صفحه 49 از 89 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط immet نمایش پست ها
    منا خانوم ممنون از پاسخ کاملتون. یه سوال دیگه دارم اینکه ممکنه دوباره خوندن فوق مشکلی برا گرفتن ویزا ایجاد کنه؟
    منظورتون این هست که مستر دارید و میخواهید دوباره مستر بخونید؟ دوستانی بودند که برای دوباره مستر خوندن ویزا گرفتند. نکته مهم این هست که بتونید دلایلی بیارید که سفارت متقاعد بشود که دوباره میخواهید مستر بخوانید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط monaquebec نمایش پست ها
    منظورتون این هست که مستر دارید و میخواهید دوباره مستر بخونید؟ دوستانی بودند که برای دوباره مستر خوندن ویزا گرفتند. نکته مهم این هست که بتونید دلایلی بیارید که سفارت متقاعد بشود که دوباره میخواهید مستر بخوانید.
    آره، ارشد دارم ولی اگه برا سال دیگه پذیرش ارشد بگیرم از زمان فارغ التحصیلیم 7 سال میگذره. فکر میکنم متقاعد بشن اگه بگم چون چند سال کار کردم و نیازها رو دیدم می خوام مجددا بخونم و خودم رو به روز کنم...
    برفراز آبهاي شادمان درياي ژرف،
    انديشه هامان همانگونه نامحدود،
    و دلهامان همانگونه آزاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

سلام به دوستان.من فارغ التحصیل سال 79 در رشته برق قدرت هستم.11 سال سابقه کار مرتبط دارم و مدرک تف آکیو دارم.آیا می تونم برای فوق لیسانس پذیرش بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی سال سوم کارشناسی رشته زبان و ادبیات فرانسه هستم دانشگاه فردوسی مشهد(دولتی)
    میخوام برای مترجمی فرانسه ارشد پذیرش بگیرم,حتما فاند میخوام.امکانش هست؟اصلا مترجمی دارن یا فقط ادبیاته؟
    چه شرایطی داره کلا؟

Junior Member

راستی مدرک زبان جدا باید بگیرم؟چون رشتم فرانسه س

سلام به همه.من همه ی مدارکم کامل هست فقط آیلتس ندارم وتوی ما May امتحان میدم.دانشگاهی رو میناسید که Computer Engineering یا Computer Science داشته باشه و کاندیشنال پذیرش بده؟

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar4501 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی سال سوم کارشناسی رشته زبان و ادبیات فرانسه هستم دانشگاه فردوسی مشهد(دولتی)
    میخوام برای مترجمی فرانسه ارشد پذیرش بگیرم,حتما فاند میخوام.امکانش هست؟اصلا مترجمی دارن یا فقط ادبیاته؟
    چه شرایطی داره کلا؟
    سلام
    براي سرچ رشتتون حتما بايد از كامپوس فرانس جستجو كنيد.بله هست...اما ادبيات خيلي بيشتر هست.

معمولا بورسها*يي براي دانشجويان ادبيات فرانسه ارائه ميشه كه بايد از طريق وبسايت سفارت فرانسه و كاپوس فرانس چك كنيد هر چند وقت يكبار تا شرايطش رو ببينين....اما من حيث المجموع گمان نكنم براي ارشد بتونين بورس بگيرين چون دانشگاه ها رايگان هستش.

حتما بايد مدرك زبان ارائه بدين..تمام رشته ها ! :-) براي شما شايد تعدادي از دانشگاه ها مخصوصا در پاريس حتي DALF C1 بخوان....

بعد از پيدا كردن رشته و دانشگاهتون در وبسايت كامپوس فرانس با دانشگاه ها تمس بگيريد (تاكيد ميكنم به فرانسه) و بپرسين ببينين شرايط چيه؟مدرك زبان ميخوان يا نه؟و ساير اطلاعات...

موفق باشيد.

.......
    * يك برگه حاوي اطلاعاتي در باره بورس ايفل براي مقطع كارشناسي ارشد را پيوست كردم.مي توانيد وبسايت بخش فرهنگي را هم هر از چنديكبار چك كنيد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

دانشجوی رشته مدریت جهانگردی،دانشگاه آزاد هستم.معدل کلم تا این ترم(ترم۷) ۱۵:۳۵ هست
    سابقه کاری مختلف و مدرک فنی و حرفه ای مختلف در رابطه با رشته ام دارم
    تافل یا آیلس میخوام بگیرم
    آیا امیدی هست ک در دانشگاهی از فرانسه بورسیه(full fund) بشم؟
    اگه امیدی هست،چه مراحلی را باید طی کنم
    ممنون

Junior Member ariyana1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام
    دوستان عزیز اگه امکان داره یه راهنمایی کنید.من تاپیک ها رو خوندم ولی یکم گیج شدم.
    الان میخوام بپرسم که همه ی رشته هایی که به انگلیسی تدریس مسشن شهریه بالایی دارن؟
    من لیسانس مهندسی شیمی-پتروشیمی هستم ، معدلم 16 بوده
    تقریبا 4.5 سال هم سابقه کاری مرتبط دارم، تخصص کاریم هم تو پتروشیمی، بازرسی فنی_جوش و ایزو و استانداردها است.
    سال پیش هم از دانشگاه دولتب بارسلونا برای نانو تکنولوژی پذیرش گرفتم ولی بخاطر هزینه بالای زندگیش نرفتم چون فاند یا بورسی نمیدادن
    حالا میخوام امسال اگه بشه فرانسه هم اپلای کنم. چقدر برای مهندسی شیمی یا نانو تکنولوژی شانس پذیرش دارم؟ آیا کمک هزینه ایی میشه گرفت برای هزینه های زندگی،چون تو فرانسه تقریبا بالاست؟
    Ariyana

سلام دوستانمن فارق التحصیل مهندسی صنایع هستم با معدل 15.75 و دارم زبان میخونم انگلیسیمیخوام بدونم برای پدیرش گرفتن ارشد فرانسه پخ مدارکی و کلا په هزینه هایی برای سال اول نیازه؟و اینکه آیا میبشه کار هم کرد؟مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)