صفحه 10 از 89 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

سلام به همه
    لطفا راهنمایی کنید
    آیا این امکان وجود داره که بعداز گرفتن پذیرش و ویزا از یک دانشگاه فرانسوی (درمقطع فوق لیسانس )و رفتن به فرانسه ,تو فرانسه رشته ومقطع تحصیلیمون رو تغییر بدیم ؟مشکلی برای ویزا بوجود نمیاد؟
    باتشکر
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد پذیرش فرانسه !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    دوستان من کل مطالب رو خوندم چند تا سوال دارم . ممنون میشم جواب بدید
    من مهندسی صنایع میخونم و دارم لیسانس میگیرم
    1.احتمال پذیرش گرفتن تو خود پاریس چقدر است ؟
    2.من دوست دخترم ملیت فرانسوی داره میتونه از اونجا کمکی برای اپلای کردن من بکنه ؟
    3.من 2 ترم فرانسه خوندم به نظرتون میتونم ازاین خود اموزهای فرانسه که سی دی و ... داره استفاده کنم ؟
    4.من اگه سربازی نرم بعد لیسانس میتونم پذیرش بگیرم ؟ یعنی ایران معافیت تحصیلی میده ؟
    5.شنیدم برای مستر مدرک زبان نمیخوان ؟ درسته ؟
    بازم ممنون دوستان .1 ساله کسی جواب این سوال هام رو نداده
    ممنون
    1) بستگی به شرایطتون داره
    2) خودتون میتونید همه کارا رو انجام بدید.
    3)بله میتونید.
    4) بله معافیت تحصیلی میده.
    5) بستگی به این داره به اینکه دورتون فرانسوی زبان یا انگلیسی زبان باشه.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

سلام دوستان.
    من لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه آزاد تبریز با معدل 13.60(البته به خاطر برخی مسائل ناگوار معدلم کم شده)
    مدرک زبان انگلیسی ندارم اما زبانم خوبه ولی میترسم تو تافل کمتر از 80 بیارم
    آشنایی به زبان فرانسه دارم اما بعد از زبان انگلیسی به طور جدیتری میرم دنبالش
    یه مقاله آی اس آی دارم
    سابقه کار مرتبط بدون بیمه2-3 ماه
    و یه کارآموزی زنبورداری گذروندم.....البته بدون ارتباط تحصیلی...بر حسب علاقه

چقدر شانس دارم برای پذیرش؟
    لطفا کسی که تجربه دارد منو راهنمایی کنه

Junior Member Saman_social آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Social Science_ Oloum Tahghighat Tehran

سلام دوستان .
    1-گرفتن پذیرش PHD برای رشته ی جامعه شناسی درکشور فرانسه چه شرایطی رو طلب میکنه ؟
    2-اینکه میگن حتما بایستی فرانسویی بلد باشی صحت داره ؟
    3-آیا امکانش هست از شرایط تحصیل رایگان همراه با حقوق در اونجا هم برخوردار شد ؟
    4- خرج و مخارج زندگی در شهرهای فرانسه مخصوصا پاریس چقدره ؟
    5-نحوه ی پیدا کردن اساتید دانشگاه های فرانسه به چه صورتیه ؟
    6- چه شکلی میشه برای دانشگاه های اونجا apply فرستاد ؟ آیا حتما بایستی به سایت دانشگاه ها ی اونجا رجوع کرد یا راه های بهتر و ساده تری هم وجود داره ؟
    7- میشه سایت های معتبری رو که کمک کننده باشه معرفی کنید، برای پیدا کردن دانشگاه ها و اساتید دانشگاه های فرانسه !!!
    8- در کل شانس پذیرش برای فرانسه چند درصده ؟
    لطفا کسی که با این مراحل آشنایی داره منو راهنمایی کنه ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی با اعضایی که برای سال 2011-2012 اقدام کرده اند

با سلام و تبریک به کسایی که پذیرششون اومده...لطفا بعد از رفتم ما رو هم فراموش نکنین و همیشه نظرات و تجربه هاتون رو به ما بگین
    لیسانس شیمی از ذانشگاه آزاد تبریز با معدل 13/6 یه مقاله ISI دارم زبان انگلیسیم خوبه اما حداقل 75 رو میگیرم ...2 ماه دوره کار آموزی مرتبط با رشته ام رو دارم و یه گواهینامه زنبورداری از سازمان جهاد کشاورزی دارم... میشه لطفا شانس منو هم بگین...و اکه مستر 1 و2 شیمی فول انگلیسی رو میشناسین لطفا به من هم بگین...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

با سلام لطفا اگه کسی اطلاعاتی در مورد تفاوت مدارک مستر داره به ماهم بگه.مثلا master researchوmaster scienceوmaster professionnel. مثلا اگه یکی master research رو انتخاب کنه و بعد اون بخوا
    د به جای کار درسشو ادامه بده واسه دکتری بخونه نمی تونه؟مخصوصا که تنوع رشته تو master scienceخیلی بیشتر از master researchهست. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shz نمایش پست ها
    با سلام لطفا اگه کسی اطلاعاتی در مورد تفاوت مدارک مستر داره به ماهم بگه.مثلا master researchوmaster scienceوmaster professionnel. مثلا اگه یکی master research رو انتخاب کنه و بعد اون بخوا
    د به جای کار درسشو ادامه بده واسه دکتری بخونه نمی تونه؟مخصوصا که تنوع رشته تو master scienceخیلی بیشتر از master researchهست. ممنون
    سلام

master research:برای کسایی که بلافاصله بعد از مستر می خوان دکتری برن و master professionnel:برای کسایی که فقط می خوان مستر بخونن وبعد وارد بازار کار بشن. متاسفانه master science رو نمی دونم.
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

Junior Member

بله اینو می دونم ولی میخواستم ببینم اگه کسی مدرک فوقش master research نباشه دیگه نمی تونه واسه دکتری ادامه تحصیل بده؟ اخه این جوری زیاد منطقی به نظر نمی رسه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shz نمایش پست ها
    بله اینو می دونم ولی میخواستم ببینم اگه کسی مدرک فوقش master research نباشه دیگه نمی تونه واسه دکتری ادامه تحصیل بده؟ اخه این جوری زیاد منطقی به نظر نمی رسه
    متاسفانه نمیشه. مگر در بعضی موارد خاص که در سایت دانشگاه در بخش انتخاب رش1ته درباره اش توضیح داده میشه. من چند مورد معدود دیدم. شما مگه چه رشته ای می خواهید بخونید که master research انتخاب نمی کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eustudy نمایش پست ها
    متاسفانه نمیشه. مگر در بعضی موارد خاص که در سایت دانشگاه در بخش انتخاب رش1ته درباره اش توضیح داده میشه. من چند مورد معدود دیدم. شما مگه چه رشته ای می خواهید بخونید که master research انتخاب نمی کنید؟
    ممنون از جوابتون.رشتم نرم افزاره ولی اکثر گرایشا فقط master scienceیاmaster profهستن. برایmaster researchتنوع رشته ها خیلی کمتره. این جوری دست ادم خیلی بسته می شه واسه انتخاب.مثلا lille1اصلا master researchنداره و.......
    ویرایش توسط shz : September 10th, 2011 در ساعت 11:31 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)