صفحه 8 از 89 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط superwise نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگه يكي لطف كنه جوابمو بده ، واقعا ممنون ميشم

1- سطح دانشگاههاي insa مثلا strasbourg خوبه يا نه ؟ با ecole ها قابل مقايسه هست يا نه؟ من از اينسا براي مهندسي برق پذيرش گرفتم . به نظر شما ارزش اين همه خرج را داره ؟ (آينده ش مثل دانشگاههاي انگليس خوبه يا نه؟)

2- گرفتن ويزاي فرانسه تقريبا چقدر طول ميكشه ؟ (فروم را خوندم ولي هر كس يه چيزي نوشته بود!!!)
    3- من كه فرانسوي بلد نيستم براي گرفتن ويزا و زندگي دچار مشكل نميشم ؟
    اس
    باتشكر

من خيلي در جريان اينجور مسايل نيستم اما جواب بعضي سوالاتتون توي بخش پرسش و پاسخ اومده , اونجا رو بخونين
    خود سفارت ميكه دو تا سه ماه براي گرفتن ويزاي فرانسه وقت لازمه اما كساني بودن كه زودتر و ديرتر هم ويزا گرفتن
    اگه دانشگاهتون انگليسي زبانه مشكلي نداريد اما اكه دانشگاهتون فرانسويه و مدرك نميخواد براي گرفتن ويزاي فرانسه به مدرك زبان احتياج داريد
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

بچه ها کسی دانشگاه ESC-Clermont را میشناسه،به نظرتون دانشگاه خوبیه؟کسی هستش توی کلرمونت باشه؟

Junior Member

دوستان لطفا منو راهنمایی کنین تو سایت دانشگاهی که من می خوام اپلای کنم نوشت ه ''Signer votre dossier, et le retourner par courrier au plus tard le 15-06-2011 '' یعنی باید براشون پست کنم ؟(آدرس پستی هم داده) بعد اینجوری که نوشته بعد از ۱۵ جون که خیلی دیره

Junior Member

دانشگاهي كه من درخواست دادم تو مدارك خواسته شده
    Copie des Bulletins Trimestriels des class Preparatoires رو هم خواسته
    كسي ازدوستان مي تونه منو راهنمايي كنه كه اين دقيقا چه مدركي هست؟

Junior Member

سلام
    ببخشید دوستان من زیاد گشتم اما جواب اینو پیدا نکردم
    اوضاع فراتسه تو مهندسی مخصوصا مواد چطوره؟
    من با معدل 14 و تافل 105 و یه مقاله خیلی تک که فقط تو انگلستان روش کار شده میتونم فاند بگیرم؟ فرانسه هم در حد سلام علیک بلدم

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط zeushera نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید دوستان من زیاد گشتم اما جواب اینو پیدا نکردم
    اوضاع فراتسه تو مهندسی مخصوصا مواد چطوره؟
    من با معدل 14 و تافل 105 و یه مقاله خیلی تک که فقط تو انگلستان روش کار شده میتونم فاند بگیرم؟ فرانسه هم در حد سلام علیک بلدم
    از نظر سطح کیفی بالاتر از خیلی جاهاس
    میتونید بشرط رزومه قوی فاند عالی بگیرید و آینده شغلی خوب
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member

سلام
    من برای سال سوم لیسانس اقدام کردم از سایت DHL که دیدم الان حدود 3 روزه که مدارکم به دست دانشگاه رسیده ولی
    ایمیلم رو جواب نمیدن که آیا به دستشون رسیده یا نه ؟ یعنی ممکنه کلا رد شده باشه ... البته تاریخ کمیسیون رو رو سایت
    ننوشته فقط ددلاین که اونهم تا اول جولای بوده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khabgard نمایش پست ها
    سلام
    من برای سال سوم لیسانس اقدام کردم از سایت DHL که دیدم الان حدود 3 روزه که مدارکم به دست دانشگاه رسیده ولی
    ایمیلم رو جواب نمیدن که آیا به دستشون رسیده یا نه ؟ یعنی ممکنه کلا رد شده باشه ... البته تاریخ کمیسیون رو رو سایت
    ننوشته فقط ددلاین که اونهم تا اول جولای بوده
    سلام دوست عزیز

آیا قبل از اینکه مدارک رو بفرستید باهاشون با ایمیل در تماس بودید؟ اگر بله، و خودشون گفتن که به صورت اولیه پذیرفته شدید و حالا باید مدارک روبفرستید که ا صولا جای نگرانی نیست. برای من هم بیشتر از یک هفته بعد از این که به دستشون رسیده بود جواب دادن. به هر حال یک پروسه داره که باید طی بشه و شاید بسته شما آخر هفته رسیده که این خودش یک کم کار رو عقب میندازه. در کل نگران نباشید. صبر کنید تا جواب بدن.
    با آرزوی موفقیت.

Junior Member

سلام
    من از هنرستان با معدل 50/14 در رشته نرم افزار کامپیوتر و از یکی از اموزشکده های فنی در رشته نرم افزار کامپیوتر با معدل 40/12 با مدرک فوق دیپلم فازغ التحصیل شدم و نمره های زبانم همشون بالای 18-17 هست و اگه بتونم نمره ایلتس 5/7 یا 8 بگیرم
    می تونم در رشته زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه های فرانسه پذیرش بگیرم؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

با توجه به متفاوت بودن پروسه پذیرش در سال اول یا دوم لیسانس با مقطع فوق لیسانس، دو تاپیک مجزا از هم برای این منظور ایجاد گردید. از این پس کلیه سوالات خود راجع به مسائل پذیرش در مقطع فوق لیسانس یا سال سوم لیسانس را تنها در همین تاپیک مطرح نمایید.
    تمامی سوالات راجع به پذیرش سال اول یا دوم لیسانس به تاپیک زیر منتقل شد:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%D8%B7)/page2

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)