صفحه 8 از 68 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 673

موضوع: پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل و كار پزشكان در آلمان

سلام خدمت دوستان باحال
    من هم یک G.P دربه درهستم خدمت قانونی هم تمام. می خواستم به یاری خدا برای خواندن چشم برم آلمان ترجیحا آلمان غربی ولی نه به صورت مهمان (جیب خالی باید اونجا به فکرحقوق باشم)به نظز شما شدنی هست؟چه کار باید بکنم؟فرض کنید آلمانی b1 دارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه های آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Atiba نمایش پست ها
    سلام
    من پزشک عمومی هستم و دارم میرم آلمان، از هر کسی که تو این زمینه تو ایران کار میکنه پرس و جو کردم و تا حدودی فهمیدم که قضیه از چه قراره!!! اگه کسی خواست می تونم توضیح بدم.
    همچنین یه آقای دکتر داره اینکار رو واسه من انجام میده که به نظرم خیلی بی انصاف نیست، اگه کسی تمایل داشت می تونم معرفی کنم.
    خوشحال می شم که به همکارانم کمک کنم که چطور می شه اقدام کرد.
    سلام به هرچی با مرامه
    من هم می خوام برم ولی هر چی بیشتر می پرسم بیشتر گیج میشم چه جوری برم که به مصاحبه نخورم حقوق هم بگیرم؟ چه طوری دانشگاه رشته مورد نظرم را پیدا کنم؟خرج زندگی و تحصیل توی آلمان غربی چقدره؟خوابگاه میدن؟و... دیگه دیوونه شدم اگه خواستید جواب را میل کنید
    ویرایش توسط Apdentist : October 15th, 2011 در ساعت 04:06 PM دلیل: دادن ایمیل مخالف قوانین فروم میباشد!

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پزشکی در دانشگاه خارج از كشور

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_masih98 نمایش پست ها
    اين مطلب درباره كسايي كه ميخوان براي تحصيل المان برن هست
    http://faq.ir/index.php/studies/120-...ermanyben.html

اين كه گفتن براي پزشكي كه خيلي درخواست داره ميتونيد بريد زيست و بعد انتقال بديد يعني چي؟؟؟!!!
    يعني اينكه اگه معدلتون در دوران زيست خوب بود امكان تغيير رشته هست
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصيل و كار پزشكان در آلمان

سلام.منم اتفاقا مشكل شما رو دارم.اگر به نتيجه اي رسيدين به من هم بگين.تا اينجاش رو ميدونم كه المان حقوق نميده مگر اينكه با سختي به عنوان پزشك assisstant پذيرفته بشين و البته رشته هاي خوب نميتونين برين.

نقل قول نوشته اصلی توسط Atiba نمایش پست ها
    سلام
    من پزشک عمومی هستم و دارم میرم آلمان، از هر کسی که تو این زمینه تو ایران کار میکنه پرس و جو کردم و تا حدودی فهمیدم که قضیه از چه قراره!!! اگه کسی خواست می تونم توضیح بدم.
    همچنین یه آقای دکتر داره اینکار رو واسه من انجام میده که به نظرم خیلی بی انصاف نیست، اگه کسی تمایل داشت می تونم معرفی کنم.
    خوشحال می شم که به همکارانم کمک کنم که چطور می شه اقدام کرد.
    سلام.لطف می کنید منو راهنمایی کنین.من هنوز فارغ التحصیل نشدم اما میخوام زودتر تصمیم بگیرم که اگر لازمه اقداماتی بکنم.همسرم میخواد واسه phd اقدام کنه و نروژ هم مو قعیت خوبیه واسش اما من نمیدونم برای من المان بهتره یا نروژ؟اینجور که من شنیدم المان به رزیدنتا حقوق نمیده.این واقعا برای من مهمه.امیدوارم زودتر به فروم سر بزنین که من جوابمو بگیرم.مرسی از اینکه کمک می کنید.

Junior Member

آتیبا
    برای پذیرش مبلغ 6000 یورو خیلی زیاده
    فایل 1:April 9, 2009
    transferred Warsaw dec 1, 2011
    started processing Jan 3, 2012
    پاس ركوءست سپتامبر،medical:12 Jun 2012

Junior Member

سلام.ببخشید وقتتون میگیرم.1.این نامه بورسیه ازکجا میتونم تهیه کنم؟2.برای رشته رادیولوژی به مدت 5سال چقد باید هزینه کنم؟

Junior Member

با عرض سلام
    من دندانپزشک عمومی هستم.برای تخصص می خواستم شرایط آلمانو بدونم.دوستان لطف کردن سایت DAAD رو پیشنهاد کردن.رفتم ولی هیچ دوره ی تخصصی توش پیدا نکردم.لیست دانشکده های دندانپزشکی آلمانو در آوردم ولی هیچ کدوم(به جرات می گم هیچ کدوم) هیچ راهنمایی برای تخصص نداشت(دقیقا برعکس سایت دانشگاه های آمریکا که از اول تا آخر تمام اطلاعاتو بهت میده).به چند تا شرکت زنگ زدم برای گرفتن اطلاعات اونام نمی دونستن.من واقعا متعجبم که چرا روال گرفتن پذیرش برای تخصص دندانپزشکی در آلمان اصلا معلوم نیست.واقعا خوشحال می شم یه راهنمایی یا نظری از دوستان دریافت کنم.

سلام من سال دیگه دوره عمومیم تموم میشه ..میخوام بدونم قبل ا ز گذروندن طرح میتونم پذیرش بگیرم از جایی یا حتما باید طرح برم؟اگه امکانش هست بهم بگین از کجا باید شروع کنم ؟
    در ضمن تو کشورهای عربی امکان کار به عنوان GP و ادامه تحصیل هست؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sonia_mir79 نمایش پست ها
    سلام من سال دیگه دوره عمومیم تموم میشه ..میخوام بدونم قبل ا ز گذروندن طرح میتونم پذیرش بگیرم از جایی یا حتما باید طرح برم؟اگه امکانش هست بهم بگین از کجا باید شروع کنم ؟
    در ضمن تو کشورهای عربی امکان کار به عنوان GP و ادامه تحصیل هست؟
    میشه به شرطی که طرح بری و یا وثیقه بذاری.
    شدنی هست ولی دقیق نمیدونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)