صفحه 7 از 89 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

سلام بچه ها من می خوام برا فوق لیسانس اپلای کنم .رشته خودم مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هست و می خوام برا ارشد تغییر رشته بدم به شبکه های کامپیوتر که زیر مجموعه فناوری اطلاعات هست .می خوام بدونم در فرانسه امکان تغییر رشته هست ؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

خدا رو شکر! اولین دانشگاه فرانسه امروز جواب مثبت داد:
    دانشگاه ژوزف فوریه
    مانسیون فیزیک-شیمی
    مقطع لیسانس
    رفتیم برای ویزا!

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc ECST , University of Bologna

سلام به همگی راستش من چند وقت پیش با یکی از اساتید دانشگاه نانت مکاتبه کردم. بهم گفت مدارکمو سریع میل کنم.الان دو هفته هست که مدارکو فرستادم ولی هرچی میل می زنم جواب نمیده. خیلی نگرانم امکان داره ریجکت شده باشم واسه همین جواب نده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علمی کاربردی

سلام دوستان عزيز....من واسه دانشگاهي كه ميخواستم اپلاي كنم و ددلاينشم گذشته ايميل زدم كه آيا هنوزم ميتونم مداركمو بفرستم؟آخه قبلا فكر ميكردم مدارك بايد به تاييد سفارت فرانسه برسه و كلا بيخيال شدم چون حوصله نداشتم بيام تهران و كلي پول تاييد بدم...اما اونا جواب دادن آره هنوز ميتوني ولي بايد آنلاين پر كني بعد يه كد بهت داده ميشه كه اونو توي سايت campusfrance بايد وارد كني...البته اينو در جواب اين سوالم كه آيا مدارك بايد تاييد بشه يا نه هم گفتن....يكي ميتونه برام تفسير كنه ببينم منو سركار گذاشتن يا راست ميگن...اگه ميدونستم اينجوريم درسته حتما همين كارو ميكردم...ولي اونوقت ساير مدارك كه بايد فرستاده بشه ديگه نه؟....كمك

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط piper نمایش پست ها
    آره درسته، غالب دانشگاه ها نیاز به تایید کنسولگری دارن ( از استثناها خبر ندارم، اگر کسی دانشگاهی رو می شناسه که بدون تایید مدارک رو بررسی میکنه بگه). چاره اش همینه که مدارک رو بفرستین تهران تا دوستی آشنایی بره براتون تاییدش رو بگیره. فقط اینکه تا اونجایی که من میدونم اگر مدارکتون رو کاشیگر ترجمه کرده باشه، کنسولگری برای تاییدش چیزی نمیگیره ولی در غیر این صورت هزینه داره.
    دوستانی که از شهرستان میخوان برن سفارت حتما دقت کنن همه مدارک لازم رو که توی لیست سفارت گفته شده بدن واسه تایید قبل وقت مصاحبشون که دوباره کاری نشه.من 10 روز پیش رفتم و با وجود اینکه همه رو کاشیگر ترجمه کردهبود ولی چون همه رو تایید نکرده بودم و فقط چهارتاشو ،پروندمو نگرفتن و دوباره بهم وقت دادن.منم دادم واسه تایید بقیشو هرکدوم هم 27 هزار تومن که کلی هم زمان از دست دادم.منم یکی بهم گفته بود همه رو نده تایید و پول اضافیه که اشتباه کردم گوش دادم.باز تاکید می کنم که ببرین تایید که بهانه دستشون نیفته.مثلا تعهد محضری و بقیه سندهای مالی مدارم تحصیلی غیر از گواهی اشتغال به تحصیل شناسنامه گواهی شغلی اینارو حتما بدید تایید بشه

Junior Member

سلام دوستان.
    از زبان فرنسه هیچی سرم نمی شه و می خوام از دانشگاههای فرانسه برای مستر امسال پذیرش بگیرم.ایا بدون داشتن مدرک زبان فرانسه این کار شدنی هست؟
    می تونم به انگلیسی پذیرش بگیرم؟باید چه کار کنم؟اگه امسال پذیرش نگیرم باید برم خدمت پس لطفا راهنمایی کنید.
    مرسی

بچه ها به نظرتون lettre de recommandationa را فارسی از استادام بخوام یا انگلیسی چون بلاخره که میخوام به فرانسه ترجمه کنم فرق نمی کنه ولی واسه کلاس کار ضایع نیست فارسی؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering-K.N.Toosi university of technology

سلام دوستان
    من کارشناسی مکانیک خواجه نصیر می خونم. معدلم افتضاحه (بین خودمون بمونه ها...12.80) ولی رزومم فکر کنم بد نیست.
    2 بار تو مسابقات بین المللی ایتالیا (ساخت خودرو ی هیبریدی- فرمولا و شهری) مقام آوردم. از کمپانی فیات هم certificate دارم واسش.
    مسابقات ساخت خودرو ی هیبریدی دانشگاه شریف رو تا انجا اول شدم.
    اولین موتور یسکلت هیبریدی ایران رو ساختم.
    2 تا ثبت اختراع دارم.
    اولین خودروی بدون نیاز به رانندهUnmaned Driving System) دارم می سازم.
    تافل بالای 100 و GRE بالای 1200 رو حتما می تونم بگیرم.
    می خوام ارشد مهندسی اتومبیل بخونم. به نظر شما می تونم از هر دانشگاهی با هر رنکی فاند یگیرم؟؟

بچه ها کسی دانشگاه ESC-Clermont را میشناسه...Business school است.من را قبول کرده اما مجانی نیست

سلام دوستان

اگه يكي لطف كنه جوابمو بده ، واقعا ممنون ميشم

1- سطح دانشگاههاي insa مثلا strasbourg خوبه يا نه ؟ با ecole ها قابل مقايسه هست يا نه؟ من از اينسا براي مهندسي برق پذيرش گرفتم . به نظر شما ارزش اين همه خرج را داره ؟ (آينده ش مثل دانشگاههاي انگليس خوبه يا نه؟)

2- گرفتن ويزاي فرانسه تقريبا چقدر طول ميكشه ؟ (فروم را خوندم ولي هر كس يه چيزي نوشته بود!!!)
    3- من كه فرانسوي بلد نيستم براي گرفتن ويزا و زندگي دچار مشكل نميشم ؟

باتشكر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)