صفحه 2 از 61 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 610

موضوع: دکترا در فرانسه

پیش فرض پاسخ : دکترا در فرانسه

سلام دوستان آيا كسي واسه دكتر در هرفيلد از it تونسته پذيرش با fundبگيره.ممنون ميشم منو هم راهنمايي كنه.
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanpro نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خواستم بدونم کسی سابقه پذیرش( مخصوصا" با بورس) در مقطع دکترا در گرایش های نوروساینس و نوروبیولوژی را داره؟ کدوم دانشگاهها این رشته ها را دارن؟ و کدوم دانشگاهها شانس پذیرششون بیشتره( مخصوصا" با بورس)؟
    سلام
    من دانشجوي neuroscience هستم و به تازگي از يه دانشگاه از فرانسه براي PhD پذيرش گرفتم
    ویرایش توسط saman_shahin : May 21st, 2011 در ساعت 11:29 AM دلیل: پينگليش بود

Member
    رشته و دانشگاه
    génie mécanique

سلام درسته که با مستر professionnel نمیشه تو فرانسه در مقطع دکترا ادامه تحصیل داد؟ اصلا چطوریه مدرکش ؟ در دانشگاههای کشورهای دیگه چطور؟ نمیشه ادامه تحصیل داد با این مدرک
    26-02-2014

Junior Member

سلام.دوستان من دانشجوی ارشد شبکه های کامپیوتری هستم.دارم روی تز کار می کنم.یه سالی وقت دارم.معدل کارشناسی 18.6 و معدل ارشد تا الان 15.مقاله ای هم ندارم.امید هست برای پذیرش..؟راهنماییم کنید.ممنون

پیش فرض پاسخ : رشته های گروه پزشکی در فرانسه

سلام دوستان.من جایی که بتونم سوال بپرسم غیر از اینجا که نوشته "پاسخ سریع" پیدا نکردم،اگه اشتباه شده واقعا ببخشید!من فارغ التحصیل داروسازی هستم و می خوام برای ادامه تحصیل و تخصص اقدام کنم و می خوام بدونم آیا در فرانسه مدرک دکترای پیوسته من قابل قبول هست یا نه؟و اینکه چه طور می تونم اطلاعات بیشتری پیدا کنم و بدونم چه امتحاناتی باید بدم؟خیلی خیلی ممنون می شم اگه جوابمو بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng BSc. IAU-TSU/ System,control & IT MSc. Université Joseph Fourier( Grenoble I

دوستان کسی هست راهنمایی کنه.
    منم سوال دارم آیا با داشتن M2 professional نمی شه PhD خوند؟

سلام
    سوال مهمی داشتم.
    یک پروفسور از یکی از دانشگاه های فرانسه به من نظر مساعد برای مقطع دکترا داده. به من گفته که من می تونم تورو در تیم تحقیقاتی خودم اضافه کنم اما فاند ندارم. در ادامه گفت ممکنه بهم بودجه بدن که تا آخر سپتامبر 2011 که میشه تقریبا اواسط مهر 90 مشخص میشه. گفت اگر بهش بودجه دادند بهم اطلاع میده.

حالا مونده بودم چه کنم. هفته پیش یک ایمیل زدم که راجع به جزییات کار تحقیقاتیشون بپرسم که هنوز جوابمو نداده. نمی دونم زنگ بزنم بهش یا منتظر بمونم تا جوابمو بده؟
    حالا اگه فاند هم نداشته باشه، تحصیلات دکترا رایگان هست تو فرانسه. درسته؟
    اگه کسی اطلاعات جامع و مفیدی داره به من بگه ممنون میشم.

سلام
    اگه فاند بهتون بده، شهریه ندارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_607 نمایش پست ها
    سلام
    اگه فاند بهتون بده، شهریه ندارید.
    سلام محسن جان
    شما جواب سوال منو دادین؟
    بنظر شما من زنگ بزنم بهش یا نه؟ چون هنوز ایمیلی نزده ! البته 2 لار تماس گرفتم به موبایلش اما جواب نداده !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    سلام
    سوال مهمی داشتم.
    یک پروفسور از یکی از دانشگاه های فرانسه به من نظر مساعد برای مقطع دکترا داده. به من گفته که من می تونم تورو در تیم تحقیقاتی خودم اضافه کنم اما فاند ندارم. در ادامه گفت ممکنه بهم بودجه بدن که تا آخر سپتامبر 2011 که میشه تقریبا اواسط مهر 90 مشخص میشه. گفت اگر بهش بودجه دادند بهم اطلاع میده.

حالا مونده بودم چه کنم. هفته پیش یک ایمیل زدم که راجع به جزییات کار تحقیقاتیشون بپرسم که هنوز جوابمو نداده. نمی دونم زنگ بزنم بهش یا منتظر بمونم تا جوابمو بده؟
    حالا اگه فاند هم نداشته باشه، تحصیلات دکترا رایگان هست تو فرانسه. درسته؟
    اگه کسی اطلاعات جامع و مفیدی داره به من بگه ممنون میشم.
    تحصیل رایگانه و شرایط و هزینه های زندگی رو تو همین فروم میتونین پیدا کنین. (سالی 12-13 تومن و اجازه کار هم دارید) مسلما بهترین راه تماس با استاد ایمیله، اگه تا امروز که میشه تقریبا دو هفته بهتون جواب نداده یه تماس تلفنی بد نیست. نشون بدین که به پوزیشنش علاقه دارین. ولی هر روز هم براش ایمیل نفرستید که فکر کنه آدم خام و غیر حرفه ای هستید.آرامش و پرستیژ خودتون رو حفظ کنین تا استاد حس کنه شما "درمونده" ی پوزیشن اون نیستید و انتخاب های دیگه هم دارید...ولی به کار ایشون "علاقه" دارید!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)