صفحه 49 از 61 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 610

موضوع: دکترا در فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دکترا در فرانسه

سلام به دوستان می خواستم ببینم با این وضعیت امکان پذیرش دارم (فول فاند) برای دکترا؟
    کارشناسی IT از دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا با معدل 16.20
    ارشد IT از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد با معدل 19
    1 مقاله ISI و 1کنفرانس داخلی
    ielts:7

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط watsoon72 نمایش پست ها
    سلام به دوستان می خواستم ببینم با این وضعیت امکان پذیرش دارم (فول فاند) برای دکترا؟
    کارشناسی IT از دانشگاه غیرانتفاعی امام رضا با معدل 16.20
    ارشد IT از دانشگاه غیرانتفاعی سجاد با معدل 19
    1 مقاله ISI و 1کنفرانس داخلی
    ielts:7
    بله، البته شدیداً بستگی به رشته/شهری که انتخاب می کنید داره. ولی اگه مدرکتون برای وزارت علوم ایران قابل قبوله برای فرانسه هم قابل قبوله. فقط توجه داشته باشید که بین فوق لیسانستون تا اقدام برای دکترا بیش از دو سال فاصله نیفتاده باشه و این مدت رو هم در رشته مربوط کار کرده باشین
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

سلام دوستان ميشه راهنمايي كنيد براي فاند كامل دكترا چه دانشگاههايي شانس دارم:

دانشگاه کارشناسی :صنعتي اصفهان
    معدل کارشناسی :١٤/٢٦
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسي نساجي، گرايش نانوتكنولوژي
    دانشگاه کارشناسی ارشد : اميركبير تهران
    معدل کارشناسی ارشد :١٧/١
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسي نساجي، گرايش نانو تكنولوژي

تعداد مقالات : ٣ مقاله ISI نويسنده اول، ٣ مقاله كنفرانس بين المللي نويسنده اول
    سابقه کار:-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    مدرك زبان فرانسه: -
    نمره زبان انگلیسی:آيلتس ٦
    نكات ديگر: نياز به فاند كامل دارم، رشته مورد نظر: براي دكتراي مهندسي شيمي يا پليمر يا مواد يا مكانيك يا نانو، هر كدام كه روي نانوكامپوزيت ها كار كنند ميخوام اقدام كنم، چون هم پروژه ي كارشناسي هم كارشناسي ارشدم در زمينه ي نانو كامپوزيت پليمر بود.
    سه و نيم سال از فارغ التحصيلي من ميگذرد كه در اين مدت مقاله مينوشتم و زبان ميخونم، و اين گپ تحصيلي رو چطور توجيه كنم؟ اگر نمره ي آيلتس ام خيلي پايين هست، ٦ ماه ديگه دوباره آيلتس ميدم. اگر شانسي براي گرفتن فاند كامل از دانشگاه يا موسسه اي رو دارم با آيلتس ٦ لطفا راهنمايي كنيد

Moderator

رشته و دانشگاه

دوستی سوالی در پیامهای خصوصی نوشته بودند که جوابش رو اینجا میدم چون به درد همه می خوره:
    بخش خاصش اینه:
    فرانسه در این زمینه مهندسی پزشکی بیوالکتریک استارت آپهای خیلی قوی داره و البته بیشتر تحقیقات در این زمینه توسط دولت حمایت شده اند. این استارت آپها هنوز جوانند ولی به زودی اسمشون رو زیاد خواهید شنید.
    و بخشی که همه دوستان باید در نظر بگیرن:
    1- به طور کلی هر قدر پروژه ای که دارید انجام میدید به مارکت و محصول نهایی نزدیکتر باشه شانس دریافت حقوق دکتراتون بالاتره.
    2- به طور کلی برای دکترا دنبال حقوق بالا نباشید. اگه یه نفرید، حقوق پایه دکترا به اندازه ای هست که زندگی راحت و جمع و جوری داشته باشید. دو تا حقوق دکترا (خودتون و همسرتون) بهتون اجازه میده یه ماشین کوچولوی نو هم بگیرید. به هر حال خیلی آپشن ندارید و این رو باید در نظر بگیرید که در سال در کل این دو زمینه (مخابرات و مهندسی پزشکی بیوالکتریک) شاید بیش از 100-120 تز در فرانسه تعریف نشه و بیشتر اینها از قبل دانشجوشون معلومه... شاید 20-30 تا تز می مونه و 200-300 تا متقاضی... پس اولویت با تزه... نه با حقوق بالا
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    دوستی سوالی در پیامهای خصوصی نوشته بودند که جوابش رو اینجا میدم چون به درد همه می خوره:
    بخش خاصش اینه:
    فرانسه در این زمینه مهندسی پزشکی بیوالکتریک استارت آپهای خیلی قوی داره و البته بیشتر تحقیقات در این زمینه توسط دولت حمایت شده اند. این استارت آپها هنوز جوانند ولی به زودی اسمشون رو زیاد خواهید شنید.
    و بخشی که همه دوستان باید در نظر بگیرن:
    1- به طور کلی هر قدر پروژه ای که دارید انجام میدید به مارکت و محصول نهایی نزدیکتر باشه شانس دریافت حقوق دکتراتون بالاتره.
    2- به طور کلی برای دکترا دنبال حقوق بالا نباشید. اگه یه نفرید، حقوق پایه دکترا به اندازه ای هست که زندگی راحت و جمع و جوری داشته باشید. دو تا حقوق دکترا (خودتون و همسرتون) بهتون اجازه میده یه ماشین کوچولوی نو هم بگیرید. به هر حال خیلی آپشن ندارید و این رو باید در نظر بگیرید که در سال در کل این دو زمینه (مخابرات و مهندسی پزشکی بیوالکتریک) شاید بیش از 100-120 تز در فرانسه تعریف نشه و بیشتر اینها از قبل دانشجوشون معلومه... شاید 20-30 تا تز می مونه و 200-300 تا متقاضی... پس اولویت با تزه... نه با حقوق بالا
    من خودم کنترلم .و حرف شما رو تایید میکنم مخابرات کلا اون پیشرفت 20 سال پیشو نداره .و جای خودش رو به هوش مصنوعی داده .
    تزهای هوش مصنوعی فکر می کنم در فرانسه مثل امریکای شمالی فاندهای بیشتر و بالاتری داشته باشه درسته ؟

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    من خودم کنترلم .و حرف شما رو تایید میکنم مخابرات کلا اون پیشرفت 20 سال پیشو نداره .و جای خودش رو به هوش مصنوعی داده .
    تزهای هوش مصنوعی فکر می کنم در فرانسه مثل امریکای شمالی فاندهای بیشتر و بالاتری داشته باشه درسته ؟
    خیلی با این حرف موافق نیستم... مخابرات متمرکز بله... ولی حواستون باشه که ظرف 20 سال آینده به ازای هر نفر چندین ابزار هوشمند داریم که در حال ارتباط با هم اند. پس مخابرات به سمت Cloud/Fog و ساپورت کردن نیازهای اون میره... توان پایین و سرعت بالا (که بتونه واقعیت افزوده/واقعیت مجازی رو ساپورت کنه)

هوش مصنوعی خیلی خیلی گسترده است... شما در هر زمینه ای می تونید از ترکیب Big Data + AI استفاده کنید: از مدیریت گرفته تا پزشکی... از سیاست تا صنعت... بنابراین سوالتون مثل مقایسه درخت و قطار می مونه... خیلی قابل مقایسه نیستند

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - دانشگاه آزاد

سلام
    روز بخیر
    من برای یکی از دانشگاه های فرانسه رزومه فرستادم و اون ها به یکی از اساتیدشون ارجاعم دادند. ایشون بهم ایمیل زد و گفت توی فیلد تحقیقاتی شما (پردازش تصویر) این پوزیشن رو دارم اپلای کن.. 4 روز بعد هم ایمیل دادن برای مصاحبه اسکایپی. مصاحبه انجام شدو 5 شنبه قبل این ایمیل اومد:

Hello,

we have finished the ranking of candidates for the PhD "..............". Your application was ranked 4th among the different candidates.
    The administrative team of the doctoral school will soon contact you for the next steps.
    Do not hesitate to contact us if you have any question.

Best regards

(بعد بهش ایمیل دادم پرسیدم چند نفر کلا میخواید و چند نفر توی شورت لیستتون رفتن اما هنوز جواب نداده...)به نظر شما عزیزان چقدر شانس قبولی دارم و واحد مدیریت دانشکده دکترا چه چیزهایی از من میخواد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    صبر.. آغاز یک پرواز است...

Moderator

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdidrm نمایش پست ها
    سلام
    روز بخیر
    من برای یکی از دانشگاه های فرانسه رزومه فرستادم و اون ها به یکی از اساتیدشون ارجاعم دادند. ایشون بهم ایمیل زد و گفت توی فیلد تحقیقاتی شما (پردازش تصویر) این پوزیشن رو دارم اپلای کن.. 4 روز بعد هم ایمیل دادن برای مصاحبه اسکایپی. مصاحبه انجام شدو 5 شنبه قبل این ایمیل اومد:

Hello,

we have finished the ranking of candidates for the PhD "..............". Your application was ranked 4th among the different candidates.
    The administrative team of the doctoral school will soon contact you for the next steps.
    Do not hesitate to contact us if you have any question.

Best regards

(بعد بهش ایمیل دادم پرسیدم چند نفر کلا میخواید و چند نفر توی شورت لیستتون رفتن اما هنوز جواب نداده...)به نظر شما عزیزان چقدر شانس قبولی دارم و واحد مدیریت دانشکده دکترا چه چیزهایی از من میخواد؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام،
    برای هر پست PhD فقط یک کاندیدا می خوان... یعنی اگر 2 تا بخوان دو عنوان مختلف تعریف می کنن.
    در خصوص سوال بعدیتون هم این که چند نفر در short list اند باز به شما مربوط نیست. چیزی که برای شما مهمه اینه که سه نفر جلوی شما هستند و هر کدوم با استاد به توافق برسند پوزیشن به شما نمی رسه. نومید نشید و باز هم بگردید.
    در خصوص مدارکی که می خوان، قاعدتاً مدارک تحصیلی قبلی و غیره... یعنی هر چی برای ثبت نام دکترا لازمه که قاعدتاً شما دارید.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - دانشگاه آزاد

سلام
    ممنونم از پاسختون.. بله ایمیلمو جواب دادند و همینرو گفتند...
    من حقیقتا انرژیم تمام شده.. 2 ساله دارم ایمیل میدم اما نداشتن یک مقاله معتبر ISI داره خرابش میکنه...

Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    سلام،
    برای هر پست PhD فقط یک کاندیدا می خوان... یعنی اگر 2 تا بخوان دو عنوان مختلف تعریف می کنن.
    در خصوص سوال بعدیتون هم این که چند نفر در short list اند باز به شما مربوط نیست. چیزی که برای شما مهمه اینه که سه نفر جلوی شما هستند و هر کدوم با استاد به توافق برسند پوزیشن به شما نمی رسه. نومید نشید و باز هم بگردید.
    در خصوص مدارکی که می خوان، قاعدتاً مدارک تحصیلی قبلی و غیره... یعنی هر چی برای ثبت نام دکترا لازمه که قاعدتاً شما دارید.
    موفق باشید

سلام
    ممنونم از پاسختون.. بله ایمیلمو جواب دادند و همینرو گفتند...
    من حقیقتا انرژیم تمام شده.. 2 ساله دارم ایمیل میدم اما نداشتن یک مقاله معتبر ISI داره خرابش میکنه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)