صفحه 76 از 89 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

با سلام. دوستان برای درخواست پذیرش در دوره مستر آیا مدرک B1 مورد قبول است یا خیر. من به خاطر اینکه ریسک نکنم B 1 ثبت نام کردم ولی نگرانم سر این مساله. ممنون از راهنماییتون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط vandad1390 نمایش پست ها
    با سلام. دوستان برای درخواست پذیرش در دوره مستر آیا مدرک B1 مورد قبول است یا خیر. من به خاطر اینکه ریسک نکنم B 1 ثبت نام کردم ولی نگرانم سر این مساله. ممنون از راهنماییتون
    سلام!
    بعضی رشته ها و موسسات B1 رو می پذیرند... ولی با B1 برای فهم و درک و انتقال مطالب به مشکل بر می خورید. خصوصاً گزارش نویسی نیاز به توانایی هایی داره که در B2 به دست میاد و در C1 به حد خیلی خوب می رسه. با این وجود، پاس کردن درسهاتون با تلاش فراوان غیر قابل دسترس نیست
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام!
    بعضی رشته ها و موسسات B1 رو می پذیرند... ولی با B1 برای فهم و درک و انتقال مطالب به مشکل بر می خورید. خصوصاً گزارش نویسی نیاز به توانایی هایی داره که در B2 به دست میاد و در C1 به حد خیلی خوب می رسه. با این وجود، پاس کردن درسهاتون با تلاش فراوان غیر قابل دسترس نیست
    ممنونم کاوه عزیز.B1 واسه گرفتن پذیرش عرض کردم. در حد B2 می دونم ولی به خاطر اینکه ریسک نکنم یه وقت قبول نشم B1 ثبت نام کردم فقط به خاطر مدرکش. ان شااله تا قبل اومدن می رسونم خودم رو به سطح C.
    در مورد اینکه چه متونی و از چه افرادی در دوره مستر مثلا در حوزه روان شناسی تدریس میشه باید از منشی گروه سوال کنم که قبل امدن مرور کنم یا راه دیگه ای هم هست.
    با سپاس فراوان

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vandad1390 نمایش پست ها
    ممنونم کاوه عزیز.B1 واسه گرفتن پذیرش عرض کردم. در حد B2 می دونم ولی به خاطر اینکه ریسک نکنم یه وقت قبول نشم B1 ثبت نام کردم فقط به خاطر مدرکش. ان شااله تا قبل اومدن می رسونم خودم رو به سطح C.
    در مورد اینکه چه متونی و از چه افرادی در دوره مستر مثلا در حوزه روان شناسی تدریس میشه باید از منشی گروه سوال کنم که قبل امدن مرور کنم یا راه دیگه ای هم هست.
    با سپاس فراوان
    مستقیماً از مدیر گروه بپرس... ولی در رشته روانشناسی حداقل نیاز به یک B2 قوی داری... به هر حال امیدوارم پذیرشت رو بگیری و بیای
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

باسلام
    من كارشناسى ارشد عمران گرايش عمران تموم كردم،با معدل ١٦٠٥ دانشگاه آزاد،و ليسانس عمران عمران با معدل ١٣٠٥ ميخواستم بدونم كدوم دانشگاههاى فرانسه واسه رشته من خوبه.من تقريبا سه ماه شروع كردم واسه خوندن زبان فرانسه و انگليسى بطور همزمان اونم بصوزت خصوصى.فكر كنم تا هفت هشت ماهى بتونم مدركى بگيرم.ميخواستم واسه مستر٢ اقدام كنم،ميشه و راهنماييم كنين!!؟امكانش هست برا گرايش ديگه مثلا سازه اقدام كنم!!؟خودمم متاهل هستم آيا امكان همراه بردن هست براى فرانسه!!؟سابقه كاريمم خوبه حدود ٩ سال.از لحاظ نرم افزارى هم خوب هستم.ممنون ميشم راهنماييم كنين

Junior Member

ببخشيد كارشناسى ارشد عمران گرايش خاك و پى

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط civil64 نمایش پست ها
    باسلام
    من كارشناسى ارشد عمران گرايش عمران تموم كردم،با معدل ١٦٠٥ دانشگاه آزاد،و ليسانس عمران عمران با معدل ١٣٠٥ ميخواستم بدونم كدوم دانشگاههاى فرانسه واسه رشته من خوبه.من تقريبا سه ماه شروع كردم واسه خوندن زبان فرانسه و انگليسى بطور همزمان اونم بصوزت خصوصى.فكر كنم تا هفت هشت ماهى بتونم مدركى بگيرم.ميخواستم واسه مستر٢ اقدام كنم،ميشه و راهنماييم كنين!!؟امكانش هست برا گرايش ديگه مثلا سازه اقدام كنم!!؟خودمم متاهل هستم آيا امكان همراه بردن هست براى فرانسه!!؟سابقه كاريمم خوبه حدود ٩ سال.از لحاظ نرم افزارى هم خوب هستم.ممنون ميشم راهنماييم كنين������������
    سلام!
    چه خوب که سوالتون رو اینجا نوشتید چون جواب پیام خصوصیتون رو نتونستم بفرستم.
    برای پذیرش:
    -شما به لحاظ علمی شانس پذیرش رو برای مستر 2 دارید. خصوصاً اگه از پایان تحصیلتون دو سال یا کمتر گذشته باشه. بهترین حالت اینه که دقیقاً همون گرایش فوق خودتون رو نخونید. حیفه چیز جدیدی یاد نگیرید
    -مشکل اصلی شما زبانه. همونطور که تو پستهای قبلی هم عرض کردم شما برای درس نیاز به IELTS 7 یا فرانسه در سطح B2 دارید. برای زندگی دانشجویی و تحصیل به انگلیسی، فرانسه B1 یا A2 خیلی خوب لازمه.
    -به طور کلی سطح علمی مدارس عالی در رشته شما بالاتر از دانشگاههاست ولی پذیرش و موفقیتتون هم به همون اندازه سخت تره. در خصوص دانشگاهها، تقریباً همه دانشگاههای فرانسه به لحاظ علمی در یک سطح اند. بهترین راه برای شما اینه که بر اساس ایده آل رشته/شهرتون اقدام کنید. مساله دیگر اینه که هر گروهی بر اساس پارامترهای خودش دانشجو می گیره، پس خیلی سخته که از قبل بدونید در کدوم دانشگاهها شانس بیشتری دارید. پیشنهاد می کنم 70 درصد انتخابهاتون رو در شهر های بزرگ بزنید و 30 درصد رو در شهرهای کوچک. برای یافتن رشته شهر ها از سایت کامپوس فرانس استفاده کنید.
    برای زندگی:
    - اگر برای خودتون و همسرتون به ازای هر سال تحصیل پول کافی داشته باشید (نفری 7500 حداقلشه... برای پاریس روی 10-12هزار یورو حساب کنید) ایشون هم می تونن همراهتون بیان ولی شدیداً پیشنهاد می کنم برنامه خودشون رو برای یادگیری زبان یا درس خوندن داشته باشن
    - بعد از اتمام درستون اگه بخواید بمونید لازمه سطح زبانتون رو حتماً از B2 بالاتر ببرید. و این یعنی اگه در ایران زبانتون رو خوب یاد نگیرید باید سال بعد از اتمام درستون حدود 20-25 هزار یورو هزینه کنید (با توجه به این که دو نفرید) تا به این سطح برسید
    موفق باشید

Junior Member

ممنونم كاوه جان از راهنماييت،
    چقدر بنظرت طول ميكشه من بتونم سطح B2 رو حل كنم،با توجه با اينكه خصوصى ميرم.بعد حتما بايد تو آيلتس ٧ قبول شم.٦ يا ٦٠٥ كمتره بنظرتون!؟بعد يه فكرى دارم كه ابتدا ميخوام خودم اپلاى بگيرم بعد شش ماه كه شرايطو حل كردم واسه خانومم اقدام كنم!با توجه به اينكه خانومم دبيرى زبان تموم كرده بنظرتون واسه فوق كدوم رشته ميتونن ادامه بدن اونجا!؟تو آخر باز از راهنماييتون كمال تشكر و دارم خيلى بدردم خورد.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط civil64 نمایش پست ها
    ممنونم كاوه جان از راهنماييت،
    چقدر بنظرت طول ميكشه من بتونم سطح B2 رو حل كنم،با توجه با اينكه خصوصى ميرم.بعد حتما بايد تو آيلتس ٧ قبول شم.٦ يا ٦٠٥ كمتره بنظرتون!؟بعد يه فكرى دارم كه ابتدا ميخوام خودم اپلاى بگيرم بعد شش ماه كه شرايطو حل كردم واسه خانومم اقدام كنم!با توجه به اينكه خانومم دبيرى زبان تموم كرده بنظرتون واسه فوق كدوم رشته ميتونن ادامه بدن اونجا!؟تو آخر باز از راهنماييتون كمال تشكر و دارم خيلى بدردم خورد.
    سلام... دیروز اومدم براتون بنویسم که متاسفانه مشکل پیش اومد برای فرستادن مطلب.
    -برای نمره زبان باید در مورد هر رشته/شهری به صورت جدا ببینید. معمولاً IELTS 6 برای پذیرش کافیه ولی برای موفقیت نه.
    -برای زبان فرانسه با پشتکار فراوان و استعداد خوب از صفر حدود 2 سال به شرطی که واقعاً هفته ای 10-8 ساعت تمرین کنید (اگه تمرینتون رو به روزی 8 ساعت برسونید ممکنه یکساله هم جمع بشه... چون زبان جدید همونطور که در فوروم زبان هم گفتم باید نرم نرمک جا بیفته).
    -من واقعاً پیشنهاد می کنم اگه زوج هستید و امکاناتتون اجازه میده حتماً هر دو با هم و از اول بیاید. در دنیای امروز مشکلات یه زوج اونقدر زیاد و بزرگه که حلشون توسط یک نفر ممکن نیست. خصوصاً اگه اون یک نفر همزمان در حال درس خوندن هم باشه و درآمد هم نداشته باشه.
    -این شدیداً بستگی به علایق و تواناییهای همسرتون داره. الان رشته های بین رشته ای زبان+کامپیوتر بازار بسیار خوبی دارند. ولی پذیرش توشون حتماً سطح B2 در فرانسه و انگلیسی رو می خواد

دوستان سلام میخواستم بدونم برای پذیرش سال سوم لیسانس میشه پذیرش مشروط به شرط گذراندن دوره زبان در فرانسه گرفت
    رشته مورد نظر روانشناسی
    مدرک زبان تا آ۲ ایران بگیرم بقیشو فرانسه بگیرم شدنیه این کار
    بعد برای پذیرش سال دوم وسوم لیسانس معد اون دو سال یا سه سالی که تو ایران خوندیم مهمه یا دیپلم پیش دانشگاهیم مهمه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)