صفحه 79 از 89 نخستنخست ... 296970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    [اسمایلی فالگیر بغدادی] آینده تون درخشانه!
    ولی از شوخی گذشته، دانشگاه مهم نیست... برای لابراتوار:
    AMPERE - Paris
    L2EP - Lille
    LAPLACE - Touluse
    LEC - Compiègne
    و چند تای دیگه
    من لیل رو نگاه کردم و مثل اینکه ارتباط زیادی در زمینه ارتباط کنترل با قدرت در لابراتورار l2ep بود. و مثل اینکه لابراتوار cristal هم خیلی استادای خوبی داره ولی درباره ارتباط صنعتیش خیلی ننوشته .
    شما که لیل بودید دربارش میدونید ؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    من لیل رو نگاه کردم و مثل اینکه ارتباط زیادی در زمینه ارتباط کنترل با قدرت در لابراتورار l2ep بود. و مثل اینکه لابراتوار cristal هم خیلی استادای خوبی داره ولی درباره ارتباط صنعتیش خیلی ننوشته .
    شما که لیل بودید دربارش میدونید ؟
    سلام! سال نو مبارک!
    بله L2EP بیشتر بحث توان بالاست و بخش کنترل مربوط بهش هم مربوط به ماشینهای الکتریکی و روباتهای صنعتی و امثالهمه. برای میکروالکترونیک و به طور کلی SoC (System on Chip) از مخابرات تا DSP و میکروپروسسور و میکروکنترلر، لابراتوار IEMN هست که اونجا ملیت ایرانی مشکل ایجاد می کنه ( یکی از دلایلی که خود من تخصص قدرت رو در مستر انتخاب کردم با وجود این که استاد الکترونیک دوره لیسانسم می خواست بهم تو همون لابراتوار پذیرش مستر و دکترای پیوسته بهم بده (از 2002 تا 2012 تنها کسی بودم که اونجا درس الکترونیک (تئوری و عملی) رو 20 گرفته بودم)... ولی ریاست لابراتوار به خاطر ملیت ایرانیم مخالفت کرد... البته اون دوران سارکوزی بود و الان شرایط خیلی عوض شده.)
    CRISTAL بیشتر مربوط به مبحث نرم افزاریه ... یعنی هوش مصنوعی/روشهای فورمال/ریاضیات کاربردی/مهندسی نرم افزار و...) حتی بخشهایی که مربوط به مهندسی کنترل یا مخابرات میشن بیشتر به سمت نرم افزاری می رن. البته اون زمان که من لیل بودم (تا 2012) این لابراتوار به این شکل وجود نداشت و از ترکیب و تغییر ساختار چند لابراتوار کوچکتر درست شده.
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام! سال نو مبارک!
    بله L2EP بیشتر بحث توان بالاست و بخش کنترل مربوط بهش هم مربوط به ماشینهای الکتریکی و روباتهای صنعتی و امثالهمه. برای میکروالکترونیک و به طور کلی SoC (System on Chip) از مخابرات تا DSP و میکروپروسسور و میکروکنترلر، لابراتوار IEMN هست که اونجا ملیت ایرانی مشکل ایجاد می کنه ( یکی از دلایلی که خود من تخصص قدرت رو در مستر انتخاب کردم با وجود این که استاد الکترونیک دوره لیسانسم می خواست بهم تو همون لابراتوار پذیرش مستر و دکترای پیوسته بهم بده (از 2002 تا 2012 تنها کسی بودم که اونجا درس الکترونیک (تئوری و عملی) رو 20 گرفته بودم)... ولی ریاست لابراتوار به خاطر ملیت ایرانیم مخالفت کرد... البته اون دوران سارکوزی بود و الان شرایط خیلی عوض شده.)
    CRISTAL بیشتر مربوط به مبحث نرم افزاریه ... یعنی هوش مصنوعی/روشهای فورمال/ریاضیات کاربردی/مهندسی نرم افزار و...) حتی بخشهایی که مربوط به مهندسی کنترل یا مخابرات میشن بیشتر به سمت نرم افزاری می رن. البته اون زمان که من لیل بودم (تا 2012) این لابراتوار به این شکل وجود نداشت و از ترکیب و تغییر ساختار چند لابراتوار کوچکتر درست شده.
    البته روباتهای صنعتی من توش ندیدم .بیشتر همین ماشین و همینطور بحث مهم smart grids توش بحث میشه .(شاید مهمترین قسمت مربوط به اسمارت گرید همین کنترل باشه)

Junior Member

سلام من بهمن 96 از مقطع کارشناسی فارغالتحصیل شدم سربازی نرفتم اما تا بهمن 97 غیبت نمی خورم ،می خوام برای شهریور 97(September2018)اقدام کنم برای پذیرش تو یکی از دانشگاهای فرانسه برای ارشد(master)ادامه تحصیل بدم
    خواستم شرایط پذیرش دانشگاهای فرانسرو برا ارشد معماری بدونم و بعد اینکه در صورت پذیرش و صدور ویزا از این طریق ،بهم به قید وثیقه اجازه خروج از کشورو میدن ؟ لطفا راهنمایی کنید
    ممون

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Arvin7321 نمایش پست ها
    سلام من بهمن 96 از مقطع کارشناسی فارغالتحصیل شدم سربازی نرفتم اما تا بهمن 97 غیبت نمی خورم ،می خوام برای شهریور 97(September2018)اقدام کنم برای پذیرش تو یکی از دانشگاهای فرانسه برای ارشد(master)ادامه تحصیل بدم
    خواستم شرایط پذیرش دانشگاهای فرانسرو برا ارشد معماری بدونم و بعد اینکه در صورت پذیرش و صدور ویزا از این طریق ،بهم به قید وثیقه اجازه خروج از کشورو میدن ؟ لطفا راهنمایی کنید
    ممون
    دوست گرامي درود بر شما
    براي شرايط پذيرش كه يك عالمه صفحه اينجا هست به دقت مطالعه بفرماييد و از پرسيدن سوالاتي تا اين حد كلي جدا خودداري كنين چون من اين موارد رو ديگه بي اطلاع دادن حذف خواهم كرد.
    در غيبت كه شما اجازه خروج از كشور نخواهيد داشت چه وثيقه بگذاريد چه نگذاريد اصلا نمي رسه به وثيقه!
    مي تونين انتهاي معافيت تحصيليتون دفترچه رو پست كنين بعدش يكبار تاخير بزنين تا شش ماه عقب بيفته اعزامتون و قبل از اعزامتون پذيرش رو بگيريد با ويزا مي تونين خارج بشين.

موفق باشين.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

سلام
    من پرونده مو برای کامپوس فرستادم . یک سری ایراد گرفتن که باید حلشون کنم و دوباره بفرستم. میخوام ببینم کسی میدونه تا کی مهلت دارم دوباره بفرستم. و اینکه چون ایراد گرفتن، خیلی شاتسم کم میشه؟؟

Junior Member

با سلام خدمت آقا کاوه و تشکر از ایشون که انقد وقت میذارن برای دوستان
    من حدودا پارسال همینجا سوالی از خدمتتون کردم در مورد شرایطم. میخواستم فقط به عنوان محکم کاری ازتون بپرسم چون به زمان موعود بیشتر نزدیک شدم. من با ۲۵ سال سن فوق دیپلم معادل مهندسی مکانیک از آزاد تهران شمال رو با معدل ۱۳.۶ دارم و همسرم هم با ۲۳ سال ، معماری دانشگاه شریعتی تهران رو با معدل ۱۸.۵ دارن. نهایتا تا یک سال آینده برای آزمون آیلتس آماده شدیم و مدرک b1 فرانسه رو هم ایشالا تا اون موقع میرسونیم. در مورد من ، شرایط به این صورت هستش که تا سال آینده از گرفتن مدرک من حدود ۳.۵ سال گذشته که حدود دوسال از اون درگیر گرفتن کارت پایان خدمت بوده. همسرم هم ماه آینده فارغ‌التحصیل میشن و از نظر زمانی فکر نکنم به مشکلی بربخورن. شما فرمودید که ایشون باید برای مدارس عالی معماری اقدام کنن و من هم برای سال سوم لیسانس. میخواستم بپرسم آیا شانسی داریم واقعا ؟ مخصوصا برای من ،چون همسرم وضعیت به مراتب بهتری دارن . آیا من باید آزمون ورودی بدم ؟ در مورد هزینه ها و پول هم میتونیم با کمک خانواده ها به راحتی هزینه های سال اول زندگی رو برسونیم.
    خیلی ممنون

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mrassaie نمایش پست ها
    میخواستم بپرسم آیا شانسی داریم واقعا ؟
    بله... مخصوصاً شما! ولی زبانتون رو خیلی قوی کنید... برای B2 خودتون رو آماده کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mrassaie نمایش پست ها
    آیا من باید آزمون ورودی بدم ؟
    خیر... اگه تو رشته های مهندسی می مونید فقط رو زبانتون به شدت کار کنید

موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

من الان تو پروفایل کمپس فرانسم یک گزینه اومده و این و نوشته.
    این یعنی چی؟
    Acceptation papier reçue en dehors de l’application Etudes en France (Formation diplômante) Master of Science in International Business and Enterprise (année 1)
    IPAG Business School, IPAG Business School, Site de Paris
    A partir du 04/11/2018
    Attachment missing
    ویرایش توسط amirfriendship : April 15th, 2018 در ساعت 11:59 AM

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من الان تو پروفایل کمپس فرانسم یک گزینه اومده و این و نوشته.
    این یعنی چی؟
    Acceptation papier reçue en dehors de l’application Etudes en France (Formation diplômante) Master of Science in International Business and Enterprise (année 1)
    IPAG Business School, IPAG Business School, Site de Paris
    A partir du 04/11/2018
    Attachment missing
    یه اسکرین شات خوانا از این بخش بفرستید
    در عین حال آیا برای مدرسه IPAG اقدام کرده بودید؟ آیا این کار رو خارج از برنامه کمپوس فرانس(مستقیم و بدون دخالت سفارت) انجام داده بودید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)