صفحه 72 از 89 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnrn نمایش پست ها
    دوستان سلام
    میخوام برای mba از پذیرش بگیرم
    شرایطم هم اینجوریه
    نمره پیش دانشگاهی 16.4
    رتبه کنکور 3000
    مکانیک روزانه فردوسی مشهد اما بعد 9 ترم انتقالی گرفتم به غیر انتفاعی
    معدل لیسانس 15
    سوالم اینه که با نمره ایلتس و امتحان جی مت میشه تاثیر مورد قبول نبودن مدرک کارشناسی رو کم کرد یا نه
    اصن با این شرایط میتونم واسه مستر پذیرش بگیرم؟
    ممنون میشم کمک کنید
    دوست عزیز
    از کجا فهمیدید مدرک لیسانستون مورد قبول نیست؟ اگه مدرکتون رو وزارت علوم ایران قبول داره فرانسه هم قبولش می کنه.
    تا جایی که می دونم GMAT جزو پیشنیاز های MBA در فرانسه نیست ولی می تونه عامل تقویت کننده خوبی باشه... به شرط بالا بودن نمره تون البته
    MBA در فرانسه زیاده... از معدود رشته هایی هم هست که هزینه های خیلی بالا داره (البته به پای هاروارد نمی رسه هزینه هاش با وجود این که مدارسی مثل HEC/Paris Business School/EM Lyon/ENSEAD و EDHEC به لحاظ کیفیت مدرکشون با بهترین دوره های MBA دنیا برابری می کنه

من در دانشگاه نیس انتی سوفیا قصد ادامه تحصیل دارم کسی از دوستان دربارع دانشگاه و شعر نیس از نظر کیفیت هزینه و زیبایی اطلاعی داره ؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    من در دانشگاه نیس انتی سوفیا قصد ادامه تحصیل دارم کسی از دوستان دربارع دانشگاه و شعر نیس از نظر کیفیت هزینه و زیبایی اطلاعی داره ؟
    شهر نیس شهر نسبتاً بزرگیه... در جنوب فرانسه و در منطقه PACA و فرنچ ریویرا قرار داره... فرهنگش غنی و ترکیبی از فرانسه و ایتالیاییه... تعداد ایرونیهاش بعد از پاریس از همه جای فرانسه بیشتره ولی من گروه و ارگانیزیشنی ازشون پیدا نکردم... دو سه تا رستوران ایرونی داره... آب و هواش خیلی شبیه رامسره... و ساحلش هم سنگیه که به این شباهت اضافه می کنه (به طور کلی منطقه Côte d'Azure خیلی شبیه مازندرانه)

دانشگاه سوفیا آنتی پولیس هم دانشگاه خیلی خوبیه... یه Chapter از شبکه مدارس مهندسی پلی تک هم توی این مدرسه است. اگه پذیرش گرفتی بیا که جای خیلی خوبیه.

دوستان درود
    من توی سایت های دانشگاه های فرانسه دارم دور میزنم همشون میگن از طریق کامپوس فرانس اقدام کنید ولی خوب سایت کامپوس ایران تقریبا هیچی نداره ولی جایی واسه اپلای نداره کسی از دوستان اطلاعات داره ؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    دوستان درود
    من توی سایت های دانشگاه های فرانسه دارم دور میزنم همشون میگن از طریق کامپوس فرانس اقدام کنید ولی خوب سایت کامپوس ایران تقریبا هیچی نداره ولی جایی واسه اپلای نداره کسی از دوستان اطلاعات داره ؟
    دوست عزیز.... زمان اپلای تموم شده و دوستانی که اقدام کردن بعضی حتی پذیرششون رو هم تا الان گرفته اند... باید صبر بفرمایید تا ژانویه آینده

Junior Member

ممنون که انقدر برای سوالات وقت میذارید.چون واقعا اطلاعات خوبی رو میشه از جواب های شما گرفت.
    من مهندسی مکانیک میخوندم اما مدرک معادل فوق دیپلمم رو با معدل ۱۳.۶ از دانشگاه آزاد تهران گرفتم و الان سرباز هستم. بعد از سربازی میخوام مدرکم رو به جریان بندازم و لیسانسم رو تکمیل کنم. من متاهل هستم و میخوایم دو نفری پذیرش بگیریم و احساس می‌کنم این شرط یه ذره کارم رو سخت می‌کنه. خانومم سال دیگه مدرک لیسانس معماریشو از دانشگاه شریعتی تهران می‌گیره . از همین تابستون هم میخوایم زبان فرانسه رو شروع کنیم و انگلیسی رو هم داریم ادامه میدیم . با توجه به کارهایی که داریم انجام می‌دیم ، فک کنم ۳ سال دیگه کار ما برای مهاجرت جمع بشه. در مورد دانشگاها و مدارس عالی فرانسه هم چیزی نشونه بودین مبنی بر اینکه اکثر این مدارس امتحان ورودی دارن و فک کنم برای ما که متاهل هستیم یه ذره ریسکی باشه . با اینکه میدونم که مدارس عالی سطح بهتری نسبت به دانشگاه ها دارن.میخواستم اگه توصیه و اطلاعات تکمیلی خاصی دارین به ما بدین ، ممنون میشم.
    اینکه برای زوج ها آیا شرایط خاصی هست یا نه

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mrassaie نمایش پست ها
    ممنون که انقدر برای سوالات وقت میذارید.چون واقعا اطلاعات خوبی رو میشه از جواب های شما گرفت.
    من مهندسی مکانیک میخوندم اما مدرک معادل فوق دیپلمم رو با معدل ۱۳.۶ از دانشگاه آزاد تهران گرفتم و الان سرباز هستم. بعد از سربازی میخوام مدرکم رو به جریان بندازم و لیسانسم رو تکمیل کنم. من متاهل هستم و میخوایم دو نفری پذیرش بگیریم و احساس می‌کنم این شرط یه ذره کارم رو سخت می‌کنه. خانومم سال دیگه مدرک لیسانس معماریشو از دانشگاه شریعتی تهران می‌گیره . از همین تابستون هم میخوایم زبان فرانسه رو شروع کنیم و انگلیسی رو هم داریم ادامه میدیم . با توجه به کارهایی که داریم انجام می‌دیم ، فک کنم ۳ سال دیگه کار ما برای مهاجرت جمع بشه. در مورد دانشگاها و مدارس عالی فرانسه هم چیزی نشونه بودین مبنی بر اینکه اکثر این مدارس امتحان ورودی دارن و فک کنم برای ما که متاهل هستیم یه ذره ریسکی باشه . با اینکه میدونم که مدارس عالی سطح بهتری نسبت به دانشگاه ها دارن.میخواستم اگه توصیه و اطلاعات تکمیلی خاصی دارین به ما بدین ، ممنون میشم.
    اینکه برای زوج ها آیا شرایط خاصی هست یا نه
    آفرین به همت شما! نگران سن و سالتون نباشید... همینطور نگران کنکور دادن... با توجه به انصرافتون از دانشگاه و اینکه معدلتون خیلی خوب نیست، آپشن اکول رو برای الان فراموش کنید. فعلاً مهمترین کاری که باید بکنید یاد گرفتن زبانه... خانمتون معماری می خونن پس باید برای مدارس عالی معماری اقدام کنن اگه می خوان ادامه تحصیل بدن... و خود این انتخابهای شما رو برای شهر ها محدود می کنه (که چیز بدی هم نیست). در خصوص خودتون، برای سال سوم لیسانس اقدام کنید... اگه معدلتون بالای 14 بود شانس دارید که در دو سال بعد وارد اکول بشید

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک ، دانشگاه تهران

سلام دوستان
    ممنون میشم پاسخ من رو بدید. من لیسانس فیزیک مهندسی دانشگاه تهران با معدل ۱۴ دارم. فک میکنید از چه دانشگاه هایی میتونم شانس داشته باشم برای پذیرش به زبان انگلیسی؟؟
    میدونم با این معدل به قطعیت نمیشه گفت اما میخوام شانسمو امتحان کنم. سپاس

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Funck نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم پاسخ من رو بدید. من لیسانس فیزیک مهندسی دانشگاه تهران با معدل ۱۴ دارم. فک میکنید از چه دانشگاه هایی میتونم شانس داشته باشم برای پذیرش به زبان انگلیسی؟؟
    میدونم با این معدل به قطعیت نمیشه گفت اما میخوام شانسمو امتحان کنم. سپاس
    قاعدتاً شما در هر دانشگاهی که کل دوره فوق لیسانس رو به انگلیسی ارائه بده شانس پذیرش دارید... معدل 14 در فرانسه خوب حساب میشه و باهاش مشکلی ندارید

سلام دوستان. من در دانشگاه Paris Descartes University پاریس برای مستر دوم نوروساینس اکسپت گرفتم. میخواستم بدونم از کجاها میتونم برای scholarship ثبت نام کنم و کجاها برای کار ثبت نام کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین. بعد من با همسرم میخوام برم، به نظرتون با کار کردن میتونم هزینه های زندگی رو کاور کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)