صفحه 34 از 61 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 610

موضوع: دکترا در فرانسه

پیش فرض پاسخ : دکترا در فرانسه

دانشگاه کارشناسی :پیام نور
    معدل کارشناسی : 14/60
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی کامپیوتر(نرم افزار)
    دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد
    معدل کارشناسی ارشد :17.20
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی کامپیوتر(هوش مصنوعی)
    تعداد مقالات :2تا کنفرانس داخلی،2 تا ISI
    سابقه کار: 7ترم تدریس در دانشگاه علمی-کاربردی و غیرانتفاعی
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 7.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: سیدنی یا ملبورن
    میتونم از دانشگاه های فرانسه که رایگان هستند، پذیرش بگیرم؟
    من 30 سالم هست و یک ترم هست که ارشدم را تمام کردم. با این شرایط می تونم فاند بگیرم. قابل ذکر است که استاد راهنمای بنده خیلی معروف و به نام هستند.
    ممنون میشم بنده را راهنم
    سلام دوستان، میشه لطفا منو راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

سلام
    میخواستم بدونم تاثیر دانشگاه ارشد برای دکترا چقدر هست این که دانشگاه رو بشناسند ؟.. من ارشدم دانشگاه رم ایتالیا خوندم .. معدلم 25/30 هست و دو تا مقاله isi دارم (یکی مرتبط با پایان نامه یکی غیر مرتبط) در رشته کامپیوتر ساینس ... و توصیه نامه از استادم که معروف مطرحه تو اروپا ( معدل لیسانسم که ایران بود افتضاحه 14)
    1. اینکه ارشد مو به زبان انگلیسی خوندم ... ایا برای دکترا باز نیاز به مدرک زبان دارم ؟
    به نظر شما چقدر شانس گرفتن پذیرش دکترا با بورس دارم تو فرانسه .. ممنونم

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    پذیرش دکترا در فرانسه مثل هلند هست؟منظورم اینه که موقعیت های خالی (شغل با حقوق)داره یا فاند؟شرایط فاند چیه ؟حتما باید زبان فرانسه بلد باشیم یا انگلیسی کافیه ؟به نظرتون درباره فاند از خود استاد بپرسم ؟فاندی که میدن کافیه ؟
    ببخشید سوالام زیاده ...ولی فوریه ..

ممنون از لطفتون
    نیست در شهر نگاری که دل ما ببرد...
    بختم ار یار شود رختم از اینجا ببرد...
    به امید موفقیت همه...

Junior Member

دوستان سلام. من نمیدونم این سوال من مربوط میشه به این تالار یا نه. من سوالم رو در تالار دانشگاه های فرانسه مطرح کردم و جوابی نگرفتم. میخواستم بدونم که کسی اینجا دانشگاه UPMC را می شناسه؟ منظورم از نحوه جذب دانشجو برای دکتری در این دانشگاه است.
    اون طوری که من فهمیدم رشته های مربوط به فناوری اطلاعات بین چندتا دانشگاه یک گروه دارد و بایداز بین اونها انتخاب کنی؟ درسته؟
    من لیسانسم مهندسی فناوری اطلاعات است ولی فوق لیسانسم مدیریت فناوری اطلاعات. بیشتر ترجیح میدهم دکتر در زمینه مدیریت فناوری بخونم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member mahdi_haraty آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Eng. Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط Esnape نمایش پست ها
    سلام به دوستان. من دچار یه چندراهیه عجیبی هستم. دوست دارم دوستانی که دارن توی فرانسه، علی الخصوص شهر لیون، دکترا میخونن از تجربیاتشون بگن. من 8 ماهه منتظر ویزای آمریکام، اینجوری که از شواهد امر پیداست باید خداحافظی کنم باهاش. از دانشگاه ملبورن هم پذیرش دکترا دارم و هفته بعد واسه ویزای استرالیا اقدام میکنم. از دانشگاه ENSL de Lyon فرانسه هم واسه دکترا اوکی دارم با ماهی 1350 یورو. یکی دوماه از سال هم میفرستنم دانشگاه ETH زوریخ. حالا با فرض اینکه ویزای استرالیا و فرانسه رو بگیرم، دودلم که کدومو برم. از دوستانی که دارن دکترا میخونن خواهش میکنم از میزان هزینه های زندگی و کیفیت دانشگاهها بگن. مرسی.
    سلام دوست عزیز .
    من بعد از اتمام ارشدم در پلی تکنیک (امیرکبیر) حدودا 2.5 سال قبل برای اپلای به استرالیا و کانادا جستجو هایی داشتم و بعدش که دانشجوی دکتری علم و صنعت شدم دیگه بیخیال اپلای شدم. اما بعد از دیدن مشکلات دانشکده برق (و اصولا دکتری در ایران ! ) و سختگیری های نا معقول دانشکده در ترم 5 دارم انصراف میدم .... و اخیرا هم به پیشنهاد یکی از دوستام فرانسه رو بررسی کردم ، میتونم بهت بگم با چند تا تاپیکی که در مورد اقامت و همچنین گرفتن فاند در فرانسه خودنم به نظرم استرالیا به مراتب بهتر از فرانسه است! خیلی روال ها قانونی و سیستم امتیاز دهی بهتر برای گرفتن اقامت ! (درحالیکه دوستان اشاره کرده بودن که سیستم اقامت فرانسه به اصطلاح سلیقه ای است ! ) از طرف دیگه فرصت های کاری در استرالیا به مراتب بیشتر است ( به نقل از دوستان اپلای ابرود : در فرانسه بچه ها عمو ما در بخش های دانشگاهی برای گرفتن کار دایمی اقدام میکنن تا بتون برای اقامت شرایط لازم رو کسب کنن... ) و علاوه بر همه این مزایای بارز استرالیا، تو صیه اکید میکنم از طبیعت و فضای عالی استرالیا غافل نشید. به هر حال به خودتون بستگی داره که اصولا برای اقامت اقدام میکنید و یا دارید به پلی فکر میکنید که برای پست دکتری بتونید به استنفورد برسید .
    امیدوارم دوستان توصیه های مفید رو بهتون بکنن
    موفق باشید

Junior Member

با سلام
    مهندس عمران با معدل 15.12 دو سال آخر 16.25
    دانشجوی ارشد ژئوتکنیک
    دارای 6 سال سابقه کار
    دارای پروانه اشتغال بکار مهندسی پایه 2
    و مشغول یادگیری زبان فرانسه هستم
    برای 2 سال بعد قصد اعلای دارم فکر می کنید می تونم شانسی برای فول فاند داشته باشم؟ و در طی این دو سال بهترین کاری که به پروسه اپلای و گرفتن فاند بهم کمک کنه چیه؟
    با تشکر

سلام.من یه سوالی دارم که نمیدونم جوابش توی پست های قبلی بوده یا نه پس اگر تکراریه عذرمی خوام.من یکی از جاهایی که برای اپلای دکتری درنظر دارم فرانسه است.اما به دلایل مختلف دوست دارم اونجا واحد درسی بگذرونم. براساس اونچه فهمیدم باید برای مستر2 اقدام کنم چون گویا دوره دکتری فقط تز هست اونجا.حالا سوالم اینه که وزارت علوم مستر2 رو به عنوان مستر میشناسه یا دکتری؟ مشکلم اینجاست که من بخاطر سربازی نمیتونم دیگه معافیت برای ارشد بگیرم؟پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

نقل قول نوشته اصلی توسط re_shahbazi نمایش پست ها
    سلام.من یه سوالی دارم که نمیدونم جوابش توی پست های قبلی بوده یا نه پس اگر تکراریه عذرمی خوام.من یکی از جاهایی که برای اپلای دکتری درنظر دارم فرانسه است.اما به دلایل مختلف دوست دارم اونجا واحد درسی بگذرونم. براساس اونچه فهمیدم باید برای مستر2 اقدام کنم چون گویا دوره دکتری فقط تز هست اونجا.حالا سوالم اینه که وزارت علوم مستر2 رو به عنوان مستر میشناسه یا دکتری؟ مشکلم اینجاست که من بخاطر سربازی نمیتونم دیگه معافیت برای ارشد بگیرم؟پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم
    سلام؛ دوست عزیز طبق اون چیزی که وزارت علوم تو وبسایتشون زده بودند سالهای گذشته:
    وزارت علوم ایران دوره مستر دوساله رو تنها به رسمیت میشناسه (یعنی M1+M2) و معادل مدرک کارشناسی ارشد در ایران. مستر یکساله (چه M1 به تنهایی یا M2 به تنهایی) رو اصولاً ارزیابی یا معادل سازی نمی کنند! این مطلبی هست که من از اطلاعات وزارت علوم خاطرم هست.
    اما اگر فرضاً یکسال M2 در فرانسه این امکان رو بشما بدهد که بعد ازون بطور رسمی در مقطع دکترا تحصیل کنید و با موفقیت این مدرک رو دریافت کنید، قاعدتاً مقطع بالاتر شما که دکترا هست به سادگی معادل سازی و تأیید میشود. ضمناً سطح M2 دکترا محسوب نمیشود و با مکمل M1 بعنوان کارشناسی ارشد تلقی میشود (همونطور که بالاتر عرض کردم)
    جهت اطمینان و جزئیات بیشتر میتونید به وبسایتشون مراجعه کنید یا تماس تلفنی با بخش مربوطه اشون برقرار کنید.

Junior Member

سلام دوستان ..... یه سوال ساده ..... دکتری جوشکاری کجارو پیشنهاد میکنید ؟
    یا لستی چیزی دارید که بیان کنه این دانشگاه ها دکتری جوش دارن....
    بچه های جوشکاری همه جا گرفتارن .... نمیدونیم دنبال دپارتمان مکانیک بریم که جوش شاخه ای از اون باشه ...یا متالوژی .... از طرفی تعداد کمی از دانشگاه ها هستن که مهندسی جوش دارن .... در کل پیدا کردن سخته ....
    اگر میتونید راهنمایی کنید خوشحال میشم ......

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed989 نمایش پست ها
    سلام دوستان ..... یه سوال ساده ..... دکتری جوشکاری کجارو پیشنهاد میکنید ؟
    یا لستی چیزی دارید که بیان کنه این دانشگاه ها دکتری جوش دارن....
    بچه های جوشکاری همه جا گرفتارن .... نمیدونیم دنبال دپارتمان مکانیک بریم که جوش شاخه ای از اون باشه ...یا متالوژی .... از طرفی تعداد کمی از دانشگاه ها هستن که مهندسی جوش دارن .... در کل پیدا کردن سخته ....
    اگر میتونید راهنمایی کنید خوشحال میشم ......
    سلام. عموما رشته های تخصصی اینجوری میشه چون جوش هم زیر مجموعه مکانیکه هم مواد. با این وجود یه سری سایت هست که میتونه کمکتون کنه مثلا
    1- http://ec.europa.eu/euraxess/index.cfm/jobs
    2- http://academicpositions.eu/
    3- http://www.nature.com/naturejobs

تو این سایتا میتونید سرچ کنید welding و بعد هم بخش کاتوگوری سرچ رو بزارید پی اچ دی. باید به این نکته هم توجه کنید که بهترین موقع واسه دنبال پوزیشن گشتن ماهای آگوست تا سپتامبر هست. جز این راه دیگه اینه که تو ساینس دایرکت مقالات جوش رو پیدا کنید و ببینید چه دانشگاهایی دارن کار میکنن. عموما ایمیل استاد رو هم از همونجا میتونید پیدا کنید و بهشون ایمیل بدید و درخواست کنید که اگه میتونن پذیرشتون کنند. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)