صفحه 14 از 89 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم
    من کارشناسی ارشد رشته بیوسیستماتیک دارم از دانشگاه تهران ولی قصد دارم در یک گرایش دیگه ( نوروساینس) برای دکترا درخواست پذیرش بدم ولی چون هیچ کار تحقیقی روی نوروساینس نکردم امکان گرفتن پذیرش برای من وجود داره؟ من قصد دارم برای یکی از دانشگاههای فرانسه درخواست پذیرش بدم
    چون مدرک لیسانس من کارشناسی زیست شناسه که همه گرایش ها را در بر می گیره به نظر شما بهتر نیست که از مدرک لیسانسم برای گرفتم پذیرش در نورساینس استفاده کنم؟ یعنی ارشدی که در ایران گرفتم را نظر نگیرم
    لطفا" کسایی که در این زمینه تجربه و اطلاعات دارند راهنماییم کنن

من حدودا" دو سال و نیمه که از ارشد فارغ االتحصیل شدم در دروه ارشد تونستم از دانشگاه فرانککفورت هم بورس بگیرم حتی یکی از اساتید راهنمای من المانی بود ولی مشکل من علاقه نداشتن به این رشته است من علاقه اصلیم کار کردن روی ساختار ژنتیکی مغزه
    از اونجایی که دانشگاههای فرانسه مجانی هستن و اجازه کار هم در فرانسه هست به نظر شما انتخاب خوبیه؟ از طرفی سابقه تحصیل در المان را دارم ولی المان تا اونجایی که می دونم شرط معدل داره من معدل لیسانسم 15.50 بود معدل دو ترم اخر لیسانسم 17.30 و معدل ارشدم 16.15
    تا اونجایی که می دونم هزینه زندگی در المان مخصوصا" اجاره خونه بالاست آیا با مدرک زبان انگلیسی به تنهایی می شه از آلمان پذیرش گرفت ( تا اونجایی که می دونم برای بورس گرفتن حتما" زبان المانی می خوان) بدون بورس هم باید زبان المانی را یاد گرفت؟
    من خودم یک مدته که دارم روی زبان فرانسه کار می کنم و از اونجایی که چند تا از دوستام امریکا رفتن و می دونم چقدر شرایط روحی بدی دارند امریکا و شرایطش با روحیه من سازگار نیست
    نکته دیگه هم باید بگم من لیسانس و ارشدم را دانشگاه ملی خوندم لیسانس دانشگاه شهرستان و ارشد دانشگاه تهران از اونجایی که علاقه ای به رشتم نداشتم و قصد تغییر گرایش داشتم مقاله ای هم ندادم چون می دونم گرایشی که می خوام شرکت کنم خیلی متفاوته و اگر مقاله هم بدم در نورساینس به درم نمی خوره
    با چند تا استاید معروف و خوب ژنتیک دانشگاه تهران هم آشنا هستم اگر برم در آزمایشگااهای دانشگاه و اونجا کنار دست اساتید ژنیک یا نورساینس کار کنم به نظر شما می تونه کمک کنه؟
    خیلی حرف زدم
    دوستان لطفا" اگر تجربه ای دارید این زمینه راهنماییم کنید
    در مورد آلمان به انجمن مربوط به خودش مراجعه کنید.
    برای فرانسه، بله انتخاب خوبیه. کورسهای انگلیسی زبان در فرانسه وجود داره که باید ببینید شامل رشته شما هم میشه یا خیر. شرایط شما برای گرفتن پذیرش از فرانسه مناسبه. البته رشتتون ممکنه برای ویزا دردسر ساز بشه که البته در این مورد هیچ چیز قطعی نیست.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

بچه ها من سال آخر کارشناسي IT هستم .دارم زبان آيلتس هم مي خونم.
    ميتونم براي فرانسه واسه ارشد اقدام کنم؟دانشگاه انگليسي زبان هم داره؟
    چيکار بايد بکنم؟
    يکي کمک کنه تو رو خدا.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط f_gh نمایش پست ها
    بچه ها من سال آخر کارشناسي IT هستم .دارم زبان آيلتس هم مي خونم.
    ميتونم براي فرانسه واسه ارشد اقدام کنم؟دانشگاه انگليسي زبان هم داره؟
    چيکار بايد بکنم؟
    يکي کمک کنه تو رو خدا.
    ببینید بچه ها معمولا دو تا چیزو با هم قاطی میکنن! یکی دانشگاه انگلیسی زبان و یکی کورسهای انگلیسی زبان. دانشگاه های انگلیسی زبان در فرانسه رایگان نیستند. ولی شما می تونید در کورسهای انگلیسی زبان دانشگاه های فرانسه که هم دولتی و هم اکول هستند شرکت کنید. بله! رشته شما رو هم داره و میتونید در دانشگاه های فرانسوی به زبون انگلیسی درس بخونید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    ببینید بچه ها معمولا دو تا چیزو با هم قاطی میکنن! یکی دانشگاه انگلیسی زبان و یکی کورسهای انگلیسی زبان. دانشگاه های انگلیسی زبان در فرانسه رایگان نیستند. ولی شما می تونید در کورسهای انگلیسی زبان دانشگاه های فرانسه که هم دولتی و هم اکول هستند شرکت کنید. بله! رشته شما رو هم داره و میتونید در دانشگاه های فرانسوی به زبون انگلیسی درس بخونید.
    ممنون از جوابتون آرش جان.
    ميتونيد بگيد من براي اينکه در کورس هاي انگليسي زبان دانشگاه فرانسه اقدام کنم بايد چيکار کنم؟شرايطش چي هست؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط f_gh نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون آرش جان.
    ميتونيد بگيد من براي اينکه در کورس هاي انگليسي زبان دانشگاه فرانسه اقدام کنم بايد چيکار کنم؟شرايطش چي هست؟
    خوب این از اون دست سوالاییه که نمیشه به راحتی بهش جواب داد! هر دانشگاه شرایط مخصوص به خودشو داره. اول از این سایت استفاده کنید ببنید چیزی در مورد رشتتون میتونید پیدا کنید یا خیر: www.campusfrance.org
    اگه پیدا نکردید باید دانشگاه به دانشگاه به سایتشون سر بزنید و شرایط رو چک کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد پذیرش فرانسه !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من شرایط خودم رو میگم مدیر محترم و دوستان اگر امکانش هست ممنون میشم.
    ( کاردانی الکترونیک 15 / کارشناسی الکترونیک 13 / از دانشگاه ازاد مشهد
    ( ایلتس 6)
    (چهار سال سابقه کار)
    (چند گواهینامه مهندسی مرتبط)
    (عضویت در سازمانهای برق اران)

ایا برای دوره های انگلیسی در رشته فوق لیسانس برق شانس دارم؟
    در کل گرفتن پذیرش برای دوره های انگلیسی راحت تر هست اما با چه هزینه و شهریه ای؟ خدا داند!

سلام به همه

دوستان پروسه apply دانشگاههای فرانسه از کی شروع میشه و ددلاینش تا کی هست؟
    و می خواستم بدونم اگه در یک رشته برای 8دانشگاه از دانشگاههای فرانسه فرم های پذیرش رو پر کنیم قبل از اینکه از دانشگاه جواب بگیریم (قبولی یا ردی)برای هر 8دانشگاه باید fee بپردازیم ؟

ممنون میشم پاسخ بدید.
    مرسی از همه
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah.yalda نمایش پست ها
    سلام به همه

دوستان پروسه apply دانشگاههای فرانسه از کی شروع میشه و ددلاینش تا کی هست؟
    و می خواستم بدونم اگه در یک رشته برای 8دانشگاه از دانشگاههای فرانسه فرم های پذیرش رو پر کنیم قبل از اینکه از دانشگاه جواب بگیریم (قبولی یا ردی)برای هر 8دانشگاه باید fee بپردازیم ؟

ممنون میشم پاسخ بدید.
    مرسی از همه
    تو کشورهایی که من دیدم ، ددلاین فرانسه از همه دیرتره ،هر دانشگاهی زمان خودشو داره ولی اپلای ها معمولا از ژانویه شروع میشه تا مارس ادامه دارن
    دانشگاه من که تا ژوئن وقت داره ، متفاوته ، تو سایتاشون میزنن
    اگه از fee منظورت پولیه که برای بررسی مدارکت باید به دانشگاه بدی ، که بله ، تا اون پولو واریز نکنی ، دانشگاه مدارکتو بررسی نمیکنه
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

مرسی aida جان از اطلاعات مفیدی که دادین.
    دوستانی که دررشته های زبان برای دانشگاههای فرانسه زبان و درمقطع ارشد apply کردید و پذیرش گرفتید می تونم خواهش کنم بنویسید که از چه شهرهایی و دانشگاهی پذیرش گرفتید؟ می دونم که شهرهای بزرگتر مثل پاریس و لیون سختتر پذیرش می دن.بغیر از این دو شهر کدام شهرها رو برای applyپیشنهاد می کنید؟

مرسی از همه
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل -تهران شمال

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد پذیرش فرانسه !!!!

سلام
    ایا با شرایط من امیدی به پذیرش در مقظع دکترا هست؟
    الیسانس حقوق تهران شمال با معدل 18.10 پذیرش بدون کنکور (با معدل ) در مقطع ارشد
    معدل ارشد تا الان 17.30
    نمره زبان دلف 1B!
    ایا برای مستر 2 بهتره اپلای کنم یا دکترا؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)