صفحه 82 از 89 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

فرانسه برای مقطع ارشد هزینه داره؟
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

Junior Member

سلام
    لطفا راهنمایی کنیدبرای رشته مهندسی صنایع در دانشگاه گرونبل آیا نیاز به مدرک زبان انگلیسی هست؟؟؟ آیلتس حتما باید آکادمیک باشه یا جنرال هم مورد قبوله؟

سلام

چندتا تا سوال در مورد گرفتن پذیرش در فرانسه برای مقطع ارشد برق داشتم.

*من مدرک لیسانس برق از دانشگاه مدنی تبریز با معدل ۱۲.۶ هستم. چقدر شانس دارم که تو مقطع ارشد با فاند از فرانسه پذیرش بگیرم؟ چه دانشگاه هایی؟
    **حتمن مدرک زبان انگلیسی آیلتس میخوان؟
    **با ترجمه مدارک موقت دانشنامه و ریزنمرات هم میشه اقدام کرد؟

ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

سلام. من دارم تو یکی ازدانشگاه های پاریس در رشته مهندسی برق پذیرش میگیرم. هزینه مستر 1 دانشگاه 550 یورو در سال هستش. میخوام بدونم هزینه هر ماه شهر پاریس حدودا چقدر هستش. ایا ارزش داره که برم و اونجا و در ارشد ادامه تحصیل بدم.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza3412 نمایش پست ها
    سلام

چندتا تا سوال در مورد گرفتن پذیرش در فرانسه برای مقطع ارشد برق داشتم.

*من مدرک لیسانس برق از دانشگاه مدنی تبریز با معدل ۱۲.۶ هستم. چقدر شانس دارم که تو مقطع ارشد با فاند از فرانسه پذیرش بگیرم؟ چه دانشگاه هایی؟
    **حتمن مدرک زبان انگلیسی آیلتس میخوان؟
    **با ترجمه مدارک موقت دانشنامه و ریزنمرات هم میشه اقدام کرد؟

ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید.
    ببینید... این سوالات پرسیدنش باعث دلسردی امثال من میشه: ما یه سوال رو نمی تونیم 128 بار جواب بدیم که... در این 813-14 پست این فوروم، حداقل صد تا پستش مربوط به اینه که آیا با معدل فلان از دانشگاه فلان و در مقطع زیر دکترا بهم بورس تعلق می گیره: جواب همه شون اینه که "نه، بورسی در کار نیست مگر مشخصاً شرایط بورس خاصی رو نوشته باشه که خودتون تشریف می برید می بینید آیا اون شرایط رو دارید؟"
    لطفاً قبل از پرسش مطالعه بفرمایید.

برای ترجمه هم بله، ترجمه مدارک موقت برای گرفتن پذیرش کافیه
    ویرایش توسط Kavehmb2000 : October 1st, 2018 در ساعت 12:53 AM
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pour1397 نمایش پست ها
    سلام. من دارم تو یکی ازدانشگاه های پاریس در رشته مهندسی برق پذیرش میگیرم. هزینه مستر 1 دانشگاه 550 یورو در سال هستش. میخوام بدونم هزینه هر ماه شهر پاریس حدودا چقدر هستش. ایا ارزش داره که برم و اونجا و در ارشد ادامه تحصیل بدم.
    ببینید، ارزش یعنی چی؟ یعنی یه مدرک از یه دانشگاه درجه یک داشته باشی؟ یعنی تجربه تحصیل و زندگی در یک کشور دیگه و به یک زبان دیگه رو داشته باشی؟ یعنی بعدش درهای بازار کار بین المللی به روت باز بشه؟(که یعنی بله ارزش داره) یا این که عطر مشهدی و عطر فرانسوی هر دو عطر اند، اونی رو که ارزونتره یا دم دست تره رو انتخاب می کنم چون فرقی ندارن؟(پس ارزش نداره)

شهریه دانشگاههای دولتی در فرانسه خیلی کمه (حدود 550 یورو با بیمه دانشجویی) ولی هزینه زندگی دانشجویی در تمام اروپای مرکزی و غربی خیلی بالاست. برای پاریس "حداقل" روی ماهی 1000 یورو مخارج حساب کنید. هر چند که به احتمال قوی بیشتر از این هم خواهد بود
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض - دانشگاه صنعتی شریف

سلام، ببخشید اگر سئوالی رو می پرسم که شاید قبلاً شبیهش پرسیده شده.

من در حال حاضر فوق لیسانس ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف هستم و می خوام برای قوی تر کردن رزومه خودم یک مستر دیگه در زمینه یادگیری ماشین بگیرم و بعد در زمینه یادگیری ماشین ادامه تحصیل بدم. با توجه به شرایط سخت ارزی، خواندن مستر M2 یکساله در فرانسه یکی از گزینه های تقریباً در دسترس هست. می خواستم بپرسم آیا کلاً اصلاً امکان گرفتن دومین مستر از نظر فرانسه به راحتی وجود داره یا ممکن هست سفارت یا دانشگاه ها اذیت کنند؟ و آیا می تونیم مستقیماً برای پذیرش در مستر M2 درخواست بدم و از اول پژوهشی کار کنم و در عمل فقط یکسال درس بخونم؟ یا حتماً باید از نو برم M1 بگیرم؟

خیلی ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman7293 نمایش پست ها

من در حال حاضر فوق لیسانس ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف هستم و می خوام برای قوی تر کردن رزومه خودم یک مستر دیگه در زمینه یادگیری ماشین بگیرم و بعد در زمینه یادگیری ماشین ادامه تحصیل بدم. با توجه به شرایط سخت ارزی، خواندن مستر M2 یکساله در فرانسه یکی از گزینه های تقریباً در دسترس هست. می خواستم بپرسم آیا کلاً اصلاً امکان گرفتن دومین مستر از نظر فرانسه به راحتی وجود داره یا ممکن هست سفارت یا دانشگاه ها اذیت کنند؟ و آیا می تونیم مستقیماً برای پذیرش در مستر M2 درخواست بدم و از اول پژوهشی کار کنم و در عمل فقط یکسال درس بخونم؟ یا حتماً باید از نو برم M1 بگیرم؟

خیلی ممنون.
    سلام، من راجع به اون قضایا اطلاعی ندارم ولی راجع به یادگیری ماشین (و همچنین سایر موارد اینچنینی مثل امنیت شبکه و آموزش ethical hacking و ...) سایتهایی هستن که میتونی مجانی خیلی چیزها رو به صورت بسیار عالی ازشون یاد بگیری، البته فایل اولیه ای که میدن معمولا یه فایله کم حجم تورنت هست که باید با BitTorrent یا یکی از اپلیکیشن های مشابه اون فایل اولیه رو بازش کنی و بعد کورس اصلی رو اون اپلیکیشن (BitTorrent مثلا) برات دانلود میکنه، یکی از این سایت ها اینه:

https://www.freetutorials.eu/machine...ata-science-5/

https://www.freetutorials.eu/learn-e...rom-scratch-4/

https://www.freetutorials.eu/artific...ee-download-3/

البته این سایت چون .eu زده ممکنه با ip غیر اتحادیه اروپا نشه واردش شد که در اون صورت باید ip رو عوض کنی به یکی از کشورهای eu، اگه گوگل کنی سایتهای مشابه رو هم میتونی پیدا کنی، موفق باشی.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Peyman7293 نمایش پست ها

خیلی ممنون.
    پیمان جان سلام،
    شما مبانی پایه ریاضی ماشین لرنینگ رو قاعدتاً همین الان هم بلدی. اگه یه سری کورسهای آنلاین در این زمینه بگیری و چند تایی مقاله علمی در این زمینه هم بخونی گرفتن پذیرش مستر 2 برات کاملاً ممکنه. این کار در فرانسه کاملاً ممکنه و معمولاً سفارت هم یه خاطر یک ساله بودن کمتر روی بنیه مالی قوی تاکید می کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض - دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط justOneGenius نمایش پست ها
    سلام، من راجع به اون قضایا اطلاعی ندارم ولی راجع به یادگیری ماشین (و همچنین سایر موارد اینچنینی مثل امنیت شبکه و آموزش ethical hacking و ...) سایتهایی هستن که میتونی مجانی خیلی چیزها رو به صورت بسیار عالی ازشون یاد بگیری، البته فایل اولیه ای که میدن معمولا یه فایله کم حجم تورنت هست که باید با BitTorrent یا یکی از اپلیکیشن های مشابه اون فایل اولیه رو بازش کنی و بعد کورس اصلی رو اون اپلیکیشن (BitTorrent مثلا) برات دانلود میکنه، یکی از این سایت ها اینه:

https://www.freetutorials.eu/machine...ata-science-5/

https://www.freetutorials.eu/learn-e...rom-scratch-4/

https://www.freetutorials.eu/artific...ee-download-3/

البته این سایت چون .eu زده ممکنه با ip غیر اتحادیه اروپا نشه واردش شد که در اون صورت باید ip رو عوض کنی به یکی از کشورهای eu، اگه گوگل کنی سایتهای مشابه رو هم میتونی پیدا کنی، موفق باشی.
    سلام، خیلی ممنون از راهنمایی هاتون. البته من یک درس نظریه یادگیری ماشین گذروندم و یک درس شبکه عصبی هم داشتم. اما به نظرم بد نیست اگر در جواب محبت شما بهتون بگم که Udacity هم یک دوره 17 هفته ای مقدمه ای بر یادگیری ماشین داره که از مقدماتی ترین چیزها تا مطالب جدید مثل شبکه های عصبی GAN رو به صورت مقدماتی پوشش می ده. به نظرم اگر ببینیدش مفید می تونه باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    پیمان جان سلام،
    شما مبانی پایه ریاضی ماشین لرنینگ رو قاعدتاً همین الان هم بلدی. اگه یه سری کورسهای آنلاین در این زمینه بگیری و چند تایی مقاله علمی در این زمینه هم بخونی گرفتن پذیرش مستر 2 برات کاملاً ممکنه. این کار در فرانسه کاملاً ممکنه و معمولاً سفارت هم یه خاطر یک ساله بودن کمتر روی بنیه مالی قوی تاکید می کنه
    سلام کاوه جان، خیلی ممنون از راهنماییتون. من در اینترنت چند روزی هست که جستجو می کنم اما جایی که دانشگاه های فرانسه رو به طور منظم به همراه اطلاعات پذیرششون داشته باشه رو نتونستم پیدا کنم. می خواستم ببینم آیا چنین جایی اصلاً هست؟ جایی که مثلاً بشه فهمید کدوم دانشگاه های فرانسه چه دوره هایی دارند و چه زمانی پذیرش دارند؟ یا باید به صورت دستی دانشکده ها رو گشت و دنبال مکاتبه با استادها بود؟ آیا در سیستم فرانسه استاد اختیاری داره یا پذیرش بیشتر دست دانشکده و دانشگاه هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)