صفحه 18 از 89 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    http://www.campusfrance.org/
    شاید منظورشون این سایته
    اون سایت کمپوس فرانس هست. کمپوس فرانس در بعضی کشور ها دفتر داره که یک سری خدمات رو به دانشجویان خواهان ادامه تحصیل در فرانسه ارائه میده. از جمله ی اونها اینه که برای رشته های معماری و کلیه رشته های کارشناسی(سال اول و دوم) باید از طریق اونها اقدام کنید. در ایران به دلیل اینکه کمپوس فرانس دفتری نداره، خدمات دانشجویی رو بخش فرهنگی سفارت فرانسه انجام میده.
    راستی شما رشتتون احیانا معماری نبوده؟
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    اون سایت کمپوس فرانس هست. کمپوس فرانس در بعضی کشور ها دفتر داره که یک سری خدمات رو به دانشجویان خواهان ادامه تحصیل در فرانسه ارائه میده. از جمله ی اونها اینه که برای رشته های معماری و کلیه رشته های کارشناسی(سال اول و دوم) باید از طریق اونها اقدام کنید. در ایران به دلیل اینکه کمپوس فرانس دفتری نداره، خدمات دانشجویی رو بخش فرهنگی سفارت فرانسه انجام میده.
    راستی شما رشتتون احیانا معماری نبوده؟
    نه من رشته م بیولوژی هستش. دفتر فرمانیه که هنوز تعطیله بخش فرهنگی هم هر چقدر تماس میگیرم کسی جواب نمیده. احتمالا باید بیخال این دانشگاه شم.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط mona22 نمایش پست ها
    نه من رشته م بیولوژی هستش. دفتر فرمانیه که هنوز تعطیله بخش فرهنگی هم هر چقدر تماس میگیرم کسی جواب نمیده. احتمالا باید بیخال این دانشگاه شم.
    شما به دفتر کالج زنگ بزنید بیبینید جواب میدن یا نه. ولی خوب خیلی عجیبه. برای مستر 1 اون هم رشته بیولوژی کاملا خودتون میتونید مستقل اقدام کنید. پیشنهاد من اینه که یه میل به دانشگاه بزنین و بگید ایران کمپوس فرانس نداره و دفتر فرهنگی هم تعطیله. بعد بگید چرا باید از طریق کمپوس فرانس اقدام میکردم. ممکنه اشتباه کرده باشن.

Junior Member

فارغ التحصیل رشته معماری از دانشگاه مازندران با معدل 12
    شانسی دارم؟

Junior Member

سلام من برای مستر میخوام برم فرانسه و ایتکه الان مالزی درسم تموم شده. کسایی که رشته کامپیوتر هستن میشه اسم چندتا دانشگاه در این زمینه رو به من بگن . ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط rami_rele نمایش پست ها
    سلام من برای مستر میخوام برم فرانسه و ایتکه الان مالزی درسم تموم شده. کسایی که رشته کامپیوتر هستن میشه اسم چندتا دانشگاه در این زمینه رو به من بگن . ممنون میشم
    سلام، بهترين راهش اينه كه بگوگليد ( در گوگل سرچ كن ) : براي مثال بزن : Admission Informatique Master université اگه دانشگاه فرانسوي زبان مي خواهي پيدا كني يا ليستشو مي توني تو سايت كمپوس فرانس پيدا كني كه براي انگليسي زبان يا فرانسوي زبان داره بر اساس نام رشته و مقطع تحصيلي.

Junior Member

بچه ها من رشته ام حقوقه. الان دارم واسه لیون پست می کنم .دانشگاه لیون هم مثه بقیه دانشگاه ها کوپن رپنس بین المللی می خواد ولی تعدادش رو نگفته و فقط گفته معادل یه پاکت 20 گرمی و یه پاکت بیش تر از 500 کوپن بگذارید کسی می دونی چه طوری می شه تعدادش رو محاسبه کرد...خود دانشگاه هم میل زدم جواب نداد...

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط maahtab نمایش پست ها
    بچه ها من رشته ام حقوقه. الان دارم واسه لیون پست می کنم .دانشگاه لیون هم مثه بقیه دانشگاه ها کوپن رپنس بین المللی می خواد ولی تعدادش رو نگفته و فقط گفته معادل یه پاکت 20 گرمی و یه پاکت بیش تر از 500 کوپن بگذارید کسی می دونی چه طوری می شه تعدادش رو محاسبه کرد...خود دانشگاه هم میل زدم جواب نداد...
    از خود پست بپرسید راهنماییتون میکنن. فکر کنم پاکت 20 گرمی میشد یک عدد کوپن قپنس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad University Of Tonekabon- Theater

پیش فرض پاسخ : پذیرش از فرانسه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس

هر دانشگاهی فرق داره مثلا من تو دانشگاه اسنراسبورگ پیش ثبت نام کردم تو لینک aria.u-strasbg.fr
    اگر هیچ جا پیدا نکردی با دانشگاه مکاتبه کن حتما جواب میدن.

Junior Member

سلام
    ببخشید کسی اطلاع داره که وزارت علوم آیا مستر 2 رو به عنوان فوق لیسانس قبول داره؟
    بیشتر به این منظور این سوال می کنم که ببینم واسه سربازی گیر نمی دن که اینجا مورد تا ئید وزارت علوم نیس و نمی تونید معافیت بگیرید؟
    دانشگاه من Joseph Fourie هست تو شهر گرنوبل. رشتم هم Environmental Fluid Mechanics هستش.
    اگر کسی هم از اعتبار این دانشگاه اطلاع داشته باشه خیلی ممنون میشم. در رنکینگ qs که 150 اینا هس در رشته مکانیک.
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)