صفحه 9 از 89 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 886

موضوع: پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط ajj نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

آیا قبل از اینکه مدارک رو بفرستید باهاشون با ایمیل در تماس بودید؟ اگر بله، و خودشون گفتن که به صورت اولیه پذیرفته شدید و حالا باید مدارک روبفرستید که ا صولا جای نگرانی نیست. برای من هم بیشتر از یک هفته بعد از این که به دستشون رسیده بود جواب دادن. به هر حال یک پروسه داره که باید طی بشه و شاید بسته شما آخر هفته رسیده که این خودش یک کم کار رو عقب میندازه. در کل نگران نباشید. صبر کنید تا جواب بدن.
    با آرزوی موفقیت.
    سلام دوست من ممنون از پاسختون
    راستش من روی سایت خود دانشگاه Depot کردم که یه PDF بهم داد که حاوی کد پیش ثبت نام و کد پرونده تشکیل شده بود و روش نوشته بود همین برگه رو به همراه مدارک خواسته شده برای ما ارسال کنین که من هم همه رو فرستادم برای دانشگاه ... البته قبلش همه مدارک رو اسکن کردم و برای رئیس بخش لیسانس ایمیل کردم ( خودش گفته بود که اسکن کن بفرست ) که جواب نداد البته من هم ایمیل نزدم که بپرسم چی شد و فقط اصل مدارک رو پست کردم ....
    ویرایش توسط khabgard : July 2nd, 2011 در ساعت 07:46 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع لیسانس و فوق لیسانس (مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط khabgard نمایش پست ها
    سلام دوست من ممنون از پاسختون
    راستش من روی سایت خود دانشگاه Depot کردم که یه PDF بهم داد که حاوی کد پیش ثبت نام و کد پرونده تشکیل شده بود و روش نوشته بود همین برگه رو به همراه مدارک خواسته شده برای ما ارسال کنین که من هم همه رو فرستادم برای دانشگاه ... البته قبلش همه مدارک رو اسکن کردم و برای رئیس بخش لیسانس ایمیل کردم ( خودش گفته بود که اسکن کن بفرست ) که جواب نداد البته من هم ایمیل نزدم که بپرسم چی شد و فقط اصل مدارک رو پست کردم ....
    سلا دوست من
    چند تا نکته هست که خدمتتون عرض میکنم.
    این جور که من متوجه شدم ( امیدوارم که درست باشه ) شما مدارک رو فرستادید و در کل ( باایمیل ) به شما جواب مثبت هنوز ندادن؟ و شما منتظر جواب هستید که پذیرفته شدید یا نه (خدای ناکرده .)
    اگر به این صورت هست شما باید یک جورایی منتظر باشی تا جواب بدن. ولی باز هم میتونی ایمیل بزنی به مسولشون.
    به این علت پرسیدم که برای من اول اسکن مدارکم رو چک کردن بعد گفتن حالا مدارک رو با پست بفرست.

من یک چیز رو هم متوجه نشدم. شما چرا اصل مدارک رو براشون فرستادی؟ منظور از اصل مدارک چه مدارکی بوده. چون به من گفتن همون کپی مدارک کافین وتاکید کردن اصلشون رو نفرستید.
    البته من اشاره کنم که برای مستر اقدام کردم ولی نباید در کل زیاد فرق کنه.

با آرزوی موفقیت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

با سلام
    بچه ها جواب paziresh در مقطع مستر حداکثر تا کی میاد؟
    کسی هست که هنوز منتظر جواب باشه ؟؟

پیش فرض پاسخ : پذیرش در مقطع فوق لیسانس و سال سوم لیسانس(مسائل عملی و جزئی در پروسه اپلای)

نقل قول نوشته اصلی توسط filan_sa نمایش پست ها
    با سلام
    بچه ها جواب paziresh در مقطع مستر حداکثر تا کی میاد؟
    کسی هست که هنوز منتظر جواب باشه ؟؟

دیگه حد اکثر تا وسط ژوئیه میاد چون خارج از ایران هستید دیر میفرستند. بهترین کار اینه که زنگ بزنید اونجا مستقیم بپرسید تا مطمئن بشید. بعضی از دانشگاه ها هم روی سایتشون میزارن

سلام یگ سوالی داشتم معمولا ددلاین ها واسه دانشگاه های فرانسه برای ترم پاییز - مستر 2 - چه حدودایی می شه؟ می دونم دانشگاه با دانشگاه فرق داره ولی خوب حدودی می خواسم بدونم اینو بیشتر بخاطر امتحان tcf می پرسم که ببینم امتحان نوامبر یا دسامبربه ددلاین ها می رسه یا نه مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng BSc. IAU-TSU/ System,control & IT MSc. Université Joseph Fourier( Grenoble I

نقل قول نوشته اصلی توسط helen-en نمایش پست ها
    سلام یگ سوالی داشتم معمولا ددلاین ها واسه دانشگاه های فرانسه برای ترم پاییز - مستر 2 - چه حدودایی می شه؟ می دونم دانشگاه با دانشگاه فرق داره ولی خوب حدودی می خواسم بدونم اینو بیشتر بخاطر امتحان tcf می پرسم که ببینم امتحان نوامبر یا دسامبربه ددلاین ها می رسه یا نه مرسی
    معمولا از ژانویه شروع می شه و دیر دیر تا اواخر جوون ادامه داره . بعضی دانشگاهها به صورت کمیسون هستن یعنی هر ماه یک کمیسیون دارن و یک ددلاین.
    اما اصولا برای ترم پاییز(سپتامبر هر سال) بهتر هست که نهایت تا فوریه تا مارچ همون سال اقدام کنید مثلا ترم سپتامبر 2011 ددلایناش از فوریه هست تا نهایتا جوون. که بین دانشگاهها متفاوته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng BSc. IAU-TSU/ System,control & IT MSc. Université Joseph Fourier( Grenoble I

asked: Sara_yalda
    1. موفقیتتون رو تبریک می گم و امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید.
      من برای پاییز2012 برای دانشگاههای فرانسه می خوام اقدام کنم در مقطع ارشد رشته زبانشناسی سطح فرانسه امb1 است و 29 سالمه چقدر شانس پذیرش و گرفتن ویزا دارم .
      ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چه مراحلی رو باید طی کنم .
      باتشکر
    Answer:Kiamakx
    خیلی ممنون
    بهتر بود سوالتون رو توی فروم مطرح می کردین تا از جوابش بقیه دوستان هم بهره ببرند.
    اما به هر حال من سعی می کنم راهنمایی کنم. همین طور سوال شما و جوابم رو تو بخش گرفتن پذیرش تحصیلی فرانسه منتقل می کنم.
    1-برای مقطع کارشناسی از campusfrance اقدام کنید
    2- برای کارشناسی ارشد هم می توان از campusfrance و هم به صورت مستقل از طریق دانشگاه ها اقدام کرد
    3- بهترین سایت برای جستجوی رشته های تحصیلی در مقطع ارشد www.mastersportal.eu با قابلیت جستجو در سراسر اروپا
    4- سن بالای 28 سال نیاز به بیمه مستقل دارد یعنی باید هزینه بیمه رو خود متقاضی پرداخت کنه . مبلغ رو نمی دونم
    5-سطح B1 خوب است ولی برای دوره زبانشناسی که مربوط به علوم انسانی میشه فکر کنم سطح پذیرش بالاتر باشه. دقیق نمی دونم. جستجو کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

سلام دانشگاههای فرانسه برای ترم بهار هم پذیرش دارن؟ یکی از دوستان عمران هست رشتش میخواد بهار بره
    26-02-2014

ApplyAbroad Senior Veteran

با سلام.بنده آشنایی به زبان فرانسوی ندارم آیا در پروسه پذیرش برای کسی که با هزینه خودش می خواهد درس بخواند مشکلی پیش می آید؟تفاوت هزینه ها در دور ای که به زبان انگلیسی تدریس می شود با دوره ای که به زبان فرانسوی تدریس می شود چقدر می باشد؟
    رشته ها و دانشگاه هایی که به صورت انگلیسی تدریس می شوند کدام ها هستند؟

Red face راهنمایی در مورد پذیرش فرانسه !!!!

دوستان من کل مطالب رو خوندم چند تا سوال دارم . ممنون میشم جواب بدید
    من مهندسی صنایع میخونم و دارم لیسانس میگیرم
    1.احتمال پذیرش گرفتن تو خود پاریس چقدر است ؟
    2.من دوست دخترم ملیت فرانسوی داره میتونه از اونجا کمکی برای اپلای کردن من بکنه ؟
    3.من 2 ترم فرانسه خوندم به نظرتون میتونم ازاین خود اموزهای فرانسه که سی دی و ... داره استفاده کنم ؟
    4.من اگه سربازی نرم بعد لیسانس میتونم پذیرش بگیرم ؟ یعنی ایران معافیت تحصیلی میده ؟
    5.شنیدم برای مستر مدرک زبان نمیخوان ؟ درسته ؟
    بازم ممنون دوستان .1 ساله کسی جواب این سوال هام رو نداده
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)