صفحه 40 از 61 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 610

موضوع: دکترا در فرانسه

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض پاسخ : دکترا در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Debo نمایش پست ها
    کسی میدونه شرایط برای second PhD دانشگاههای فرانسه چطوره؟
    مثل دکترای معمولی... فقط با این تفاوت که باید توجیه کنید چرا این دکترای دوم بهتون کمک می کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژئوفیزیک گرایش لرزه شناسی دانشگاه تهران

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان

میخاستم بدونم که با توجه به رزومه ای که خدمتتون عرض میکنم، چه مقدار شانس پذیرش از دانشگاه های فرانسه رو خواهم داشت؟

1- دانشگاه لیسانس - دانشگاه تهران + رشته تحصیلی - زمین شناسی + معدل - 14.90
    2- دانشگاه فوق لیسانس - دانشگاه تهران + رشته تحصیلی - ژئوفیزیک گرایش لرزه شناسی + معدل تا به کنون 14.5 (بعد از اتمام واحد ها نزدیک 16)
    3- نمره زبان تافل حد اقل 90 رو خواهم اورد (دارم میخونم واسه تافل)
    4- تعداد مقالات داخلی و خارجی - تا انتهای امسال 2 مقاله کنفرانسی خارجی
    5- سابقه کار مرتبط - 4 ماه کار در زمینه ژئوتکنیک و 5 سال سابقه تدریس در مدارس نمونه - 1 ترم تدریس بعنوان TA در دانشگاه تهران
    6- دانشگاه های مورد نظر - برام فرقی نداره
    7- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه - موضوع پایان نامه بنده در زمینه Source Rock Characterization با استفاده از داده های لرزه ای میباشد
    8- موارد دیگر - زبان فرانسوی (بعد از تافل تصمیم دارم مدرک B2 یا B1 آزمون DELF رو بگیرم چون پیشینه زبان فرانسه دارم)

پیشاپیش از توجه و پاسخ شما تشکر میکنم

با سپاس فراوان

Junior Member

با سلام
    من کارشناسی مهندسی شیمی رو با معدل 15.8 از دانشگاه معتبر و ارشد با معدل 17.5 (بدون پایان نامه) دارم. مقاله ندارم(فعلا و ممکنه نداشته باشم). یک تالیف کتاب دارم. نمره زبان تافل 89 .به نظر شما شانس اینکه بتونم بورسیه بگیرم چقدر است برای دکتری؟

سلام
    شانس گرفتن فاند برای رشته جامعه شناسی در دانشگاه های فرانسه چقدره؟ در واقع آیا فرانسه برای این رشته فاند میده؟ من شنیدم که کشورهای اروپایی فاند نمی دن... چطور می تونم در این زمینه تحقیق کنم که کدام دانشگاه های فرانسه فاند میدن؟

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

سلام
    در گرایش WRM یا همون مهندسی و مدیریت منابع آب، بهترین جا کجاس واسه اپلای؟ دکتری. کسی اطلاعی داره که فرانسه داره این گرایشو؟ کدوم دانشگاهش؟
    ممنون میشم جواب بدید
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

Junior Member

سلام دوستان.ممنون میشم راهنمائی بفرمائید. من لیسانس زبان فرانسه هستم و فوق لیسانس باستان شناسی از کشور هندوستان (دوساله و به زبان انگلیسی)...برای دکترا در رشته باستان شناسی یا مردم شناسی در چه دانشگاه ها و شهرهائی شانس گرفتن پذیرش دارم؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط katy38 نمایش پست ها
    سلام دوستان.ممنون میشم راهنمائی بفرمائید. من لیسانس زبان فرانسه هستم و فوق لیسانس باستان شناسی از کشور هندوستان (دوساله و به زبان انگلیسی)...برای دکترا در رشته باستان شناسی یا مردم شناسی در چه دانشگاه ها و شهرهائی شانس گرفتن پذیرش دارم؟
    thèse anthropologie france رو توی گوگل امتحان کردید؟
    یا PhD positions in anthropology France رو؟
    چند نمونه از نتایج مربوطه رو فقط براتون می ذارم... امیدوارم با تقویت جستجو کردن در گوگل، از این به بعد برای دریافت پاسختون معطل دوستان در انجمن نشید:
    http://www.univ-paris1.fr/ws/ws.php?...me&_lang=fr-FR
    http://www2.univ-paris8.fr/sociologie/?page_id=72
    http://assp.univ-lyon2.fr/doctorat-s...ie-577879.kjsp
    http://www.pacea.u-bordeaux1.fr/-Theses-en-cours-.html

ضمن این که در این لینک هم می تونید تز های در حال انجام رو ببینید که به نوبه خودش بهتون نشون میده کدوم دانشگاهها توی رشته مورد نظرتون کار می کنن

Junior Member

سلام میخواستم بدونم ایا دانشگاه انگلیس زبون تو فرانسه هست ؟ من لیسانس روانشناسی دارم میخوام برم اونجا دکتری بگیرم.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    اگه در رشته حقوق معدلت بالا باشه و مقاله خوبی داشته باشی میتونیم برای دکتری در فرانسه با فاند پذیرش بگیریم؟
    شنیدم دکتری فرانسه، به زبان انگلیسی هست . در رشته حقوق به همین منوال می باشد؟
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان کسی میدونه که معیار دانشگاه پاریس 7 برای پروپوزال دکتری در رشته های علوم انسانی چیه؟ فقط به منگفتن پروپوزالت رو بفرست..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)