صفحه 4 از 89 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از فرانسه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

دوستان میشه یه راهنمایی بکنید که فرق سال اول و دوم لیسانس با بعدش چی هست؟
    یعنی من که الان سال دوم در دانشگاه هستم می تونم سال 3 و 4 رو در فرانسه بگذرونم؟روش گرفتن پذیرش چی هست از طریق سفارت هست یا مستقیم؟
    باید 2 سالم رو تبدبل به کاردانی کنم یا فقط لسیت واحد های پاس شده کافی هست؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : پذیرش از فرانسه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط discovery نمایش پست ها
    دوستان میشه یه راهنمایی بکنید که فرق سال اول و دوم لیسانس با بعدش چی هست؟
    یعنی من که الان سال دوم در دانشگاه هستم می تونم سال 3 و 4 رو در فرانسه بگذرونم؟روش گرفتن پذیرش چی هست از طریق سفارت هست یا مستقیم؟
    باید 2 سالم رو تبدبل به کاردانی کنم یا فقط لسیت واحد های پاس شده کافی هست؟
    اگر برای سال اول و دوم بخواهید اقدام کنید، از طریق سفارت و برای سال سوم خودتان مستقیم باید اقدام کنید. دوره لیسانس در فرانسه سه ساله است و سال چهارمی در کار نیست. لیست واحدهای پاس شده کافیست.

سلام
    من تو سایت هر دانشگاهی میرم، توی قسمت formation میگردم دنبال مستر مکانیک. مشکل اینه که فقط توضیحات در مورد رشته و برنامه ها نوشته و هیچ فرمی نیست که پر کنی و بفرستی. لطفا راهنمایی کنید. خودم حدس میزنم احتمالا هنوز فرمها رو داخل سایت قرار ندادند. اگر اطلاعاتی در این مورد دارید لطفا بگید چون میترسم دیر بشه.

Junior Member

با سلام می خواستم بدونم شرایط برای ارشد چگونه هست؟ایا با معدل 14 از دانشگاه ازاد می توان جایی پذیرش گرفت یا خیر(مهندسی عمران)؟با سپاس

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

با سلام می خواستم بدونم شرایط برای ارشد چگونه هست؟ایا با معدل 14 از دانشگاه ازاد می توان جایی پذیرش گرفت یا خیر(مهندسی عمران)؟با سپاس
    مگه اقدام کردن چقدر هزینه داره؟ با هر معدلی می تونستید به کانون بروید و برای آقای کاظم قلم چی چلومرغ آماده کنید، حالا هم اقدام کنید. کسی 6000 یورو نمی گیره برای اقدام کردن.
    نمره 14 تا 16 جزو معدل های bien هست. 16.01 تا 20 هم tres bien

یکی مهندسی عمران بود از من می پرسید: آیا بهتره برم وسط کار تغییر رشته بدم به برق تا بهتر پذیرش بگیرم؟!!!

Banned
    رشته و دانشگاه

ملت ایران به گوش باشین: ساعت زنگیدن به بخش فرهنگی سفارت فرانسه/ امور دانشجویی از امروز به 9:30 صبح تا 12:30 کمی بعد از ظهر تغییر یافت. لطفا مجددا دیر از خواب پانشین.

آدم یه گونی آب را با چنگال بخوره، ولی مورخ امروز نره ساعت 12:31 دقیقه بزنگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    مگه اقدام کردن چقدر هزینه داره؟ با هر معدلی می تونستید به کانون بروید و برای آقای کاظم قلم چی چلومرغ آماده کنید، حالا هم اقدام کنید. کسی 6000 یورو نمی گیره برای اقدام کردن.
    نمره 14 تا 16 جزو معدل های bien هست. 16.01 تا 20 هم tres bien

یکی مهندسی عمران بود از من می پرسید: آیا بهتره برم وسط کار تغییر رشته بدم به برق تا بهتر پذیرش بگیرم؟!!!
    دوست عزیز چون باید زبان فرانسه رو یاد بگیرم خدمتتون پرسیدم و اینکه گزینه های دیگری هم برای تحصیل هست مثل انگلستان و اگه بدونم برای فرانسه شانسی ندارم دیگه زبان فرانسه نخونم.حالا ممنون اگه راهنماییم کنید که با معدل 14 می تونم یا نه؟

با تشکر

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط discovery نمایش پست ها
    دوست عزیز چون باید زبان فرانسه رو یاد بگیرم خدمتتون پرسیدم و اینکه گزینه های دیگری هم برای تحصیل هست مثل انگلستان و اگه بدونم برای فرانسه شانسی ندارم دیگه زبان فرانسه نخونم.حالا ممنون اگه راهنماییم کنید که با معدل 14 می تونم یا نه؟

با تشکر
    لازم نیست برای فرانسه حتما فرانسوی بخونین. دانشگاه انگلیسی زبان هم داره.

http://www.campusfrance.org/fr/page/...ees-en-anglais
    خطر: لینک بالا مجهز به نسخه انگلیسی می باشد، برای دسترسی به نسخه زبان مجهول و منحوس انگلیسی بر روی پرچم کشور بیگانه بریتانیا کلیک نمائید.

Junior Member

دوستان من مدرک C1 دارم.الان 28 سالمه و دیپلم ریاضی ام.(البته دانشگاه هم یه مدت رفتم،ولی مدرک نگرفتم و ول کردم-یه صد واحدی هم خوندم،رشته ادبیات انگلیسی.)چند ساله تو زمینه کامپیوتر فعالیت می کنم(بیشتر خرید و فروش ،ولی یه دستی تو برنامه نویسی هم دارم).الان می خوام برای فرانسه یا یه کشور فرانسه زبان اپلای کنم.خودم بیشتر به رشته های فنی علاقه دارم(مخصوصا کامپیوتر و...)پیشنهادتون چیه؟عمده ترین مسئله هم برام اینه که زیاد خرج رو دستم نذاره!

Junior Member

در مورد پذیرش در رشته مجموعه زبان فرانسه -مقطع لیسانس- هم چند تا دانشگاه معرفی کنین ممنون میشم.(باز اولویت با کم هزینه هاست)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)