صفحه 54 از 89 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش از فرانسه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس

سلام دوستان من در فرانسه هستم و دارای مدرک لیسانس از ایران.مدارکم رو دادم به مترجم در فرانسه و نام مدرکم رو نوشته bac3
    من میخوام واسه مستر ۲ شرکت کنم چون شنیدم مدرک لیسانس اینجا معادل مستر ۱ فرانسه هست یعنی bac4
    خواستم بدونم ابا استاد راهنما قبول میکنه که من bac4 هسیتم یا استناد میکنه به ترجمه فرانسوی که نوشته bac4
    و اینکه مترجم باید مینوشت bac4? ممنون اگه جواب بدید چون خیلی وقتم کم هست

پیش فرض پاسخ : پذیرش از فرانسه در مقطع لیسانس و فوق لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط amari نمایش پست ها
    سلام دوستان من در فرانسه هستم و دارای مدرک لیسانس از ایران.مدارکم رو دادم به مترجم در فرانسه و نام مدرکم رو نوشته bac3
    من میخوام واسه مستر ۲ شرکت کنم چون شنیدم مدرک لیسانس اینجا معادل مستر ۱ فرانسه هست یعنی bac4
    خواستم بدونم ابا استاد راهنما قبول میکنه که من bac4 هسیتم یا استناد میکنه به ترجمه فرانسوی که نوشته bac4
    و اینکه مترجم باید مینوشت bac4? ممنون اگه جواب بدید چون خیلی وقتم کم هست
    سلام
    باید می نوشت BAC +4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

سلام دوستان من دانشجوی سال اخر زبان و ادبیات فرانسه هستم.از چه بورس هایی میتونم برای مستر اسفاده کنم؟تحصیل که رایگانه.کمک هزینه زندگی و مسکن رو درواقع برام پوشش بده.فقط از یک بورس میتونم استفاده کنم؟و چه رشته هایی میتونم انتخاب کنم تا بتونم بورسیه شم؟سوال بعدی اینکه هر رشته ای بخونم میتونم برای دکترا ادبیات بخونم؟

Junior Member

یه سوال دیگه هم دارم اگر کسی جوابشو میدونه ممنون میشم روشنم کنهبرای استخدام در سفارت فرانسه در ایران و یا سفارت ایران در فرانسه باید رشته خاصی خونده باشم؟کلا شرایط خاصی داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar4501 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم دارم اگر کسی جوابشو میدونه ممنون میشم روشنم کنهبرای استخدام در سفارت فرانسه در ایران و یا سفارت ایران در فرانسه باید رشته خاصی خونده باشم؟کلا شرایط خاصی داره؟
    سفارت فرانسه در تهران شرایط جذب نیروش سخته غالبا از افرادی استفاده میکنند که نیتیو باشن یا دورگه باشن یا سیتیزن فرانسه باشن .... و نیاز به یک اشنای پر نفوذ در سفارت داره !!!
    سفارت ایران در فرانسه هم نیروی محلی میگیره فقط و باید در داخل سفارت ایران در فرانسه اشنا داشته باشید
    مدل دیگه هم جذب وزارت امور خارجه هست که از طریق کنکور سراسری و از نیرو های دانشکده خودش جذب میکنه ....

Member
    رشته و دانشگاه

سلام دوستان من دانشجوی سال اخر زبان و ادبیات فرانسه هستم.از چه بورس هایی میتونم برای مستر اسفاده کنم؟تحصیل که رایگانه.کمک هزینه زندگی و مسکن رو درواقع برام پوشش بده.فقط از یک بورس میتونم استفاده کنم؟و چه رشته هایی میتونم انتخاب کنم تا بتونم بورسیه شم؟سوال بعدی اینکه هر رشته ای بخونم میتونم برای دکترا ادبیات بخونم؟
    شما میتونید از بورس ایفل استفاده کنید برای مستر ... شرایطش رو در گوگل میتونید پیدا کنید فرصت اپلای برای سال جاری 2015 به اتمام رسیده ...
    برای مسکن میتونید از caf استفاده کنید بخشی از هزینه خوابگاه یا محل اقامت شما رو میده در همین سایت تاپیکش موجوده .....
    غیر از بورس ایفل از طریف سایت کامپوس فرانس در ایران میتونید بورس ها رو پیدا کنید بعضی از بورس ها برای فرانکوفون ها وجود داره و همچنین بعضی از بورس های استانی و موسسه های خاص برای بانوان
    امیدوارم این اطلاعات به شما کمک کنه .....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anastiya نمایش پست ها
    شما میتونید از بورس ایفل استفاده کنید برای مستر ... شرایطش رو در گوگل میتونید پیدا کنید فرصت اپلای برای سال جاری 2015 به اتمام رسیده ...
    برای مسکن میتونید از caf استفاده کنید بخشی از هزینه خوابگاه یا محل اقامت شما رو میده در همین سایت تاپیکش موجوده .....
    غیر از بورس ایفل از طریف سایت کامپوس فرانس در ایران میتونید بورس ها رو پیدا کنید بعضی از بورس ها برای فرانکوفون ها وجود داره و همچنین بعضی از بورس های استانی و موسسه های خاص برای بانوان
    امیدوارم این اطلاعات به شما کمک کنه .....

ممنونم بابت اطلاعات خوبتون
    یعنب همزمان میتونم از چندبورس استفاده کنم یا نهابتا فقط یکیو باید انتخاب کنم؟بورس ها طوری هستن که هزینه ها رو پوشش بده؟در حد یک زندگی متوسط دانشجویی

Junior Member

کامپوس فرانسه رو حقیقتا ازش سردرنیاوردم.کدوم قسمتش رو باید سرچ کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه

کامپوس فرانسه رو حقیقتا ازش سردرنیاوردم.کدوم قسمتش رو باید سرچ کنم؟
    سلام شماره تماسم رو برای شما ارسال کردم
    http://www.iran.campusfrance.org/fa
    قسمت صورتی رنگ ( بورس های تحصیلی ) کشور خودتون رو انتخاب کنید و سرچ بزنید
    صفحه بعدی تایپ درسی تون رو انتخاب کنید مقطع تحصیلی که میخواهید درس بخونید
    سابجکت : رشته خودتون در کدوم حوه هست
    قسمت اخر هم مربوط به نهاد هایی هست که ازش میخواهید فاند بگیرید
    شماره تماسم رو برای شما ارسال کردم در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتونید با من تماس بگیریر

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

دوستان عزیز سلام
    من الان از دانشگاه Ecole Nationale Supérieure d'Arts et Métiers - ENSAM پذیرش دارم برای رشته مکانیک به زبان امگلیسی و 11000 یورو شهریه داره.ولی توی لیست وزارت علوم نیست .ایا تایید میکنند این دانشگاه رو ؟ برای دکترا اوضاع چطوره اعتبار این مدرک ؟ فاند هست ؟ کار و اقامت نسبت به المان چطوره ؟ ممنون میشم پاسخ بدید دوستان با تجربه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)