صفحه 11 از 89 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط shz نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.رشتم نرم افزاره ولی اکثر گرایشا فقط master scienceیاmaster profهستن. برایmaster researchتنوع رشته ها خیلی کمتره. این جوری دست ادم خیلی بسته می شه واسه انتخاب.مثلا lille1اصلا master researchنداره و.......
    درست می گید . ولی این اتفاق معمولا تو رشته هایی میافته که عملی ترند یا بازار کتر بهتری دارند. در هر حال فرصت زیاد دارید برای سرچ و انتخاب رشته و دانشگاه. امیدوارم چیزی رو که می خواهید پیدا کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng BSc. IAU-TSU/ System,control & IT MSc. Université Joseph Fourier( Grenoble I

پیش فرض پاسخ : آشنایی با اعضایی که برای سال 2011-2012 اقدام کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط Mmimi نمایش پست ها
    با سلام و تبریک به کسایی که پذیرششون اومده...لطفا بعد از رفتم ما رو هم فراموش نکنین و همیشه نظرات و تجربه هاتون رو به ما بگین
    لیسانس شیمی از ذانشگاه آزاد تبریز با معدل 13/6 یه مقاله ISI دارم زبان انگلیسیم خوبه اما حداقل 75 رو میگیرم ...2 ماه دوره کار آموزی مرتبط با رشته ام رو دارم و یه گواهینامه زنبورداری از سازمان جهاد کشاورزی دارم... میشه لطفا شانس منو هم بگین...و اکه مستر 1 و2 شیمی فول انگلیسی رو میشناسین لطفا به من هم بگین...
    امکان گرفتن پذیرش هست براتون من دوستانی داشتم در سطح شما الان مشغول ادامه تحصیل هستن اینجا. نگران نباشین. می تونین پذیرش بگیرین
    دوستان حتماً نتایج پذیرششان را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنند تا اطلاعات مستندی برای تحقیقات متقاضیان ثبت گردد

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : آشنایی با اعضایی که برای سال 2011-2012 اقدام کرده اند

به نام سرزمین پدری.

جناب Kiamax در ابتدا مراتب تبریک بنده را پذیرا باشید و در خصوص تحصیل در فرانسه یه چند سوال داشتم؟

شرایط بنده ( کاردانی الکترونیک با معدل 14/5 - کارشناسی الکترونیک با معدل 13 (هر دو مقطع از دانشگاه ازاد) - ایلتس 6.5 - سابقه 4 سال کار - و چند عدد گواهینامه مرتبط با رشته خودم هستم )

1- برای فوق لیسانس مهندسی برق می خواستم اقدام کنم؟ ایا به نظر شما شانسی دارم؟ البته اگر کورس به انگلیسی باشه بهتر چون شرایط زبان فرانسه رو ندارم ممنون از همه دوستان

پیروز باشید

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

سلام به همه

دوستان لطفا راهنمایی کنید.

می خواستم بدونمapplication form چند دانشگاه رو می تونیم پر کنیم و محدودیتی وجود داره؟
    مرسی از همه
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah.yalda نمایش پست ها
    سلام به همه

دوستان لطفا راهنمایی کنید.

می خواستم بدونمapplication form چند دانشگاه رو می تونیم پر کنیم و محدودیتی وجود داره؟
    مرسی از همه
    هیچ محدودیتی برای مقاطع ارشد و دکترا وجود نداره. فقط در مقطع لیسانس شما مجازید که برای سه دانشگاه اقدام کنید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS: Mechanical Engineering, Ferdowsi University

پیش فرض پاسخ : زندگی در فرانسه (هزينه و اطلاعات مفيد)

سلام دوستان...........
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی هستم. معدل کارشناسیم تا اینجا 16.02 و دو ترم قبل 16.80 بود. واحد زیادی برام نمونده و این دو ترم باقیمونده رو میتونم معدل رو بالاتر هم کمی ببرم....
    تافل 101 و دو یا احتمالا سه تا recom هم میتونم جور کنم....
    زبان فرانسه هم تا حدی بلدم ...امتحان ندادم.....اما در حد B1
    یه مقاله البته داخلی دارم که البته فکر نکنم زیاد کمک کنه....
    به نظرتون با این رزومه دانشگاهی شانس واسه قبولی واسه مستر تو فرانسه رو دارم؟به زبان انگلیسی یا فرانسه؟.......چجوری میتونم اطلاعات بیشتری کسب کنم؟............ممنون از همه دوستان
    ویرایش توسط behrooz69 : October 13th, 2011 در ساعت 01:41 PM

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : زندگی در فرانسه (هزينه و اطلاعات مفيد)

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz69 نمایش پست ها
    سلام دوستان...........
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه فردوسی هستم. معدل کارشناسیم تا اینجا 16.02 و دو ترم قبل 16.80 بود. واحد زیادی برام نمونده و این دو ترم باقیمونده رو میتونم معدل رو بالاتر هم کمی ببرم....
    تافل 101 و دو یا احتمالا سه تا recom هم میتونم جور کنم....
    زبان فرانسه هم تا حدی بلدم ...امتحان ندادم.....اما در حد B1
    یه مقاله البته داخلی دارم که البته فکر نکنم زیاد کمک کنه....
    به نظرتون با این رزومه دانشگاهی شانس واسه قبولی واسه مستر تو فرانسه رو دارم؟به زبان انگلیسی یا فرانسه؟.......چجوری میتونم اطلاعات بیشتری کسب کنم؟............ممنون از همه دوستان
    بله! مسلما میتونید برای کورسهای انگلیسی زبون یا حتی فرانسوی زبون (به شرط اینکه واقعا ب 1 باشید) اقدام کنید. ولی به وضعیت ویزای دانشجویان مکانیک امسال توجه کنید که چند درصد ریجکت شدن. حتما در کنار فرانسه گزینه های دیگری رو هم در نظر بگیرید.

یعنی میشه وقتی هنوز لیسانس رو نگرفتی اقدام کنی ؟؟ ؟ و اگر قبول بشی بدون مدرک لیسانس میشه رفت اونجا ؟
    اخر نفهمیدم وضعیت رشته های مدیریتی اونجا چطوره ؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام

کسی که لیسانس داره آیا میتونه مستقیم برای مقطع M2 اقدام کنه؟ چون دانشگاهی که میخوام پذیزش بگیرم مقطع M1 رشته ای که میخوام نداره.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    یعنی میشه وقتی هنوز لیسانس رو نگرفتی اقدام کنی ؟؟ ؟ و اگر قبول بشی بدون مدرک لیسانس میشه رفت اونجا ؟
    اخر نفهمیدم وضعیت رشته های مدیریتی اونجا چطوره ؟؟؟؟؟؟؟
    در مورد لیسانس، شما معمولا می تونید بدون مدرک لیسانس اپلای کنید، ولی برای ثبت نام در دانشگاه به مدرک لیسانس احتیاج دارید و باید داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)