صفحه 5 از 89 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

پیش فرض پاسخ : پذیرش از فرانسه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

سلام،
    دوستان من عجله دارم خواهش می کنم راهنماییم کنید!!!
    کسی ISAE , Institute Supérieur de l’Aéronautique et de l’Espace را می شناسه؟
    در مورد رنک دانشگاه و شرایط کلی آن اطلاعاتی داره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از فرانسه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط basy نمایش پست ها
    برای لیسانس فکر می کنم باید حتما DAP باشه.بین توپوبلیک و دلف فرق خاصی نیست و مهم سطحیه که میارید نه امتحانش. من هیج جا ندیدم بگن ت س اف قبوله دلف قبول نیست یا برعکس...
    سلام
    تو رشته معماری که من اطلاع دارم فقط آزمون TCF for DAP قبوله

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط swastika نمایش پست ها
    سلام
    تو رشته معماری که من اطلاع دارم فقط آزمون TCF for DAP قبوله

الان جزوه campusfrance جلو رومه و نوشته باسه معماری و سال اول و دوم لیسانس پروسه DAP نیاز هست که آزمون های TCF-DAP, TEF, DELF/DALF برای ارزیابی سطح زبان فرانسوی داوطلبان مورد قبوله.

Banned
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : پذیرش از فرانسه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsh نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان من عجله دارم خواهش می کنم راهنماییم کنید!!!
    کسی ISAE , Institute Supérieur de l’Aéronautique et de l’Espace را می شناسه؟
    در مورد رنک دانشگاه و شرایط کلی آن اطلاعاتی داره؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    http://tinyurl.com/6eohpbb

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که دانشگاه ها و موسسات آموزشی در فرانسه که مدارک رو براشون ارسال می کنیم آیا بابت بررسی مدارک وجهی رو دریافت می کنند یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    الان جزوه campusfrance جلو رومه و نوشته باسه معماری و سال اول و دوم لیسانس پروسه DAP نیاز هست که آزمون های TCF-DAP, TEF, DELF/DALF برای ارزیابی سطح زبان فرانسوی داوطلبان مورد قبوله.
    سلام
    اینیکه من میگم مربوط به پذیرش تو دوره مستر رشته معماری هست و من از لیسانس اطلاعی ندارم. و منبع من خود سفارت فرانسه تو ایرانه

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط swastika نمایش پست ها
    سلام
    اینیکه من میگم مربوط به پذیرش تو دوره مستر رشته معماری هست و من از لیسانس اطلاعی ندارم. و منبع من خود سفارت فرانسه تو ایرانه
    DELF B2 و DALF C1/C2 می تونن جای TCF-DAP را بگیرن.

سوال و جواب شماره 10 از این لینک را نگاه کنین:
    http://www.ciep.fr/en/tcfdap/index.php

Could I be exempt from taking the TCF for DAP?

There are a number of possibilities. You are exempt from taking the TCF for DAP if:

• you have passed the DELF B2 (Diplôme d'études en langue française) or the DALF level C1 or C2 (Diplôme Approfondi de Langue Française), have a French baccalaureate (awarded by the French Ministry of Education), or have taken bilingual courses in French that are included in the list drawn up by the French Ministry of Education in conjunction with the Ministry of Foreign Affairs;
    • you are a national of a country that is officially French-speaking: Benin, Burkina Faso, Congo, Democratic Republic of the Congo, Gabon, Guinea-Conakry, Ivory Coast, Mali, Niger, Senegal, Togo.

Please note: The only official language of Algeria, Lebanon, Morocco and Tunisia is Arabic. French is only a language with special status. Candidates from these four countries must therefore take the TCF for DAP.
    Please note: Nationals of multilingual countries where French is an official language must have completed all of their secondary education in a French-speaking institution. The countries to which this applies are Burundi, Cameroon, Canada, Central African Republic, Chad, the Comoros, Djibouti, Haiti, Madagascar, Mauritania (excluding Arab-speaking studies), Rwanda, the Seychelles, Switzerland and Vanuatu.

• you are a national of a member state of the European Economic Area, Iceland, Liechtenstein or Norway.

Please note: Certain universities may still require candidates eligible for exemption to take the TCF for DAP examinations. You must therefore contact the university to find out whether you are required to take the test.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

کسی نمیدونه سفارت کی مدارکو میفرسته برای دانشگاه ها؟ من به یکی از دانشگاه ها ایمیل زدم گفت هنوز به دستمون نرسیده پرونده ای با اسم شما.

Banned
    رشته و دانشگاه

من به خانواده ام زنگ زدم که زنگ بزنن نتیجه امتحان را بپرسن. گفتن نتیجه امتحان تی سی اف بعد از تعطیلات عید مشخص میشه. قاعدتا سفارت تا وقتی نتیجه امحتان زبان اعلام نشه، پرونده را نمی فرسته دانشگاه.

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

دوستان کسی تا حالا واسه rouen اپلای کرده این INP چی هست؟

یه سوال دارم امیدوار یکی منو راهنمایی کنه من ت س اف ندادم هنوز 26 اردیبهشت میتونم بدم و نتیجش 1 ماه طول میکشه یعنی اواخر خرداد حالا میخوام فقط بدونم آیا دانشگاهی هست یا احیانا کسی میشناسه که دد لاینش تا اون موقع باشه واسه مستر؟ که ما ذره امید داشته باشیم واسه سرچ دانشگاه که ماشالا زمان بر است؟یا لطف کنین خیال مارو راحت کنید فکر فرانسه درس خوندن از کلمون بپرونین یا ایکه چاره دیگه ای وجود داره ؟ این مسئله رو با خود دانشگاه هماهنگ کنم و بگم مثلا بعدا مدرک میفرستم؟ میترسم برم دنبال همه این کارها و وقتمو الکی تلف کنم
    26-02-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)