بورد، باید سه سال دوره ببینید با هزینه شخصی!!

اگه می خوایید برگردید ایران، از طریق پزشک مهمان اقدام نکنید!! سایر روشها ( از جمله روش assistant که خود خانومه بهش اشاره کرد) مورد تایید است.
    ضمنا شخصا نه میخوام برم آلمان و نه رزیدنت بشم! اینو واسه یکی دیگه ازشون پرسیدم.

Junior Member ngar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بيوشيمي

Red face پاسخ : پزشکی در دانشگاه خارج از كشور

سلام ببخشيد كه اين قدر مختصر نوشتم.من عاشق رشته پزشكي ام ولي توي ايران اين قدرها كه بايد بهش بها نميدن.مي خوام پزشكي رو توي يه دانشگاه خوب بخونم.من در حال حاضر دارم ليسانس بيوشيمي مي گيرم ولي خيلي بهش علاقه ندارم.سوال من اينه كه اگه كنكور91 شركت كنم وپزشكي قبولشم از همون ابتداش(پزشكي عمومي)رو ميتونم برم يه دانشگاه خوب يا اين كه كنكور نداده هم اميدي به پذيرش گرفتنم همراه با بورسيه هست؟راستي برام يه دانشگاه توي يه كشور آسيايي راحتره.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه خارج از كشور

نقل قول نوشته اصلی توسط ngar نمایش پست ها
    سلام ببخشيد كه اين قدر مختصر نوشتم.من عاشق رشته پزشكي ام ولي توي ايران اين قدرها كه بايد بهش بها نميدن.مي خوام پزشكي رو توي يه دانشگاه خوب بخونم.من در حال حاضر دارم ليسانس بيوشيمي مي گيرم ولي خيلي بهش علاقه ندارم.سوال من اينه كه اگه كنكور91 شركت كنم وپزشكي قبولشم از همون ابتداش(پزشكي عمومي)رو ميتونم برم يه دانشگاه خوب يا اين كه كنكور نداده هم اميدي به پذيرش گرفتنم همراه با بورسيه هست؟راستي برام يه دانشگاه توي يه كشور آسيايي راحتره.
    چندین بار گفته شده پزشکی در آلمان به همین راحتی نیست .

و تا جایی که من می دانم احتیاج به نمرات خیلی خوب دارید . البته خوب تحقیق کنید .

سلام دوستان
    شرايط براي پذيرش در رشته پزشكي چيه؟؟؟
    نمرات مهمه؟؟؟ چه فاكتور هايي مهمه؟؟؟

اين مطلب درباره كسايي كه ميخوان براي تحصيل المان برن هست
    http://faq.ir/index.php/studies/120-...ermanyben.html

اين كه گفتن براي پزشكي كه خيلي درخواست داره ميتونيد بريد زيست و بعد انتقال بديد يعني چي؟؟؟!!!

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل و كار پزشكان در آلمان

سلام.من در حال تحقيقم كه ببينم واسه رزيدنتي كجا اقدام كنم.با توجه به اينكه همسرم هم ميخواد واسه marketing phd ابلاي كنه واسم مهمه كه كشورم زود معلوم بشه.سوال اصليم اينه كه ايا واقعا المان به رزيدنتهاي غير اروبايي حقوق نميده يا به سختي ميده و واسه رشته هاي خوب نبايد انتظارشو داشته باشيم؟از اونجا كه المان واسه phd همسرم هم فاند نميده اين شرايطو سخت ميكنه.اين مطلبو تو يه لينك از سايت دكتر مسعود علمي خوندم.انتخاب بعديم نروزه كه واسه همسرم عاليه اما هيج اطلاعاتي راجع به رزيدنتي در اونجا ندارم،ايا اصلا ما رو مي بذيرن؟اخرين انتخابم كاناداست كه ميكن ورود به سيستمش سخته و منو مايوس ميكنه.ممنون ميشم به سوالاتم باسخ بدين و بيشنهاد ديكه اي اكر دارين بدين.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    سلام.من در حال تحقيقم كه ببينم واسه رزيدنتي كجا اقدام كنم.با توجه به اينكه همسرم هم ميخواد واسه marketing phd ابلاي كنه واسم مهمه كه كشورم زود معلوم بشه.سوال اصليم اينه كه ايا واقعا المان به رزيدنتهاي غير اروبايي حقوق نميده يا به سختي ميده و واسه رشته هاي خوب نبايد انتظارشو داشته باشيم؟از اونجا كه المان واسه phd همسرم هم فاند نميده اين شرايطو سخت ميكنه.اين مطلبو تو يه لينك از سايت دكتر مسعود علمي خوندم.انتخاب بعديم نروزه كه واسه همسرم عاليه اما هيج اطلاعاتي راجع به رزيدنتي در اونجا ندارم،ايا اصلا ما رو مي بذيرن؟اخرين انتخابم كاناداست كه ميكن ورود به سيستمش سخته و منو مايوس ميكنه.ممنون ميشم به سوالاتم باسخ بدين و بيشنهاد ديكه اي اكر دارين بدين.
    مطمئنید آلمان به همسرتون فاند نمی دهد؟.
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    مطمئنید آلمان به همسرتون فاند نمی دهد؟.

تقريبا مطمينم،لااقل اوايل نميدن،به رشته هاي business به سختي فاند ميدن،شهريه هم كه داره.بس به من اكر رزيدنت بشم حقوق نميدن؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Fami نمایش پست ها
    تقريبا مطمينم،لااقل اوايل نميدن،به رشته هاي business به سختي فاند ميدن،شهريه هم كه داره.بس به من اكر رزيدنت بشم حقوق نميدن؟
    بر اساس اطلاعات بنده دور رزیدنتی و دوره phd بیشتر جاها حقوق می دهند.
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)