صفحه 11 از 61 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 610

موضوع: دکترا در فرانسه

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : دکترا در فرانسه

دوستان برای رشته شیمی آلی در زمینه دارو و یا بیو شیمی هم این امکان عدم تایید وجود داره؟؟
    ارشد 17.68
    لیسانس16.88
    یه مقاله ISI با ایمپکت پایین
    IELTS6.5
    زبان فرانسه هم نمیدونم
    میخوام واسه پوزیشن دکتری به انگلیسی اقدام کنم، اما متوجه این جمله نمیشم؟
    Admission to the Doctoral Program is by competitive entrance examination. Admission is reserved for students of all nationalities currently preparing a Master’s degree, master 2 or equivalent diploma that qualifies them for registration to a french “Ecole Doctorale”.
    ممنوم میشم راهنمایی بفرمایید و در مورد شانس احتمالیم نظر بدین

Banned

دوستاناگر کسی مستر رو در فرانسه بگذرونه شناسش برای فاند کامل از فرانسه برای دکتار چقدره؟

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

سلام،
    اینطور به عرضتون برسونم که در داخل فرانسه شانس بیشتری برای دریافت بورس دارید تا از بیرون.. (شرایط و امتیازات بیشتری شامل حالتون میشه مثل بورسهای دولتی، منطقه ای و ..)
    ضمن اینکه بورسها هم بیشتر در مقطع PhD توزیع شده اند.

Junior Member

دروود

دوستان ممنون ميشم راهنمايى كنيد:
    شانس كرفتن بذيرش در مقطع دكترى و ويزا در دانشكاههاى فرانسه زبان جقدر؟ وايا محدوديت سنى وجود داره؟

مرسى از همه

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

سلام دوستان عزیز

روی معدل حساسن؟؟

لطفا من و راهنمایی کنید
    کارشناسی ارشد گرگان سراسری رشته مهندسی منابع طبیعی مدیریت مناطق خشک 16 (در مرحله ی دفاع پایان نامه هستم)
    کارشناسی دانشگاه تهران. مهندسی منابع طبیعی - مرتع و آبخیزداری- معدل پایین متاسفانه! (13.2)
    4 کنفرانس بین المللی داخلی (2 تا اسم اول- 2 تا اسم دوم)- 2 کنفرانس ملی (اسم اول نیستم- اسم دوم و اسم چهارم)
    یک جورنال خارجی چاپ شده. (اسم دوم). 3 جورنال خارجی (اسم اول -سابمیت احتمالا یکیش تا دو ماه آینده اکسپت میشه. ) -2 تا جورنال خارجی(اسم دوم . سابمیته -جوابش خواهد اومد. تا دو ماه اینده)
    سابقه کار مرتبط دوماه! مرکز تحقیقات
    توصیه نامه 4 تا
    هنوز ازمون زبان ندادم. اما مسلما باید نمره مورد قبول و کسب کنم.

من نگران معدل پایین لیسانسم هستم!
    می خوام در اسفند ماه اپلای کنم..

شرایطم برای فرانسه چطور هست؟
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Junior Member

سلام،ميشه شانس منو واسه پذيرش و فاند تخمين بزنيد؟
    دانشگاه کارشناسی : اميركبير
    معدل کارشناسی :12.32
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:هوافضا
    دانشگاه کارشناسی ارشد :اميركبير

معدل کارشناسی ارشد :15.95
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :هوافضا؛آيروديناميك

تعداد مقالات :2 تا ‍ژورنال خارجي،4 تا كنفرانس خارجي،2تا كنفرانس داخلي
    تعداد توصیه نامه:3
    سابقه کار:4 سال بدون بيمه
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی:7 ielts

کسی میدونه Centre des Matériaux of Mines-ParisTech چه جور جاییه؟
    برای دکترا مناسبه؟ و آیا اینجور جاها فاند دارن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Fomeh نمایش پست ها
    سلام به همگی‌
    چند پست قبل تر موردی که برای من از طرف وزارت دفاع فرانسه ایجاد شد توضیح دادم. راستش دیگه پیگیر این قضیه نبودام تا اینکه استادی رو که باهاش مکاتبه می‌کردم دیروز مجدد باهم تماس گرفت.این بنده خدا ظاهراً دوباره می‌خواد پروندهٔ منو به جریان بندازه فقط دنبال راه حل از طرف من می‌گرده. همونطور که گفتم سوژه کاریش اصلا موضوع حساسی نیست و اینطور که میگه وزارت دفاع به طور کلی‌ به اصلیته ایرانیه من ایراد گرفته. خواهش می‌کنم اگه تجربه در این مورد دارید یا کسی‌ رو میشناسید که امسال یا ساله گذشته دکترا در رشتهٔ مهندسی‌ یا مخصوصاً مهندسی‌ مکانیک در فرانسه شروع کرده به من بگید. هیچ راهی‌ به نظرتون میاد برای دور زدن وزارت دفاع؟ اصلا چرا وزارت دفاع باید تایید کنه؟ این آقا اینطور که میگفت می‌خواد با وزارت دفاع تماس بگیر و پیگیری کنه. خیلی‌ خیلی‌ ممنونم از همهٔ جوابهاتون

سلام
    امیدوارم که کارتون زودتر حل بشه
    من هم می خواستم برای دکتری در رشته مکانیک در زمینه نانوکامپوزیت برای فرانسه اقدام کنم به نظرتون چقدر روش حساب باز کنم؟
    A Life without dreams is like a garden without flowers

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط nima irani نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم که کارتون زودتر حل بشه
    من هم می خواستم برای دکتری در رشته مکانیک در زمینه نانوکامپوزیت برای فرانسه اقدام کنم به نظرتون چقدر روش حساب باز کنم؟
    سلام،
    ببخشید احتمالاً کمی پاسخ به سؤالتون دیر هست اما ممکنه بعداً برای آیندگان...
    بطور کلی جهت رشته های خاص و اصولاً مواردی که High-tech محسوب میشوند (منظور مبنای فیزیک، مضامین نانو (مشابه رشتۀ مورد نظر شما)، پلاسما، nucléaire و شاخه های وابسته، بیوتکنولوژیک، ریزپردازنده ها و الکترونیک high-tech شامل تکنولوژیهای جدید نیمه هادی، انفورماتیک شاخه های امنیتی، روبوتیک، هوافضا .. و هر آنچه که کمی تکنولوژیک بوده و متفاوت از معمول و شُبهه برانگیز هست) با توجه به شرایط سیاسی فعلی کشور ما و روابط بین المللش. در این موارد کمی با تأمل و احتیاط زیاد برای شروع پروسۀ تقاضا در مؤسسات فرانسه اقدام کنید.. بهتر بگم حتی المقدور پرهیز کنید.
    توصیه میکنم تاپیک نتایج ویزای متقاضیان قبلی رو در همین انجمن مطالعه بفرمایید و شرایط کیس متقاضیان مشابه رشته خودتون رو بررسی کنید و از نتایج مطلع باشید. نه اینکه صرفاً شما هم هم نتیجه خواهید بود اما حداقل بدانید که چه راهی را انتخاب میکنید و چه بازخوردها یا ریسکهایی ممکن است در پی باشد..
    با آرزوی موفقیت برای کلیه متقاضیان در تمام رشته ها و مقاطع مختلف..

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

روی معدل حساسن؟؟

لطفا من و راهنمایی کنید
    کارشناسی ارشد گرگان سراسری رشته مهندسی منابع طبیعی مدیریت مناطق خشک 16 (در مرحله ی دفاع پایان نامه هستم)
    کارشناسی دانشگاه تهران. مهندسی منابع طبیعی - مرتع و آبخیزداری- معدل پایین متاسفانه! (13.2)
    4 کنفرانس بین المللی داخلی (2 تا اسم اول- 2 تا اسم دوم)- 2 کنفرانس ملی (اسم اول نیستم- اسم دوم و اسم چهارم)
    یک جورنال خارجی چاپ شده. (اسم دوم). 3 جورنال خارجی (اسم اول -سابمیت احتمالا یکیش تا دو ماه آینده اکسپت میشه. ) -2 تا جورنال خارجی(اسم دوم . سابمیته -جوابش خواهد اومد. تا دو ماه اینده)
    سابقه کار مرتبط دوماه! مرکز تحقیقات
    توصیه نامه 4 تا
    هنوز ازمون زبان ندادم. اما مسلما باید نمره مورد قبول و کسب کنم.

من نگران معدل پایین لیسانسم هستم!
    می خوام در اسفند ماه اپلای کنم..

شرایطم برای فرانسه چطور هست؟
    با سلام وعرض ادب
    شما قطعا از دانشگاههای فرانسه می تونید پذیرش بگیرید کلا سیستم فرانسه و اکثرا اروپا رو معدل برای پذیرش مانور نمیدن در مورد فرانسه یکی از دوستان من با معدل 12.5 پذیرش فوق لیسانس گرفت و الان اونجا درس می خونه البته برای دکترا بیشتر استاد محور هست یعنی اگر شما موضوع پایانامه جذابی برای یه استاد داشته باشین که به روز باشه و به اصطلاح الان رو دور باشه قطعا پذیرش رو می گیرید اکثرا در فرانسه مثل امریکا یا کانادا نیست که دانشگاه از شما بخواد حداقل معدل 3 از 4 یا تافل 550 داشته باشید شما موضوع تز دکتراتون استاد رو جذب کنه بدون هیچ شرایطی پذیرش می گیرید البته باید یه مدرک تافل یا زبان فرانسه برای عبور از سد سفارت داشته باشید. اداره تحصیلات تکمیلی برای مقطع فوق لیسانس بیشتر فعالیت می کنه و امکان داره یه مینیم هایی رو فقط برای زبان مطرح بکنه اما واقعیت برای دکترا همونی بود که عرض کردم وبه هیچ وجه نگران معدل خود نباشید.
    پیروز و سعادتمند باشید
    الهی.../نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/در اگر باز نگردد ، نروم باز به جایی/پشت دیوار نشینم ، چو گدا بر سر راهی/کس به غیر از تو نخواهم/چه بخواهی چه نخواهی/باز کن در ، که جز این خانه مرا نیست پناهی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)