صفحه 13 از 89 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    توی این سایت هم گرایش قدرت پیدا نکردم ! مگه میشه گرایش قدرت تو فرانسه نباشه ؟ :ی
    http://www.campusfrance.org/en
    ببینید شاید دقیقاً POWER اشاره نکرده باشه اما خیلی از گرایشهای مهندسی برق ریز شده اند و به شاخه های خیلی جالبی ارائه شده اند یکم بیشتر جستجو کنید ان شاء الله پیدا می کنید. البته من کورس خودم رو پیدا کردم اما چون معدلم شبیه به شما هست و کسی جوابم رو نداده!!!

پیرزو باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - IAU

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    ببینید شاید دقیقاً POWER اشاره نکرده باشه اما خیلی از گرایشهای مهندسی برق ریز شده اند و به شاخه های خیلی جالبی ارائه شده اند یکم بیشتر جستجو کنید ان شاء الله پیدا می کنید. البته من کورس خودم رو پیدا کردم اما چون معدلم شبیه به شما هست و کسی جوابم رو نداده!!!

پیرزو باشید.
    دانشگاه جواب نداده ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط isaeid نمایش پست ها
    دانشگاه جواب نداده ؟
    خیر. منظورم از کسی جواب نداده بچه های این فروم هستند که خیلی زود جواب مبدهند!!!

Junior Member

سلام من لیسانس صنایع هستم و می خواستم برای فوق اقدام کنم ولی راستش رشتم رو زیاد دوست ندارم.می خواستم بدونم میشه برای فوق لیسانس و لیسانس همزمان اقدام کرد؟؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sharyy نمایش پست ها
    سلام من لیسانس صنایع هستم و می خواستم برای فوق اقدام کنم ولی راستش رشتم رو زیاد دوست ندارم.می خواستم بدونم میشه برای فوق لیسانس و لیسانس همزمان اقدام کرد؟؟
    بله میتونید. برای اقدام در سال اول و دوم لیسانس باید از طریق بخش فرهنگی سفارت اقدام کنید. مراجعه کنید به تاپیک پذیرش سال اول و دوم لیسانس.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برنامه ریزی توریسم، آزاد علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد پذیرش فرانسه !!!!

سلام به همگی
    وقتتون به خیر
    من مریم هستم و
    کارشناسی ارشد برنامه ریزی توریسم دارم
    از دانشگاه ازاد واحد علوم تحقیقات
    معدلم 15:97
    پایان نامه م و رزومه م خیلی قویه
    زبان انگلیسی امتحان میخوام بدم و در حال ِ آماده سازیه مجدد هستم
    زبان فرانسه هم که صفر
    آیا امکان ِ گرفتن ِ پذیرشم راحته ؟
    دوم اینکه مجموعه ی خاصی رو بهم پیشنهاد میدین که بهم کمک کنه برای گرفتن پذیرش ؟
    مرسی از همگی و ادمین
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط marigoli نمایش پست ها
    سلام به همگی
    وقتتون به خیر
    من مریم هستم و
    کارشناسی ارشد برنامه ریزی توریسم دارم
    از دانشگاه ازاد واحد علوم تحقیقات
    معدلم 15:97
    پایان نامه م و رزومه م خیلی قویه
    زبان انگلیسی امتحان میخوام بدم و در حال ِ آماده سازیه مجدد هستم
    زبان فرانسه هم که صفر
    آیا امکان ِ گرفتن ِ پذیرشم راحته ؟
    دوم اینکه مجموعه ی خاصی رو بهم پیشنهاد میدین که بهم کمک کنه برای گرفتن پذیرش ؟
    مرسی از همگی و ادمین
    موفق باشید
    بله میتونید پذیرش بگیرید. میتونید برای دوره های انگلیسی زبان فرانسه اقدام کنید، احتیاجی به دونستن زبان فرانسه هم ندارید.
    در مورد سوال دومتون، بله! من مجموعه اپلای ابراد رو بهتون توصیه می کنم!!!
    ویرایش توسط arash-iran : November 15th, 2011 در ساعت 10:23 PM
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Member armin_rx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc.Mechanical Eng. M.Sc. Systems Design

سلام دوستان.
    من لیسانس مکانیک سیالات از دانشگاه دولتی زاهدان با معدل 15.12
    IELTS 6.5 دارم
    آشنایی به زبان فرانسه ندارم
    مقاله آی اس آی ندارم

چقدر شانس دارم برای پذیرش؟ و فاند ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام.
    دوستان من شرایط خودم رو میگم مدیر محترم و دوستان اگر امکانش هست ممنون میشم.
    ( کاردانی الکترونیک 15 / کارشناسی الکترونیک 13 / از دانشگاه ازاد مشهد
    ( ایلتس 6)
    (چهار سال سابقه کار)
    (چند گواهینامه مهندسی مرتبط)
    (عضویت در سازمانهای برق اران)

ایا برای دوره های انگلیسی در رشته فوق لیسانس برق شانس دارم؟

سلام دوستان خوبم
    من کارشناسی ارشد رشته بیوسیستماتیک دارم از دانشگاه تهران ولی قصد دارم در یک گرایش دیگه ( نوروساینس) برای دکترا درخواست پذیرش بدم ولی چون هیچ کار تحقیقی روی نوروساینس نکردم امکان گرفتن پذیرش برای من وجود داره؟ من قصد دارم برای یکی از دانشگاههای فرانسه درخواست پذیرش بدم
    چون مدرک لیسانس من کارشناسی زیست شناسه که همه گرایش ها را در بر می گیره به نظر شما بهتر نیست که از مدرک لیسانسم برای گرفتم پذیرش در نورساینس استفاده کنم؟ یعنی ارشدی که در ایران گرفتم را نظر نگیرم
    لطفا" کسایی که در این زمینه تجربه و اطلاعات دارند راهنماییم کنن

من حدودا" دو سال و نیمه که از ارشد فارغ االتحصیل شدم در دروه ارشد تونستم از دانشگاه فرانککفورت هم بورس بگیرم حتی یکی از اساتید راهنمای من المانی بود ولی مشکل من علاقه نداشتن به این رشته است من علاقه اصلیم کار کردن روی ساختار ژنتیکی مغزه
    از اونجایی که دانشگاههای فرانسه مجانی هستن و اجازه کار هم در فرانسه هست به نظر شما انتخاب خوبیه؟ از طرفی سابقه تحصیل در المان را دارم ولی المان تا اونجایی که می دونم شرط معدل داره من معدل لیسانسم 15.50 بود معدل دو ترم اخر لیسانسم 17.30 و معدل ارشدم 16.15
    تا اونجایی که می دونم هزینه زندگی در المان مخصوصا" اجاره خونه بالاست آیا با مدرک زبان انگلیسی به تنهایی می شه از آلمان پذیرش گرفت ( تا اونجایی که می دونم برای بورس گرفتن حتما" زبان المانی می خوان) بدون بورس هم باید زبان المانی را یاد گرفت؟
    من خودم یک مدته که دارم روی زبان فرانسه کار می کنم و از اونجایی که چند تا از دوستام امریکا رفتن و می دونم چقدر شرایط روحی بدی دارند امریکا و شرایطش با روحیه من سازگار نیست
    نکته دیگه هم باید بگم من لیسانس و ارشدم را دانشگاه ملی خوندم لیسانس دانشگاه شهرستان و ارشد دانشگاه تهران از اونجایی که علاقه ای به رشتم نداشتم و قصد تغییر گرایش داشتم مقاله ای هم ندادم چون می دونم گرایشی که می خوام شرکت کنم خیلی متفاوته و اگر مقاله هم بدم در نورساینس به درم نمی خوره
    با چند تا استاید معروف و خوب ژنتیک دانشگاه تهران هم آشنا هستم اگر برم در آزمایشگااهای دانشگاه و اونجا کنار دست اساتید ژنیک یا نورساینس کار کنم به نظر شما می تونه کمک کنه؟
    خیلی حرف زدم
    دوستان لطفا" اگر تجربه ای دارید این زمینه راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)