صفحه 46 از 61 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 610

موضوع: دکترا در فرانسه

پیش فرض پاسخ : دکترا در فرانسه

سلام بر همگی
    من از یکی از دوستانم شنیدم که برای اپلای فرانسه نیازی به آزاد کردن مدارک کارشناسی و ارشد نیست و دانشنامه موقت هم کافیه، آیا این حرف درسته؟
    اگه میشه منو راهنمایی کنید
    آیا کشورهای دیگه ای هم هستند که به این شکل باشن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seied_esmaeel نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    من از یکی از دوستانم شنیدم که برای اپلای فرانسه نیازی به آزاد کردن مدارک کارشناسی و ارشد نیست و دانشنامه موقت هم کافیه، آیا این حرف درسته؟
    اگه میشه منو راهنمایی کنید
    آیا کشورهای دیگه ای هم هستند که به این شکل باشن؟
    مترجم های معتمد سفارت نیاز به مهر قوه قضاییه و وزارت خارجه ندارن و واسه همین اگه قبول کنن ترجمه کنن براتون (تا جایی که من میدونم آقای میردامادی موقت ترجمه میکنن) مشکلی نداره. بقیه سفارت ها رو نمیدونم، در صورتی که اون ها هم مترجم معتمد داشته باشن قاعدتا قبول میکنن

Junior Member

سلام من کنوانسیون دارم و ویزای علمی اقدام کردم اما مرکز vfs برای ویزا اصل ترجمه اخرین مدرک و شناسنامه به فرانسوی رو ازم گرفتن و گفتن برنمیگردونیم! ایا درسته؟
    ضمن اینکه از طرف دانشگاه به من گفتن که اخرین مدرک تحصیلی و شناسنامه باید در فرانسه ترجمه بشه طبق این جمله.

For your registration, some documents will be required :

• Birth certificate,
    • ALL your diplomas since the "baccalauréat" (= diploma before university)

But please note that the translation of BIRTH CERTIFICATE and LAST DIPLOMA should be done in France. We will manage with this at your arrival (the others diplomas could be in english and translated in Iran).

آیا همینطور است؟ کسی تجربه شو داره؟ یعنی اونجا از فارسی به فرانسه ترجمه میکنن؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhganam نمایش پست ها
    سلام من کنوانسیون دارم و ویزای علمی اقدام کردم اما مرکز vfs برای ویزا اصل ترجمه اخرین مدرک و شناسنامه به فرانسوی رو ازم گرفتن و گفتن برنمیگردونیم! ایا درسته؟
    ضمن اینکه از طرف دانشگاه به من گفتن که اخرین مدرک تحصیلی و شناسنامه باید در فرانسه ترجمه بشه طبق این جمله.

For your registration, some documents will be required :

• Birth certificate,
    • ALL your diplomas since the "baccalauréat" (= diploma before university)

But please note that the translation of BIRTH CERTIFICATE and LAST DIPLOMA should be done in France. We will manage with this at your arrival (the others diplomas could be in english and translated in Iran).

آیا همینطور است؟ کسی تجربه شو داره؟ یعنی اونجا از فارسی به فرانسه ترجمه میکنن؟
    خب، این چیز عجیبی نیست. بله، خیلی جاها لازمه که ترجمه توسط مترجم رسمی تایید شده از طرف وزارت دادگستری فرانسه انجام بشه. چیز خاصی نیست... یه مبلغی تو گلوش گیر کرده که حل میشه... ضمناً گفته اند خودشون کمکتون می کنن.
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی مکانیک با معدل 13.72 ار دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی دارم و فوق لیسانس MBA با معدل 16.67 ار دانشگاه غیر انتفاعی علوم و فنون مارندران - سابقه 5 سال کار در زمینه مدیریت فروش و بازاریابی دارم که 3 سال اون با بیمه است
    و متولد سال 1364 هستم. می خواستم بدونم شانسی برای پدیرش در این موارد رو دارم:
    1- دکتری مدیریت یا DBA
    2 - کارشناسی ارشد مدیریت یا MBA
    3- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
    اگر شانسی هست کدوم رو پیشنهاد می کنید و چرا؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan8564 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی مکانیک با معدل 13.72 ار دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی دارم و فوق لیسانس MBA با معدل 16.67 ار دانشگاه غیر انتفاعی علوم و فنون مارندران - سابقه 5 سال کار در زمینه مدیریت فروش و بازاریابی دارم که 3 سال اون با بیمه است
    و متولد سال 1364 هستم. می خواستم بدونم شانسی برای پدیرش در این موارد رو دارم:
    1- دکتری مدیریت یا DBA
    2 - کارشناسی ارشد مدیریت یا MBA
    3- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک
    اگر شانسی هست کدوم رو پیشنهاد می کنید و چرا؟
    دوست من... این جور سوال پرسیدن تلف کردن وقت خودتون و دیگرانه... و با عرض شرمندگی نشون میده شما برنامه ای برای آینده تون جز برای مهاجرت و ادامه تحصیل ندارید و این به هیچ وجه برای تصمیم به این مهمی کافی نیست... شما الان حدود 32 سالتونه... باید تصمیم بگیرید که 40 سال آینده قراره مهندسی کنید یا مدیریت یا تحقیق و تدریس... اول تکلیفتون رو با خودتون روشن کنید و بر اساس توانایی و علاقه تون تصمیم بگیرید، بعد ما اگر کمکی از دستمون بر بیاد با کمال میل در خدمتتون هستیم
    (شما برای همه موارد یاد شده شانس دارید...ولی میزان شانس بستگی به تواناییها، انگیزه، برنامه و رزومه تون داره - فقط MBA دوم کار بسیار عبثی است و نشون میده شما درسی رو که خوندید خودتون فبول ندارید و علاوه بر اون یه چند هزار یورو پول مفت دارید که می خواید آتیش بزنید)
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    دوست من... این جور سوال پرسیدن تلف کردن وقت خودتون و دیگرانه... و با عرض شرمندگی نشون میده شما برنامه ای برای آینده تون جز برای مهاجرت و ادامه تحصیل ندارید و این به هیچ وجه برای تصمیم به این مهمی کافی نیست... شما الان حدود 32 سالتونه... باید تصمیم بگیرید که 40 سال آینده قراره مهندسی کنید یا مدیریت یا تحقیق و تدریس... اول تکلیفتون رو با خودتون روشن کنید و بر اساس توانایی و علاقه تون تصمیم بگیرید، بعد ما اگر کمکی از دستمون بر بیاد با کمال میل در خدمتتون هستیم
    (شما برای همه موارد یاد شده شانس دارید...ولی میزان شانس بستگی به تواناییها، انگیزه، برنامه و رزومه تون داره - فقط MBA دوم کار بسیار عبثی است و نشون میده شما درسی رو که خوندید خودتون فبول ندارید و علاوه بر اون یه چند هزار یورو پول مفت دارید که می خواید آتیش بزنید)

مرسی بابت پاسختون.
    حقیقت این همونطور که گفتین من فقط قصد مهاجرت دارم و می خوام برای ادامه زندگی از ایران خارج بشم و هدف اصلی من تحصیل نیست. تحصیل وسیله ای برای مهاجرت و ادامه زندگی در کشور دیگه ای به جز ایران.

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan8564 نمایش پست ها
    مرسی بابت پاسختون.
    حقیقت این همونطور که گفتین من فقط قصد مهاجرت دارم و می خوام برای ادامه زندگی از ایران خارج بشم و هدف اصلی من تحصیل نیست. تحصیل وسیله ای برای مهاجرت و ادامه زندگی در کشور دیگه ای به جز ایران.
    پس اول بگردین دنبال کار... دانشجو شدن تا حد زیادی از جیب خوردن و با نداری زندگی کردنه

Junior Member

سلام
    من 37 روز است که مدارک برای ویزای علمی مقطع دکتری با بورسیه تحویل vfs داده ام. اما هنوز هیچ خبری از ویزای من نیس. با توجه به اینکه چند روز دیگه شروع سال جدید هست. واقعا نگرانم. علت این تاخیر چیه؟؟؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhganam نمایش پست ها
    سلام
    من 37 روز است که مدارک برای ویزای علمی مقطع دکتری با بورسیه تحویل vfs داده ام. اما هنوز هیچ خبری از ویزای من نیس. با توجه به اینکه چند روز دیگه شروع سال جدید هست. واقعا نگرانم. علت این تاخیر چیه؟؟؟
    تا دو ماه اصلاً تاخیر حساب نمی شه... بعد هم مقطع دکترا در هر روزی از سال می تونه شروع بشه و نیازی به شروع سال تحصیلی نداره. نگران نباشید... اگه بحث اینه که تحقیقاتتون رو شروع کنید می تونید از الان با استاد راهنماتون تماس بگیرید و باهاش فعلاً قرار دورکاری بگذارید تا ویزاتون بیاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)