صفحه 56 از 61 نخستنخست ... 646474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 610

موضوع: دکترا در فرانسه

پیش فرض پاسخ : دکترا در فرانسه

پوزیشن دکترا:

we are happy to inform about a new PhD position within our group at the Federal University of Toulouse in France. Details are available here: https://cambioscop.cnrs.fr/2019/01/2...ion-available/ and here: http://www.lisbp.fr/fr/offres.html

Applications will be reviewed on a rolling basis until the position is filled, but those received by February 17th, 2019 will be guaranteed full consideration. Only short-listed applicants will be contacted.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید
    من دانشجوی ارشد رشته عمران-مدیریت منابع آب هستم می خواستم برای دکترا اقدام کنم دارم بین کشورهای مختلف بررسی می کنم چندتا سوال داشتم:
    1- آیا کشور فرانسه در زمینه مدیریت منابع آب دانشجو جذب می کنه؟ یعنی در این رشته سرمایه گذاری می کنه؟
    2- آیا می شه برای دکترا فول فاند گرفت؟ چون طبق چیزایی که اینجا و جاهای دیگه خوندم انگار فول فاند گرفتن سخت هستش.
    ممنون می شم اگر راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستانمن برای دانشگاه lorrainاپلای کردم و استادم خودش مصاحبه گرف گفت میرید مرحله بعد که چند تا استاد مصاحبه میکنن؟میخواستم بدونم کسی تجربه ای داره یا نه؟ چی میپرسن؟همچنین مبلغ فاندی که میدن به صورت ماهیانه چقدره؟ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rsyamchi نمایش پست ها
    سلام دوستانمن برای دانشگاه lorrainاپلای کردم و استادم خودش مصاحبه گرف گفت میرید مرحله بعد که چند تا استاد مصاحبه میکنن؟میخواستم بدونم کسی تجربه ای داره یا نه؟ چی میپرسن؟همچنین مبلغ فاندی که میدن به صورت ماهیانه چقدره؟ممنون میشم جواب بدید
    سلام دوست گرامی

امیدوارم مصاحبه دوم هم به خوبی پیش بره و در نهایت پذیرش نهایی. واقعیت من هم این هفته در کامپوس فرانسه برای چند پوزیشن همین دانشگاه lorrainاپلیکیشن فرستادم که یکیشون در نهایت دو مقاله واسم فرستاد که گفت هر وقت تموم کردی خبر بده که مصاحبه انجام دهیم. مقدار فاند هم در سایت ذکر نشده بود فقط نوشته بود Doctoral Contract، که حالا نمیدانم مقدار دقیقش چقدر هست؟؟ دوستانی که باتجربه تر هستند ممنون میشم راهنمایی فرمایند.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Image Processing, Aix-Marseille University

نقل قول نوشته اصلی توسط zahed_90 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

امیدوارم مصاحبه دوم هم به خوبی پیش بره و در نهایت پذیرش نهایی. واقعیت من هم این هفته در کامپوس فرانسه برای چند پوزیشن همین دانشگاه lorrainاپلیکیشن فرستادم که یکیشون در نهایت دو مقاله واسم فرستاد که گفت هر وقت تموم کردی خبر بده که مصاحبه انجام دهیم. مقدار فاند هم در سایت ذکر نشده بود فقط نوشته بود Doctoral Contract، که حالا نمیدانم مقدار دقیقش چقدر هست؟؟ دوستانی که باتجربه تر هستند ممنون میشم راهنمایی فرمایند.
    با تشکر

سلام

بستگی به این داره که فاند از کجا میاد. به طور خلاصه، بعد از کسر مالیات و بیمه و بازنشستگی و ... چیزی که به طور خالص دستتون رو میگیره از این قراره:

−− اگه از قراردادهای دکترای دانشگاه و اکول دکترا باشه، حدودای ۱۳۰۰−۱۴۰۰ یوروئه.

−− اگه از موسسه هایی مثل CNRS یا INSERM یا از اتحادیه اروپا بیاد، حدودای ۱۵۰۰−۱۷۰۰ یوروئه.

−− اگه قراردادهای از نوع CIFRE باشه که شرکتها میدن، بستگی به کَرَم شرکت داره که معمولا از ۱۵۰۰ یورو شروع میشه.

این ارقام بر اساس شنیده های من در ۴−۵ سال اخیره و ممکنه خیلی هم دقیق نباشه.

دکترا تو فرانسه یه قرارداد کاری محسوب میشه که شامل مالیات و بیمه سلامت و بیمه بیکاری و بازنشستگی و ... هم هست و بنابراین اگر رقم فاند رو از استادتون در حین مصاحبه یا بعدش بپرسین، نکته منفی ای به حساب نمیاد.

Junior Member

سلام دوستان
    من از یه مرکز تحقیقاتی تو فرانسه پذیرش گرفتم، منتهی فاندش قطعی نیست. استاد میگه اگر به طریق بتونی یه فاند حداقلی جور بکنی الباقی رو خود مرکز تقبل میکنه. کامپوس برای شرایط این چنینی که پوزیشن مشخصه و پذیرش هم صورت گرفته فاندی رو میده؟ مثلا برای یک سال حتی

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط amir826 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یه مرکز تحقیقاتی تو فرانسه پذیرش گرفتم، منتهی فاندش قطعی نیست. استاد میگه اگر به طریق بتونی یه فاند حداقلی جور بکنی الباقی رو خود مرکز تقبل میکنه. کامپوس برای شرایط این چنینی که پوزیشن مشخصه و پذیرش هم صورت گرفته فاندی رو میده؟ مثلا برای یک سال حتی
    بهترین راه پرسیدنه اگه کامپوس چنین بودجه ای داشته باشه... در غیر این صورت برخی مناطق فرانسه بورسهای محدود محلی دارند
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

با سلام خدمت دوستان

بنده یک پذیرش پسادکتری گرفته ام از فرانسه، چند سوال از خدمتتون داشتم

۰) آیا همه مراحل ویزای پسادکتری همانند دکتری هست؟
    ۱) نامه قرارداد رو باید حتما تاکید کنم که با پست خاصی بفرستن یا خودشون میدونن؟
    ۲) بعد از رسیدن نامه باید مدارک موجود در کامپوس رو آماده کنم و به ایمیل موردنظر کامپوس بفرستم. درسته؟
    ۳) لازم هست که توی اون سامانه کامپوس هم ثبت نام کنم و اطلاعاتم رو بارگذاری کنم؟
    ۴)دیگه لازم نیست برم تو قسمت ویزا سنتر و در خواست ویزا بدم درسته؟

سپاس فراوان

Junior Member

سلام
    من لیسانس مترجمی زبان دارم و فوق مدیریت اجرایی گرایش بازاریابی از دانشگاه تهران. دوره فوقم به صورت مجازی و پژوهش محور بود. یعنی پایان نامه نداشتیم و مقاله دادیم. مقاله ISI ندارم.
    5 سال سابقه کار دارم که 3 سال اون در رمینه بازرگانی و 2 سال اخیر اون در زمینه استارت آپ ها و پارک های علم و فناوری هست.
    به نظر شما دوستان شانس من برای گرفتن دکترا در زمینه ترکیبی از شغل آخرم و مدرک فوقم چقدر هست؟
    و آیا شانس پذیرشم برای فوق بیشتره یا دکترا؟
    الیته با توجه به شهربه های افزایش یافته فرانسه ترجیم اینه که برای دکترا برم.
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Flightmedia نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

بنده یک پذیرش پسادکتری گرفته ام از فرانسه، چند سوال از خدمتتون داشتم

۰) آیا همه مراحل ویزای پسادکتری همانند دکتری هست؟

با سلام بعله تمام مراحل ویزا همانند ویزای دکترا هستش و فرقی نداره

۱) نامه قرارداد رو باید حتما تاکید کنم که با پست خاصی بفرستن یا خودشون میدونن؟

ببینین با توجه به تحریم ها قبل از ارسال حتما بپرسن که ایا شرکت پستی با ایران کار میکنن یا نه . در غیر اینصورت اگر راهی برای ارسال پستی نبودش اسکنش را به همراه یه نامه خطاب به سفارت مبنی بر عدم امکان ارسال پستی با سر برگ دانشگاه یا موسسه به شما ایمیل کنن.

۲) بعد از رسیدن نامه باید مدارک موجود در کامپوس رو آماده کنم و به ایمیل موردنظر کامپوس بفرستم. درسته؟

بعله بعد از تکمیل مدارک به کامپوس ایمیل میزنین و وقت VFS میگیرین

۳) لازم هست که توی اون سامانه کامپوس هم ثبت نام کنم و اطلاعاتم رو بارگذاری کنم؟

نخیر برای دکترا و پسا دکترا نیاز نیستش

۴)دیگه لازم نیست برم تو قسمت ویزا سنتر و در خواست ویزا بدم درسته؟

نخیر نیاز نیستش

سپاس فراوان
    موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)