صفحه 2 از 89 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

پیش فرض پاسخ : پذیرش از فرانسه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس

سلام
    من در قسمت formation هر دانشگاهی میرم اطلاعاتی در مورد رشته ،مقطع و ... پیدا میکنم ولی هیج جا application form نیست که باید پر کرد و بهمراه مدارک فرستاد. آیا دلیلش اینه که هنوز این قسمت باز نشده و بعدا باز میشه و یا جای دیگه باید دنبال فرمها برای پست کردن مدارک گشت؟ اگه هنوز موقعش نشده آیا میدونید زمان تقریبی دانشگاههای فرانسه برای مقطع فوق که این فرمها رو توی سایت بذارن کی هستش؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط basy نمایش پست ها
    وقتی صحبت از کل دانشگاههای فرانسه هست مسلما نمیشه دقیقا گفت. تاریخ دقیق رو باید برای هر رشته ای و دانشگاهی از سایت خودشون نگاه کنید. حدودا پذیرش ها از دسامبر شروع میشه تا اردیبهشت...
    این بازه زمانی که گفتید هیچ گونه طبقه بندی نداره؟ مثلا بر اساس شهر یا رشته؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Golnar نمایش پست ها
    این بازه زمانی که گفتید هیچ گونه طبقه بندی نداره؟ مثلا بر اساس شهر یا رشته؟
    نه! تا جاییکه من میدونم...

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

فرمهای ثبت نام (سفید و زرد) سال تحصیلی 2012-2011، تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام آزمون TCF و مراحل ثبت نام این آزمون بر روی سایت همکاریهای فرهنگی سفارت فرانسه قرار گرفت:
    http://www.ambafrance-iran-culture.c...ccueil_Per.htm

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    فرمهای ثبت نام (سفید و زرد) سال تحصیلی 2012-2011، تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام آزمون TCF و مراحل ثبت نام این آزمون بر روی سایت همکاریهای فرهنگی سفارت فرانسه قرار گرفت:
    http://www.ambafrance-iran-culture.c...ccueil_Per.htm

ای کسانی که برای لیسانس اقدام خواهید کرد. به یاد داشته باشید زمین و آسمان از روز 3 ژانویه به لرزه در خواهد آمند.
    همانا در این پی دی اف نشانه هایی هست برای آنان که می اندیشند: http://ambafrance-teheran-culture.co...02011-2012.pdf

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    ای کسانی که برای لیسانس اقدام خواهید کرد. به یاد داشته باشید زمین و آسمان از روز 3 ژانویه به لرزه در خواهد آمند.
    همانا در این پی دی اف نشانه هایی هست برای آنان که می اندیشند: http://ambafrance-teheran-culture.co...02011-2012.pdf
    منم در تعجبم که مثلا چند نفر قراره برای TCF ثبت نام کنن که اینجوری مثل کنکور کردن.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    منم در تعجبم که مثلا چند نفر قراره برای TCF ثبت نام کنن که اینجوری مثل کنکور کردن.
    به گمونم قراره داوطلبان گرامی امسال هم همانند سالهای گذشته از خدمات بخش فرهنگی برای تکمیل فرمهایشان بهره مند گردند.

طبق نام خانوادگی، اینجانب باید سه ژانویه با زنبیل اونجا باشم. لیکن بنده ۴ ژانویه در آنسوی آبها امتحان فاینال دارم. بعد هم باید با کشتی و قطار و اتوبوس خودم را به تهران برسونم. آیا کسی می دونه که بشه که با چند روز تاخیر برای تکمیل فرم ها رفت؟ یا زنگ بزنم بین ساعت ۱۰ تا ۱ بعد از ظهر و از امور دانشجویی بپرسم؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    به گمونم قراره داوطلبان گرامی امسال هم همانند سالهای گذشته از خدمات بخش فرهنگی برای تکمیل فرمهایشان بهره مند گردند.

طبق نام خانوادگی، اینجانب باید سه ژانویه با زنبیل اونجا باشم. لیکن بنده ۴ ژانویه در آنسوی آبها امتحان فاینال دارم. بعد هم باید با کشتی و قطار و اتوبوس خودم را به تهران برسونم. آیا کسی می دونه که بشه که با چند روز تاخیر برای تکمیل فرم ها رفت؟ یا زنگ بزنم بین ساعت ۱۰ تا ۱ بعد از ظهر و از امور دانشجویی بپرسم؟
    اون تاریخ 3 ژانویه فقط برای ثبت نام TCF مشخص شده. برای تکمیل فرم ها و تحویلشون، گفته روزی که میرید ثبت نام آزمون بکنید دقیقا تاریخشو میگن که تا کی فرصت دارین(اواخر ژانویه) ، که خوب اصولا تا اون تاریخ می تونید برای تکمیل فرمها برید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علمی کاربردی

پیش فرض پاسخ : پذیرش از فرانسه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

سلام دوستان...واسه پذيرش در مقطع مستر هم بايد از طريق بخش فرهنگي سفارت اقدام كنيم يا بايد مدارك رو مستقيما به دانشگاه بفرستيم؟...من اگه شد ميخوام واسه يوپي ام سي اقدام كنم كه توي سايتش نوشته از 5 مي تا اول جولاي بايد مداركو بفرستيم و ثبت نامشم آن لاينه....كسي ميدونه پذيرش اين دانشگاه سخته يا آسون؟...غير از اون دانشگاههاي خوب مهندسي و البته دولتي پاريس واسه رشته ي آي تي ترجيحا به زبان انگليسي كدوم ها هستند؟

Banned
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : پذیرش از فرانسه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط jz_singer نمایش پست ها
    سلام دوستان...واسه پذيرش در مقطع مستر هم بايد از طريق بخش فرهنگي سفارت اقدام كنيم يا بايد مدارك رو مستقيما به دانشگاه بفرستيم؟...من اگه شد ميخوام واسه يوپي ام سي اقدام كنم كه توي سايتش نوشته از 5 مي تا اول جولاي بايد مداركو بفرستيم و ثبت نامشم آن لاينه....كسي ميدونه پذيرش اين دانشگاه سخته يا آسون؟...غير از اون دانشگاههاي خوب مهندسي و البته دولتي پاريس واسه رشته ي آي تي ترجيحا به زبان انگليسي كدوم ها هستند؟
    قسمت اول سوالتون: بايد مستقيما با دانشگاه تماس داشه باشید.

>من اگه شد ميخوام واسه يوپي ام سي اقدام كنم كه...

قطعا می تونید اقدام کنید، اما و اگر نداره. امیدوارم در صورتیکه که اقدام کردید برای تحصیل پذیرفته بشین.
    در تعداد دانشگاه هایی که برای گرفتن پذیرش اقدام خواهید کرد هیچ محدودیتی نیست (بر خلاف دو سال اول لیسانس که تنها ۳ دانشگاه و تنها یک رشته را میشه انتخاب کرد)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)