صفحه 10 از 61 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 610

موضوع: دکترا در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط marymary نمایش پست ها
    سلام. تا اونجا که من میدونم جزو صنایع با اهداف دوگانه تعریف میشه و در صنایع هوافضا و انرژی کاربرد داره. خودتون که استادید. حالا ببینید استادتون حاضره عنوان و اسکوپ پروژه رو عوض کنه طوریکه مو لا درزش نره.
    پیروز و شادکام باشید.
    با سلام،

دوستان من هم دومین قربانی تحولات اخیر‌ فرانسه نسبت به ایران هستم، درس مس همین دوستمون، من هم از فرانسه پذیرش گرفتم(FEMTO-ST) در مقطع دکترای و با Fund۳ ساله. درست ۱۰ روز قبل از سفرم به فرانسه، استادم مس همین استاد دوستمون بهم ایمیل زد و گفت که سر موضوع مللیتت رفیوس شودی. واقعا متاسفم واسه دولت فرانسه

Junior Member

استاد من هم با فرد مسول پرونده‌ام در CNRS، تماس گرفته، و اونها مثل کیس شما به ملیت بنده حساس شدن نه سر تاپیک پروژه. نتیجه هم این بود که معذرت خواهی‌ کرد و همه چی‌ تمام شد، به راحتی آبه خوردن هم بدبختمون کردن. حتا تحدید شدن که در صورت پذیرش من، کیس criminalتشخیص میدنو ، این حرفا.

Junior Member

متاسفم واقعا
    در مورد من اخیرا دوباره با استادم مفصل صحبت کردم. متاسفانه پیگیری مجددش هم به جایی‌ نرسید. میگفت قضیه تا ۲ سال قبل مشکلی‌ نداشته ولی‌ از اونموقع ظاهراً هیچ ایرانییو وزارت دفاع تایید نمی‌کنه و همه به صورت روتین مردودن! البته این حرف یه مقدار عجیب بنظرام میاد. دلیلی‌ هم که ظاهراً در مورد من دادن هیچ چیز خاصی‌ نیست و فقط ۲ کلمه نوشتن غیر قابل قبول والسلام.

Junior Member

من که دیگه گیج شدم.اگه وزارت دفاع ایرانی هارو تایید نمیکنه پس چرا به بعضی ها convention d'accueil رو دادن!!!اگه تایید شدن به وسیله وزارت دفاع قبل از این کنوانسیون انجام میشه پس اینطور نیست که قانونی گذاشته باشن که هیچ ایرانی رو تایید نکن.به احتما ل خیلی زیاد بستگی به رشته داره تا ملیت.شاید حدسیات من درست نباشه البته.

Junior Member Davidiyya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Cinematography And Film/video Production

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

به نظر شما با توجه به وضعیت زیر، شانس گرفتن پذیرش برای دکتری سینما و یا مطالعات فیلم از کدام دانشگاه ها بیشتر است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

با سلام آیا کسی تجربه مکاتبه برای مقطع دکترا در کشور فرانسه دارد چون من با معدل با لا به هر کدام ایمیل می زنم می گویند همه چیز خوب است ولی ما هنوز دانشجو داریم و یا می گویند دانشجو جدید نمی گیرند اگر کسی تجربه ای دارد ممنون می شوم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به خوابگاه و مسکن در فرانسه

سلام.
    مسلما وقتی یه استاد میخواد دانشجو دکترا بگیره باید یه جای خالی تو آزمایشگاش داشته باشه شما به هر استادی ایمیل زدی متاسفانه جای خالی نداشته باید استادای دیگرو امتحان کنید.

Junior Member

سلام
    دوستان اگه کسی تجربه پذیرش در مقطع دکتری در رشته های Education یا Educational Psychology از یکی از دانشگاه های فرانسه داره لطفا تجربیاتشو اینجا شیر کنه.یه سوال هم داشتم:آیا امکان این وجود داره که گرایش دکتری رو متفاوت از گرایش ارشد ادامه داد؟البته تو همون رشته.
    ممنون میشم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،
    ما که نفهمیدیم چی شد! من برای Fall 2013 میخوام واسه یکی از دانشگاههای فرانسه اقدام کنم. رشتم مهندسی مواد و متالورژیه. برای کدوم دانشگاهها اقدام کنم؟ از کجا و کی شروع کنم؟ لطفا به دادم برسید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    metallurgy engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط omidka87 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان،
    ما که نفهمیدیم چی شد! من برای Fall 2013 میخوام واسه یکی از دانشگاههای فرانسه اقدام کنم. رشتم مهندسی مواد و متالورژیه. برای کدوم دانشگاهها اقدام کنم؟ از کجا و کی شروع کنم؟ لطفا به دادم برسید!
    دوست عزیز
    من هم رشته شما رو خوندم البته در مقطع لیسانس که نتیجه ام در بخش نتایج هست و متاسفانه ریجکت شدم علت اینکه دارم مینویسم این هست که شما هم تجربیاتی که ما داشتیم با این همه هزینه هایی که پیش رو دارید-چه از لحاظ اقتصادی و چه وقت- رو بدونید و بهترین تصمیم رو بگیرید،وضعیت امسال ویزا برای رشته ی ما اصلا و اصلا مناسب نبود دو ستان من (2 نفر)هم رشته ی شما و با مقاله و معدل بالای 17 از دانشگاه امیرکبیر و صنعتی اصفهان برای دکترا اقدام کردند و موفق شدند پذیرش همراه با بورس داشته باشند وعنوان پروژه های که داشتند به هیچ عنوان حساس نبود(بیومواد) ولی هردو رد شدندو دوستان هم مقطع خودم که دیگه وضعیتشان از آنها بدتر ،بنابراین همه ی جوانب را درنظر بگیرید -اشتباهی که همه ما کردیم رو نکنید چون ما فکر می کنیم که این اتفاق برای ما نمیفته و شاید پرونده اونها مشکل داشته ولی رشته ما امسال وضعیت خوبی نداشت -که انرژی و وقتی که صرف می کنید در انتها بی ارزش نشه و شما رو از هدفتون دور نکنه
    اگر هزینه اش براتون مهم نیست در کنار فرانسه کشور دیگری رو هم همزمان اقدام کنید و در نظر بگیرید
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)