صفحه 77 از 89 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

سلام به گروه،برای گرفتن ارشد هنر چند تا دانشگاه تو انگلستان پیدا کردم ولی همگی اموزش محور هستند یا پی جی سرت.ایا م یتونم با داشتن مدرک ارشد اموزش محور دکترا امتحان بدم ؟

Junior Member

پیش فرض تشکیل پرونده

سلام وقت بخیر
    می خواستم برای یکی از دانشگاه های فرانسه برای مقطع ارشد اقدام کنم ، و مطالب سایت کامپوس فرنس را هم کامل خوندم ولی نمی دونم که کی باید تشکیل پرونده بدم
    1-وقتی پذیرش از دانشگاهی گرفتم
    2- یا اینکه از الان ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک/دانشگاه آزاد واحد تبریز

پیش فرض پاسخ : تشکیل پرونده

نقل قول نوشته اصلی توسط Jemaine نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    می خواستم برای یکی از دانشگاه های فرانسه برای مقطع ارشد اقدام کنم ، و مطالب سایت کامپوس فرنس را هم کامل خوندم ولی نمی دونم که کی باید تشکیل پرونده بدم
    2- یا اینکه از الان ؟
    دوست عزیز اولا به نظر من این که با دانشگاه هایی که رشته و زبان ( حتی اینکه دانشجوی خارجی قبول می کنن ) رو بررسی کنین معمولا توی سایت ها زدن که باید از کمپوس اقدام کنین یا نه.
    می تونین از کمپوس فرانس تهران هم بپرسین ولی فکر کنم اونا هم اینو می گن. در ضمن دانشگاه با دانشگاه فرق داره بعضی ها ارجاع می دن به کمپوس ولی بعصیا خودشون اپلیکیشن دارن. امیدوارم اطلاعاتی که دادم مفید باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان. من در یکی ار دانشگاه هایی که از ISAE هستن برای ارشد اپلای کردم که به زبان انگلیسیه. اینجا شهریه اش سالی حدود هفت هزار تاست ولی یه بورس برای دانشجویان بین المللی داره که میگه شهریه+هزینه زندگی رو کاور می کنه. به نظرتون شانسی واسه این دانشگاه و بورسش هست؟ کسی هست جواب بده ؟ واقعا ناامید شدم.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Jemaine نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    2- یا اینکه از الان ؟
    سلام
    اولین قدمتون باید تماس با کامپوس فرانس ایران باشه. اگه شرایطش رو داشتید تشکیل پرونده بدید. اونجا باید دنبال دانشگاه برای پذیرش بگردید (تقریباً 90 درصد دانشگاههای فرانسه از کمپوس فرانس استفاده می کنن. ولی مدارس عالی معمولاً سیستمشون فرق می کنه ولی حتی در اون مورد هم کامپوس فرانس می تونه بهتون کمک کنه)
    در صورتی که پذیرش الان توی دستتونه، باز هم باید در کامپوس فرانس تشکیل پرونده بدید و برای ویزا از اون کانال اقدام کنید.
    فکر می کنم الان وقتش باشه که پرونده تون رو تشکیل بدید

موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام
    اولین قدمتون باید تماس با کامپوس فرانس ایران باشه. اگه شرایطش رو داشتید تشکیل پرونده بدید. اونجا باید دنبال دانشگاه برای پذیرش بگردید (تقریباً 90 درصد دانشگاههای فرانسه از کمپوس فرانس استفاده می کنن. ولی مدارس عالی معمولاً سیستمشون فرق می کنه ولی حتی در اون مورد هم کامپوس فرانس می تونه بهتون کمک کنه)
    در صورتی که پذیرش الان توی دستتونه، باز هم باید در کامپوس فرانس تشکیل پرونده بدید و برای ویزا از اون کانال اقدام کنید.
    فکر می کنم الان وقتش باشه که پرونده تون رو تشکیل بدید

موفق باشید
    سلام. من در یکی ار دانشگاه هایی که ازISAE هستن برای ارشد که به زبان انگلیسیه از طزیق خود سایت دانشگاه اپلای کردم. به نظرتون لازمه که با کامپوس در ارتباط باشم؟(فعلا درمرحله اپلای) اگه آره پس چرا توی سایت دانشگاه چیزی نگفته؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط ashky نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در یکی ار دانشگاه هایی که از ISAE هستن برای ارشد اپلای کردم که به زبان انگلیسیه. اینجا شهریه اش سالی حدود هفت هزار تاست ولی یه بورس برای دانشجویان بین المللی داره که میگه شهریه+هزینه زندگی رو کاور می کنه. به نظرتون شانسی واسه این دانشگاه و بورسش هست؟ کسی هست جواب بده ؟ واقعا ناامید شدم.
    من نمی دونم شما واسه چی نومید شدین!
    ISAE-SupAero مهمترین مدرسه در صنایع هوا-فضا در فرانسه و یکی از بهترینها در کل دنیاست. سوپ آئرو در حقیقت یک مدرسه عالی مهندسیه نه دانشگاه و سیستم گرفتن دانشجوش با دانشگاه متفاوته. شاید باید راساً و بدون کمک کامپوس فرانس برای گرفتن پذیرش اقدام کنید. فقط یک نکته مهم هست که حتی اگه پذیرش هم بگیرید شاید بهتون ویزا ندن (هوا فضا جزو رشته های های تک اه). ولی اقدام بکنید، چون شاید ویزا هم دادن... آدم از فردای خودش هم خبر نداره! من می دونم که حتی چند تا از دوستان ایرونی هم توی ایرباس کار می کنن و به تازگی هم استخدام شدن... و حتی تابعیت غیر ایرانی هم ندارن. ولی در کل برای گرفتن بورس باید دانشجوی خیلی خیلی خوبی باشید.

موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    من نمی دونم شما واسه چی نومید شدین!
    ISAE-SupAero مهمترین مدرسه در صنایع هوا-فضا در فرانسه و یکی از بهترینها در کل دنیاست. سوپ آئرو در حقیقت یک مدرسه عالی مهندسیه نه دانشگاه و سیستم گرفتن دانشجوش با دانشگاه متفاوته. شاید باید راساً و بدون کمک کامپوس فرانس برای گرفتن پذیرش اقدام کنید. فقط یک نکته مهم هست که حتی اگه پذیرش هم بگیرید شاید بهتون ویزا ندن (هوا فضا جزو رشته های های تک اه). ولی اقدام بکنید، چون شاید ویزا هم دادن... آدم از فردای خودش هم خبر نداره! من می دونم که حتی چند تا از دوستان ایرونی هم توی ایرباس کار می کنن و به تازگی هم استخدام شدن... و حتی تابعیت غیر ایرانی هم ندارن. ولی در کل برای گرفتن بورس باید دانشجوی خیلی خیلی خوبی باشید.

موفق باشید
    ممنون از راهنمایی. نگرانیم در مورد پذبرشه چون من فقط به یکی دوتا از دانشگاه های فرانسه اقدام کردم و برام بورس مهمه که بگیرم( که اگه نشه نمی تونم ادامه درس بدم). البته من به ISAE-ENSMA اپلای کردم. در مورد اون کمپوس هم از دانشگاه ایمیل زدم پرسیدم.

Junior Member

سلام .من توی کامپوس پرونده تشکیل دادم، میخواستم ببینم برای اپلای کردن بورس ها هم باید از طریق کامپوس اقدام کنیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shandiz نمایش پست ها
    سلام .من توی کامپوس پرونده تشکیل دادم، میخواستم ببینم برای اپلای کردن بورس ها هم باید از طریق کامپوس اقدام کنیم؟
    سلام. والا برای بورس ایفل باید ابتدا پرونده تشکیل بدین از کمپوس فرانس (که ددلاین تموم شده ژانویه 20 بود) بعد اونا می گن. بعضی از بورس ها از خود دانشگاه. باز باید از دانشگاه ها و کمپوس بپرسین. امیدوارم کمکتون کرده باشم. حالا باز از دوستان دیده هم بپرسین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)