صفحه 36 از 61 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 610

موضوع: دکترا در فرانسه

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دکترا در فرانسه

دروود دوستان
    یه استاد از فرانسه این ایمیل رو بهم داده. میخواستم بدونم جوابه خوبیه؟ خیلی خوی قسمت دومش رو متوجه نشدم ممنون میشم اگه کمکم کید
    چه جوابی بدم خوبه؟
    DearXXXXX,

Thank you very much for your message. Your CV and competences are really interesting and I am honored of your proposal to come to my Lab. I would be please to welcome you.

However, as you know, the key tricky point is about obtaining the required 3 years fellowship. Whether you have the possibility to get it, I could manage to find financial support for the laboratory costs here. Please let me know how you intend to proceed for the salary.
    Kind regards
    ویرایش توسط kran : February 10th, 2016 در ساعت 05:01 PM

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود دوستان
    یه استاد از فرانسه این ایمیل رو بهم داده. میخواستم بدونم جوابه خوبیه؟ خیلی خوی قسمت دومش رو متوجه نشدم ممنون میشم اگه کمکم کید
    چه جوابی بدم خوبه؟
    DearXXXXX,

Thank you very much for your message. Your CV and competences are really interesting and I am honored of your proposal to come to my Lab. I would be please to welcome you.

However, as you know, the key tricky point is about obtaining the required 3 years fellowship. Whether you have the possibility to get it, I could manage to find financial support for the laboratory costs here. Please let me know how you intend to proceed for the salary.
    Kind regards
    سلام...
    جوابش بگی-نگی خوبه....
    میگه تنها مشکل اینه که حقوق خودتو نمی تونم بدم (اون بخش Fellowship سه ساله) ولی هزینه های لابراتوار رو تقبل می کنم... اگه می تونی فاند خودتو جور کنی پاشو بیا!
    البته من نمی دونم این چه رشته ایه که شما اقدام کردید ولی اینطور که پیداست بودجه برای گرفتن دانشجو برای 3 سال ندارن

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام...
    جوابش بگی-نگی خوبه....
    میگه تنها مشکل اینه که حقوق خودتو نمی تونم بدم (اون بخش Fellowship سه ساله) ولی هزینه های لابراتوار رو تقبل می کنم... اگه می تونی فاند خودتو جور کنی پاشو بیا!
    البته من نمی دونم این چه رشته ایه که شما اقدام کردید ولی اینطور که پیداست بودجه برای گرفتن دانشجو برای 3 سال ندارن
    ممنون از پاسختون.
    رشته Packaging engineering
    کلا احتمال داره حقوق بده یا جواب قطعی رو داده تو همین ایمیل؟ اینکه بهش بگم من در حد یه زندگی دانشجویی حقوق میخام، درسته؟
    هزینه شهریه داره؟ university of montpellier
    ایا امکانش هست از یه جای دیگه بورسی فقط به اندازه زندگی دانشجویی گرفت؟

ممنون

Moderator

رشته و دانشگاه

ممنون از پاسختون.
    رشته Packaging engineering
    کلا احتمال داره حقوق بده یا جواب قطعی رو داده تو همین ایمیل؟ اینکه بهش بگم من در حد یه زندگی دانشجویی حقوق میخام، درسته؟
    هزینه شهریه داره؟ university of montpellier
    ایا امکانش هست از یه جای دیگه بورسی فقط به اندازه زندگی دانشجویی گرفت؟

ممنون
    من در این مورد نمی تونم اظهار نظر دقیق بکنم، ولی مشخصاً این لابراتوار، فاند کافی نداره. جوابی که منتظرشه احتمالاً اینه که خودت فاندت رو تامین می کنی... یا شرکتی رو می شناسی که در تامین بودجه پروژه مشارکت می کنه. به هر حال این پاسخ توی فرانسه خیلی عجیبه. چون یا بودجه هست و دانشجو می گیرن یا نیست و نمی تونن بگیرن... هر چند که در امریکا و کانادا یه امر پذیرفته شده است... توی نامه هایی که رد و بدل کردین نگفتی بدون فاند هم اوکیه؟ یا اینکه پروژه رو خودت پیشنهاد نکردی؟ (منظورم اینه که برای پوزیشن مشخصی اقدام نکرده باشی و بگی من می خوام رو این طرح که پیشنهاد میدم کار کنم)

فکر می کنم باید ازش بپرسی برای تامین هزینه های مربوطه چیکار می تونی بکنی؟ آیا می تونه بهت یه لیست از جاهایی که می تونن در این رابطه کمک کنن ارائه کنه؟ فکر کنم بد هم نباشه که بعد از مراجعه به ایشون با اکول دکترال دانشگاه مربوطه هم تماس بگیری و بپرسی چه میشه کرد
    ویرایش توسط Kavehmb2000 : February 10th, 2016 در ساعت 07:21 PM دلیل: اضافه کردن اطلاعات

من در این مورد نمی تونم اظهار نظر دقیق بکنم، ولی مشخصاً این لابراتوار، فاند کافی نداره. جوابی که منتظرشه احتمالاً اینه که خودت فاندت رو تامین می کنی... یا شرکتی رو می شناسی که در تامین بودجه پروژه مشارکت می کنه. به هر حال این پاسخ توی فرانسه خیلی عجیبه. چون یا بودجه هست و دانشجو می گیرن یا نیست و نمی تونن بگیرن... هر چند که در امریکا و کانادا یه امر پذیرفته شده است... توی نامه هایی که رد و بدل کردین نگفتی بدون فاند هم اوکیه؟ یا اینکه پروژه رو خودت پیشنهاد نکردی؟ (منظورم اینه که برای پوزیشن مشخصی اقدام نکرده باشی و بگی من می خوام رو این طرح که پیشنهاد میدم کار کنم)

فکر می کنم باید ازش بپرسی برای تامین هزینه های مربوطه چیکار می تونی بکنی؟ آیا می تونه بهت یه لیست از جاهایی که می تونن در این رابطه کمک کنن ارائه کنه؟ فکر کنم بد هم نباشه که بعد از مراجعه به ایشون با اکول دکترال دانشگاه مربوطه هم تماس بگیری و بپرسی چه میشه کرد
    نه من مستقیما به این استاد ایمیل زدم مثه روال عادی درخواست و هیچ حرفی از منابع مالی نزده بودیم. اول ج داد که من دانشجو نمیگیرم اما خودش چند روز بعد این ایمیلی که واستون تو بالا گذلشتم رو برام فرستاد.
    من از یه چی خیلی تعجب میکنم. اینکه این استاد (جزه 5 دانشمند مهم توی صنعت بسته بندی و غذا تو اروپا است) چه طور فاند برا حقوق من ندارد....
    راستی من میتونم از جایی دیگه فاند بگیرم مثه ایفل یا هر جای دیگه؟
    شهریه ندارم نه؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نه من مستقیما به این استاد ایمیل زدم مثه روال عادی درخواست و هیچ حرفی از منابع مالی نزده بودیم. اول ج داد که من دانشجو نمیگیرم اما خودش چند روز بعد این ایمیلی که واستون تو بالا گذلشتم رو برام فرستاد.
    من از یه چی خیلی تعجب میکنم. اینکه این استاد (جزه 5 دانشمند مهم توی صنعت بسته بندی و غذا تو اروپا است) چه طور فاند برا حقوق من ندارد....
    شهریه ندارم نه؟
    خوب شما یک ایمیل به ادمیشن بزن و موضوع و توضیح بده.بگو وضعیت شهریه و اسکولارشیپ چطوره.باید چی کار کنم

Moderator

رشته و دانشگاه

شهریه ندارم نه؟
    خب مشخصاً ایشون فاند برای دانشجوی جدید نداره... از اونجا که شما برای پوزیشن از پیش اعلام شده اقدام نکردی (یعنی آگهی این تز قبلاً تو سایت دانشگاه قرار نگرفته) ایشون اول جواب رد داده. ولی اینقدر از رزومه و موتیواسیونت خوشش اومده که گفته من یه بخشی از منابع رو می تونم تامین کنم. با استاد و با ادمیشن دکترا تماس بگیر و بپرس چه میشه کرد. همونطور که امیر خان تو پست قبلی فرمودن.

خب مشخصاً ایشون فاند برای دانشجوی جدید نداره... از اونجا که شما برای پوزیشن از پیش اعلام شده اقدام نکردی (یعنی آگهی این تز قبلاً تو سایت دانشگاه قرار نگرفته) ایشون اول جواب رد داده. ولی اینقدر از رزومه و موتیواسیونت خوشش اومده که گفته من یه بخشی از منابع رو می تونم تامین کنم. با استاد و با ادمیشن دکترا تماس بگیر و بپرس چه میشه کرد. همونطور که امیر خان تو پست قبلی فرمودن.
    این استاد بهم گفت که پوزیشن خالی وجود ندارد برای دانشجوی جدید دکتری.
    من یه سوال دارم: آیا این حالت امکان پذیر است؟
    من اگر بتونم از این دانشگاه پذیرش بگیرم و برای هزینه ازمایشگاهیم از این استاد فاند و موضوع بگیرم... میتونم برای فاند ایفل اقدام کنم؟ چه قدر احتمال همچین شرایطی وجود دارد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق مخابرات اصفهان

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر:
    برق مخابرات سیستم
    معدل ارشد: ۱۶.۴۳، نمره پایان نامه ۱۹.۷۳
    رشته ارشد: برق مخابرات سیستم
    دانشگاه ارشد: اصفهان
    معدل لیسانس: ۱۵.۹۲
    رشته لیسانس: برق الکترونیک
    دانشگاه لیسانس: آزاد واحد کرج
    مدرک زبان انگلیسی:ایلتس ۶.۵
    مقالات خارجی:۲ تا کنفرانس IEEE و یک IEEE letter
    مقالات داخلی: ۲ تا کنفرانی، یک ژورنال انگلیسی داخلی و یک ژورنال جهاد دانشگاهی
    تالیف کتاب:یک تالیف
    سابقه کار: دو سال کار تحقیقاتی مربوط به رشته اما از حوزه‌ی پایان نامم دور بود
    سایر افتخارات و مدارک:
    ندارم
    دانشگاه مورد نظر: میزان فاند و امکان اقامت در این کشور برام مهمه
    پیشاپیش از پاسخگویی دوستان ممنونم.

Moderator

رشته و دانشگاه

این استاد بهم گفت که پوزیشن خالی وجود ندارد برای دانشجوی جدید دکتری.
    من یه سوال دارم: آیا این حالت امکان پذیر است؟
    من اگر بتونم از این دانشگاه پذیرش بگیرم و برای هزینه ازمایشگاهیم از این استاد فاند و موضوع بگیرم... میتونم برای فاند ایفل اقدام کنم؟ چه قدر احتمال همچین شرایطی وجود دارد؟
    من اگه جای تو باشم جای فکر و خیال کردن ایمیل می زنم به اون جاهایی که بالا برات نوشتیم... مطمئن باش اونا خیلی بهتر از ما جواب مشکلتو می دونن... سریع می فهمی چیکار باید بکنی یا اینکه اصولاً بی خیال بشی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)