صفحه 15 از 89 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد پذیرش فرانسه !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط nbasiri نمایش پست ها
    سلام
    ایا با شرایط من امیدی به پذیرش در مقظع دکترا هست؟
    الیسانس حقوق تهران شمال با معدل 18.10 پذیرش بدون کنکور (با معدل ) در مقطع ارشد
    معدل ارشد تا الان 17.30
    نمره زبان دلف 1B!
    ایا برای مستر 2 بهتره اپلای کنم یا دکترا؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید ؟
    چرا امیدی نباشه؟ شرایطت خیلی خوبه ،
    اما شما که ارشد هم دارین ، طبیعتا باید برای دکترا اپلای کنید ، مگر اینکه رشتتون فرق کنه
    نمره زبانتون کمه که حتی سفارت هم برای علوم انسانی b2 نوشته اما اینجور مسائل برای دوره دکترا کاملا فرق میکنه و بستگی به دانشگاه داره
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد پذیرش فرانسه !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط nbasiri نمایش پست ها
    سلام
    ایا با شرایط من امیدی به پذیرش در مقظع دکترا هست؟
    الیسانس حقوق تهران شمال با معدل 18.10 پذیرش بدون کنکور (با معدل ) در مقطع ارشد
    معدل ارشد تا الان 17.30
    نمره زبان دلف 1B!
    ایا برای مستر 2 بهتره اپلای کنم یا دکترا؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید ؟
    سلام
    با نظر aida_11041موافقم اما از من میشنوی تافل یا آیلتس رو حتما بگیر تا میزان انتخاب های کشورهات زیاد بشه با این شرایط ویزا و... فقط رو یکی دو کشور فرانسه زبان سرمایه گذاری نکن... (تجربه شخصیم بود...)
    موفق باشید
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

سلام دوستان من دانشجو کارشناسی مهندسی صنایع از شریف با معدل 15.65 و تافل 90 هستم. برای فرانسه میخواستم از دوستانی که اطلاع دارند چند تا دانشگاه انگلیسی زبان که از نظر پذیرش بمن بخوره رو معرفی کنند. واسه مستر اقدام میکنم. میشه روی فاند برای هزینه های زندگی زندگی کرد؟
    ممنون پیشاپیش

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_raper نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجو کارشناسی مهندسی صنایع از شریف با معدل 15.65 و تافل 90 هستم. برای فرانسه میخواستم از دوستانی که اطلاع دارند چند تا دانشگاه انگلیسی زبان که از نظر پذیرش بمن بخوره رو معرفی کنند. واسه مستر اقدام میکنم. میشه روی فاند برای هزینه های زندگی زندگی کرد؟
    ممنون پیشاپیش
    سلام، اسم رشتتو در لینک زیر بنویس ، گزینه های سمت چپ رو هم علامت بزن ، تمام دانشگاه ها و کورسهای انگلیسی رشتتو بهت میده
    خودت از بین اونا انتخاب کن ، چون معمولا بعضی از کورسهای انگلیسی دائم نیستن، برای همین ازروی این سایت پیدا کنی بهتره
    http://www.campusfrance.org/fria/tau...=8d6&9924-si=0

معمولا دانشگاه های فرانسه برای مستر فاند ندارن ، ولی اون رو هم میتونی ازلینک زیر پیدا کنی
    http://www.campusfrance.org/fria/bou...faac&21d1-si=0
    ویرایش توسط aida_11041 : March 9th, 2012 در ساعت 11:10 AM دلیل: آپدیت آدرس
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Control Engineering

سلام بچه ها خسته نباشيد،من دانشجوي برق قدرت دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب هستم با معدل 15.77 و معدل دروس تخصصيم هم 16 ،و آيلتس هم 6.5 شده و GRE هم 800 براي قسمت رياضيش شده!كدوم رو بيشتر شانس دارم!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي مكانيك- تهران جنوب

دوستان سلام. در فرم پذیرش بعضی دانشگاه های فرانسه (خود فرم تنها به فرانسوی موجود هست) فسمتی هست که نظر کادر تحصیلی قبلی و مهر اونها رو می خواد. من باید اینو کجا ببرم؟ استاد من که فرانسه بلد نیست! یعنی مثلا واحد بین الملل دانشگاه آزاد کاری در این مورد میکنه؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط nvdpl نمایش پست ها
    دوستان سلام. در فرم پذیرش بعضی دانشگاه های فرانسه (خود فرم تنها به فرانسوی موجود هست) فسمتی هست که نظر کادر تحصیلی قبلی و مهر اونها رو می خواد. من باید اینو کجا ببرم؟ استاد من که فرانسه بلد نیست! یعنی مثلا واحد بین الملل دانشگاه آزاد کاری در این مورد میکنه؟
    اگه منظور از کادر تحصیلی قبلی، اساتید هستند، شما میتونید این مسئله رو باهاشون درمیون بذارید و نظر اونها رو به فرانسه بنویسید و امضای اساتید رو بگیرید.
    ویرایش توسط arash-iran : January 31st, 2012 در ساعت 05:40 PM
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق بین الملل -تهران شمال

سلام دوستان
    راجع به recomendation که شرایطش چی باشه توضیح میدید ؟؟؟
    فرق اف لاین با غیر اف لاین جیه؟

Junior Member

سلام به دوستان خوب...
    بچه ها در ارتباط با رشته حقوق در مقطع فوق لیسانس کسی می دونه که مدرک زبان اگر ب1 باشه ممکنه که اصلا پذیرش داده نشه؟ ممنون از لطفتون

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط maahtab نمایش پست ها
    سلام به دوستان خوب...
    بچه ها در ارتباط با رشته حقوق در مقطع فوق لیسانس کسی می دونه که مدرک زبان اگر ب1 باشه ممکنه که اصلا پذیرش داده نشه؟ ممنون از لطفتون
    تا جایی که من یادمه، امسال یکی از بچه هایی که در سفارت باهاش آشنا شدم، با مدرک زبان ب1 از یکی از دانشگاه های پاریس(دانشگاه دولتی) پذیرش و ویزا گرفت. به نظر نمیاد مشکلی باشه، بقول فرانسویا: impossible, ce n'est pas français.
    ویرایش توسط arash-iran : February 6th, 2012 در ساعت 04:24 PM
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)