صفحه 1 از 61 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 610

موضوع: دکترا در فرانسه

Member

پیش فرض دکترا در فرانسه

مسائل مربوط به پذیرش دکترا از قبیل جستجوی سوپروایزر و ارتباط با اساتید، جستجوی لابراتوار های فعال در یک زمینه خاص، جستجوی موقعیت های خالی دکترا و ... رو در این تاپیک پیگیری کنید.
    (لطفا بررسی مسائل مربوط به فاند دوره دکترا رو در تاپیک کمک هزینه های تحصیلی در فرانسه به بحث بگذارید)

Member

پیش فرض پاسخ : دکترا در فرانسه

بعنوان نقطه شروع می تونید از سایت های زیر استفاده کنید که توسط CampusFrance به عنوان منابع جستجو برای دوره های دکترا در فرانسه معرفی شده اند:

CampusFrance directory of doctoral programs.

• Fondation KASTLER (support for foreign researchers
    in France). www.fnak.fr

• Association Bernard Gregory (career planning for
    young doctoral recipients). www.abg.asso.fr

• ANDèS (Association Nationale des Docteurs ès
    Sciences, national association of doctors of science).
    www.andes.asso.fr
    ویرایش توسط basy : October 2nd, 2010 در ساعت 07:35 AM

سلام دوستان
    من می خواستم بدونم کسی سابقه پذیرش( مخصوصا" با بورس) در مقطع دکترا در گرایش های نوروساینس و نوروبیولوژی را داره؟ کدوم دانشگاهها این رشته ها را دارن؟ و کدوم دانشگاهها شانس پذیرششون بیشتره( مخصوصا" با بورس)؟

Junior Member

با سلام
    به نظر می رسد کسی از فرانسه پذیرش دکترا نگرفته !!
    نمی دانم ضعیف بودن این قسمت ناشی از چیست و می خواستم با کسانی که از فرانسه پذیرش دکترا گرفته اند آشنا شوم. ممنون می شوم اگر کسی تجربه ای دارد و این هدف را دنبال می کند یا هم اکنون دانشجوست نحوه این فرایند را ساده بیان کند. توصیه ها و بایدها و نبایدها و ..
    برای مثال اینکه باید دنبال آگهی در سایت دانشگاه ها بود یا راه آن تنها تماس با استاد است ؟ آیا مانند روند معمول زبان انگلیسی یا ارشد انگلیسی زبان کافیست ؟ آیا حقوق آن پوشش دهنده خرج زندگی خواهد بود مانند سایر کشورهای اروپایی ؟
    سپاس گذارم
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir نمایش پست ها
    با سلام
    به نظر می رسد کسی از فرانسه پذیرش دکترا نگرفته !!
    نمی دانم ضعیف بودن این قسمت ناشی از چیست و می خواستم با کسانی که از فرانسه پذیرش دکترا گرفته اند آشنا شوم. ممنون می شوم اگر کسی تجربه ای دارد و این هدف را دنبال می کند یا هم اکنون دانشجوست نحوه این فرایند را ساده بیان کند. توصیه ها و بایدها و نبایدها و ..
    برای مثال اینکه باید دنبال آگهی در سایت دانشگاه ها بود یا راه آن تنها تماس با استاد است ؟ آیا مانند روند معمول زبان انگلیسی یا ارشد انگلیسی زبان کافیست ؟ آیا حقوق آن پوشش دهنده خرج زندگی خواهد بود مانند سایر کشورهای اروپایی ؟
    سپاس گذارم
    شما قسمت ویزا فرانسه رو ببینید خیلی‌ از دوستان دکترا گرفتن، اصلا چند تا تاپیک درباره دکترا داریم تو قسمت فرانسه، بد نیست از سرچ استفاده کنید بعضی‌ وقتها! یادمه یه زمانی‌ من خودم یه تاپیک فقط واسه پیدا کردن تز‌ زدم اینجا
    همین چند پست قبل هم چند تا سایت خوب معرفی‌ شده
    واقعا این سایت‌ها و بعضی‌ اطلاعات بعضی‌ وقتها چند سال از عمر آدم صرفه جویی میکنه، من این رو خودم تجربه کردم، اگه یه نفر اینارو چند سال پیش به ما نشون میداد چی‌ میشد.............
    ویرایش توسط mamal198 : January 5th, 2011 در ساعت 03:05 AM

سلام
    من ليسانس دانشگاه آزاد بودم و ارشدم را از دانشگاه دولتي گرفتم 2 مقاله خارجي دارم و 2 مقاله داخلي سال 2009 فارغ التحصيل شدم 10 ماه است فرانسه ميخونم و ارديبهشت امتحان delf دارم احتمال پذيرش گرفتنم واسه دكترا چطوره معدل ليسانسم پايينه (13)

Member

اگر فقط دنبال پذیرش هستید و نه بورس به نظر من شانستون برای پذیرش گرفتن خیلی خوبه.مخصوصا چون فرانسه بلدید. ولی خب همیشه بورس گرفتن یه خورده سخت تره چون کمی به شانس هم نیاز داره...

سلام مرسي از پاسختون
    من الان دارم رو 4 مقاله ديگه كار ميكنم، به نظرتون اگه چاپ بشن ود لف b2 هم بتونم بگيرم واسه بورس اميدي هست؟ در ضمن من يه پذيرش بدون فاند از اسپانيا داشتم كه ويزام ريجكت شد، نگرانم نكنه با اين وضعيت ويزا ندن

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirreza2009 نمایش پست ها
    سلام مرسي از پاسختون
    من الان دارم رو 4 مقاله ديگه كار ميكنم، به نظرتون اگه چاپ بشن ود لف b2 هم بتونم بگيرم واسه بورس اميدي هست؟ در ضمن من يه پذيرش بدون فاند از اسپانيا داشتم كه ويزام ريجكت شد، نگرانم نكنه با اين وضعيت ويزا ندن
    والا شما خودتون بهتر می دونید دیگه... زیاد رابطه خطی بین "تعداد مقاله" و نمره زبان با بورس وجود نداره. مسلما هر چی زبان بهتر و رزومه پر تر باشه شانس آدم بیشتره...در کل هم نظر دادن و نظر خواهی راجع به شانس پذیرش خیلی کم معنیه و فقط در حد یه حرف کلی هست...حالا راجع به دکترا که دیگه بد تر چون واقعا به شانس و فاکتور های زیادی بستگی پیدا میکنه...ولی بطور کلی شرایطتتون خیلی خوبه.

Junior Member

آیا کسی هست که پذیرش دکترای civil از پاریس گرفته باشه ؟ من هنوز نتونستم یک دپارتمان civil پیدا کنم برای دکترا در پاریس !! چه برسه به حمل و نقل ..
    لطفا اگر کسی می شناسه راهنمایی کنه.
    با سپاس فراوان
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

صفحه 1 از 61 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)