صفحه 88 از 89 نخستنخست ... 38787980818283848586878889 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

در تایید فرمایش اقا کاوه بگم در رشته خودم ( برق مخابرات معدللیسانس 13.60(البته برای برق خیلی هم کم نیست) و مستر بالای 15 تونسته از سوپلک پذیرش بگیره .فقط یه نکته برای مستر خیلی فرق نمیکنه مدرسه مهندسی باشید یا دانشگاه های عمومی .بیشتر تاثیر سوپلک یا مدارس دیگه برای دیپلم مهندسیه .پس دانشگاه عمومی هم مستر پذیرش بشید خیلی با مدرسه مهندسی فرق نمیکنه .

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    در تایید فرمایش اقا کاوه بگم در رشته خودم ( برق مخابرات معدللیسانس 13.60(البته برای برق خیلی هم کم نیست) و مستر بالای 15 تونسته از سوپلک پذیرش بگیره .فقط یه نکته برای مستر خیلی فرق نمیکنه مدرسه مهندسی باشید یا دانشگاه های عمومی .بیشتر تاثیر سوپلک یا مدارس دیگه برای دیپلم مهندسیه .پس دانشگاه عمومی هم مستر پذیرش بشید خیلی با مدرسه مهندسی فرق نمیکنه .
    یه سوال خواهر من لیسانس مکانیک داره الان ارشد هوش مصنوعی میخونه(کاربرد هوش مصنوعی در سوخت هیدروجنی وتوربینهای گازی)بنظرتون میتونه برای m2 دوباره در زمینه مکانیک پذیرش بگیره ؟جاهایی مثل university of gernoble alpes یا École Polytechnique .لیسانس هم از دانشگاه صنعتی اصفهان داره با معدل 13.56.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    یه سوال خواهر من لیسانس مکانیک داره الان ارشد هوش مصنوعی میخونه(کاربرد هوش مصنوعی در سوخت هیدروجنی وتوربینهای گازی)بنظرتون میتونه برای m2 دوباره در زمینه مکانیک پذیرش بگیره ؟جاهایی مثل university of gernoble alpes یا École Polytechnique .لیسانس هم از دانشگاه صنعتی اصفهان داره با معدل 13.56.
    بله، خصوصاً اگه فوق لیسانس جدید کمی با فوق قبلیشون متفاوت باشه. در غیر این صورت ممکنه دانشگاه به این علت پذیرش نده که فکر کنه نمی تونه چیز جدیدی یاد دانشجو بده.
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    بله، خصوصاً اگه فوق لیسانس جدید کمی با فوق قبلیشون متفاوت باشه. در غیر این صورت ممکنه دانشگاه به این علت پذیرش نده که فکر کنه نمی تونه چیز جدیدی یاد دانشجو بده.
    بله .این تخصصها الان خواهان زیادی داره .حتی یک درصد افزایش بازده توربین رقم خیلی زیادی صرفه جوئی داره و این چیزیه که شرکتها و دولتها خیلی دنبالش هستن .در نتیجه احتمال زیاد دانشگاه ها و مراکز اموزش عالی هم ازش استقبال می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    نه... اگه پذیرش شما پذیرش سال دوم به صورت مستقیم باشه، فقط یه ترم درس دارید و یه ترم فقط کارآموزی... نمره دو ترم هم با هم جمع میشن و معدل سال رو می سازن. هر سال تحصیلی فقط یک ساله و نمی تونه 3 ترم بشه. اگه اینطوری بشه شرایط استثناییه و عادی نیست (مثلاً کارآموزی گیر نمیارید)
    اگه کسی ورودی بهمن باشه معدل دو ترم اول میانگینش حساب میشه؟یا حتما اون سالی که فرمودید معدلش حساب میشه از مهر تا شهریوره؟

Junior Member

سلام دوستان.

بنده سال 96 لیسانس کامپیوتر - نرم افزار گرفتم و تا الان مشغول کار در رشته آیتی هستم. معدل کارشناسیم 14.8 هست.

آیلتس 7 جنرال دارم و دارم فرانسه هم میخونم و انشالا تا چند ماه دیگه به B2 میرسم.

میخواستم ببینم شانسم برای پذیرش در فرانسه چقدره و دنبال بورس هم نیستم. تقریبا هزینه ماهیانه چقدر میتونه باشه و احتمال پیدا شدن کار حین تحصیل هست یا خیر؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط clon3r نمایش پست ها
    سلام دوستان.

بنده سال 96 لیسانس کامپیوتر - نرم افزار گرفتم و تا الان مشغول کار در رشته آیتی هستم. معدل کارشناسیم 14.8 هست.

آیلتس 7 جنرال دارم و دارم فرانسه هم میخونم و انشالا تا چند ماه دیگه به B2 میرسم.

میخواستم ببینم شانسم برای پذیرش در فرانسه چقدره و دنبال بورس هم نیستم. تقریبا هزینه ماهیانه چقدر میتونه باشه و احتمال پیدا شدن کار حین تحصیل هست یا خیر؟
    دوست من،
    این سوالتون بارها در این فوروم پرسیده شده و جواب گرفته... حدوداً ماهی ۱۰۰۰ یورو برای هر نفر حساب کنید. پیدا کردن کار دانشجویی ممکنه ولی اصلاً روش حساب نکنید و جز برای کارآموزی هم توصیه نمیشه. چون روی درستون تاثیر منفی اساسی میگذاره.
    برای پذیرش در رشته های هم خانواده خودتون مشکلی ندارید. فقط باید به سفارت ثابت کنید که پول کافی برای تا اتمام تحصیلتون دارید
    موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    یک سری دانشگاه ها برای scholarship آدرس سایت Campus France رو میدن برای مستر. که من برای ایران چک کردم تعدادی زیادی برام چیزای مختلف آورد که متوجه نشدم. میشه لطف کنید بگید کلا به چه شکل هست و چه کمک هزینه هایی و تقریبا با چه میزان موجود هستند و نهایت پولی که میشه دریافت کرد سالی چقدر هست. 15000 که سالی فقط برای هزینه دانشگاه هستش

Junior Member

سلام دوستان، من یه کورس دکتری به زبان انگلیسی در فرانسه توی سایت campus France پیدا کردم که در توضیحات funding زده compulsory funding یا Financement obligatoire
    این یعنی چی؟ یعنی خودمون باید هزینه رو بدیم؟ یا فاند داره؟؟؟؟
    https://doctorat.campusfrance.org/en/ED602

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر- دانشگاه تهران

دوستان من شنیدم دانشگاه های فرانسه پولی شده، درسته ؟
    و اینکه شهریه یک سال رو باید کامل بدیم؟ یا مثلا میشه حالت قسط بندیش کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)