صفحه 55 از 89 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط aminoofcriss نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام
    من الان از دانشگاه Ecole Nationale Supérieure d'Arts et Métiers - ENSAM پذیرش دارم برای رشته مکانیک به زبان امگلیسی و 11000 یورو شهریه داره.ولی توی لیست وزارت علوم نیست .ایا تایید میکنند این دانشگاه رو ؟ برای دکترا اوضاع چطوره اعتبار این مدرک ؟ فاند هست ؟ کار و اقامت نسبت به المان چطوره ؟ ممنون میشم پاسخ بدید دوستان با تجربه
    سلام
    بهترين حالت براي اينكه مطمئن بشين اين هست كه به دفتر امور دانشجويي وزارت علوم مراجعه حضوري انجام بديد
    براي فاند گرفتن خيلي شانس كمه ... يا بهتر هست بگم شانسي نيست ... براي كار هم كساني كه اكول ها درس ميخونن شانس بسيار بالايي دارن كه پس از اتمام تحصيل كار پيدا كنند ..

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط anastiya نمایش پست ها
    سلام
    بهترين حالت براي اينكه مطمئن بشين اين هست كه به دفتر امور دانشجويي وزارت علوم مراجعه حضوري انجام بديد
    براي فاند گرفتن خيلي شانس كمه ... يا بهتر هست بگم شانسي نيست ... براي كار هم كساني كه اكول ها درس ميخونن شانس بسيار بالايي دارن كه پس از اتمام تحصيل كار پيدا كنند ..
    مرسی دوست عزیز. فقط درباره ی فرق ecole و university میشه یه توضیحی بدید ؟ مدرک مستر کدوم بهتره برای phd ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنايي با متقاضيان اپلاي سال 2015 و 2016

دوستان کسی پذیرش نگرفته هنوز؟ اگه گرفتین، خواهشا بنویسین اینجا

Junior Member

سلام.من دانشجوی ترم آحر مهندسی برق هستم دانشگاه تبریز با معدل 14 . کسی از دوستان پیشنهادی داره برای دانشگاهی که توش پذیرش بگیرم؟ ایده ای راجع به دانشگاههای فرانسه ندارم

من از طریق فرانس کمپس اپلای کردم. ولی تو قسمت وقت هیچ وقتی نیست که از فرانس کمپس ایران بگیرم اصلا چیزی نیست اونجا چی کار کنم؟

Junior Member

سلام من دانشجوی سال سوم مهندسی شیمی هستم با معدل 13 امکان داره فرانسه بهم بورسیه بده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

نقل قول نوشته اصلی توسط nilououfar نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی سال سوم مهندسی شیمی هستم با معدل 13 امکان داره فرانسه بهم بورسیه بده؟
    سلام دوست عزيز
    در ابتدا عرض كنم بورس براي مقطع مستر در فرانسه بسيار سخت پيدا ميشه
    در خصوص معدل شما هم اگر مقاله هاي خوب داشته باشيد شانس گرفتن پذيرش هست
    براي مقطع مستر دانش زبان فرانسه ضروري هست

من از طریق فرانس کمپس اپلای کردم. ولی تو قسمت وقت هیچ وقتی نیست که از فرانس کمپس ایران بگیرم اصلا چیزی نیست اونجا چی کار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sheikheshahr نمایش پست ها
    امروز نامه ی پذیرش من برای مستر اومد اما متاسفانه چون از قوانین خبر نداشتم و نمی دونستم که برای ارشد مجدد نظام وظیفه معافیت تحصیلی نمی ده نمی تونم برم.

مقطع: مستر

Internet Technology and Architecture (ITA)

تافل IBT 103
    معدل لیسانس ۱۵ آزاد اردبیل
    دانشگاه UPMC
    یک مقاله کنفرانس و یک مستر دیگه از آزاد داشتم
    با سلام، جدی؟
    یعنی من که بعد از لیسانس یکسال از معافیت تحصیلی استفاده کردم ارشدم که تموم بشه، باز نمیتونم استفاده کنم از معافیت تحصیلیه یکساله؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از از انستیتو systems and synthetic biology دانشگاه Évry-Val-d'Essonne پذیرش دارم برای مستر systems and synthetic biology، و از دانشگاه Paris-saclay هم اسکالرشیب گرفتم برای همین رشته چون اینجا چندین دانشگاه و موسسه دخیل هستند. ضمنا از ENS هم به شرط آزمونش پذیرش گرفتم اما نمی رم و همین مستر systems and synthetic biology رو می رم چون به علاقه و ریسرچم نزدیک هست، یک هفته به ددلاین اپلای کردم و زبان هم نداده بودم و فرانسه هم تازه دارم یاد می گیرم. جز کورسام زبان فرانسه (از صفر ) و انگلیسی هم هست. مسترم به انگلیسی هست. الان دارم شروع می کنم برای ویزا. مدرک زبان ندارم اما انگلیسیم نسبتا خوبه. کارشناسی زیست سلولی -مولکولی دانشگاه تهرانم- مقاله ISI دارم. تو لیسانس 164 واحد پاس کردم با معدل 17.76( اضافی از مهندسی و بیوتکنولوژی و کامپیوتر) . البته مدال طلا المپیاد دانشجویی کشوری هم دارم. ممکنه سفارت به اینکه مدرک زبان انگلیسی ندارم گیر بده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)