صفحه 6 از 61 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 610

موضوع: دکترا در فرانسه

پیش فرض پاسخ : دکترا در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    عرض سلام،
    در تکمیل مطالب عرض کنم،

باتوجه به تجربه این مدت در فرانسه.. متأسفانه مسائل سیاسی فعلی نه تنها در تحصیل بلکه متأسفانه در بازار کار و آیندۀ زندگی یک ایرانی در این کشور تأثیر گذار هست و مراحل اداری، استخدامی و غیره کاملاً تحت الشعاع این مشکلات ناخواسته برای مردم بی تقصیر هست!!

نتیجتاً بیشتر توصیه میکنم به گزینه هایی که آیندۀ دراز مدت مطمئن تری به لحاظ استقرار در اون جامعه دارند بیشتر فکر کنین. مواردی همچون کانادا یا استرالیا. و حتی المقدور موضوع فرانسه رو با توجه به گرفتاریهای اولیه از مراحل صدرو ویزا تا خروج و بعدها مشکلات مهمتر تغییر وضعیت به کاری، نقل مکان خانواده و .. در اولویت آخر قرار بدید. که همۀ این مسائل تحت تأثیر ملیّت مقدس ما و هموطنانمون هست متأسفانه!

موفق باشین.
    یک نکته را هم می خواستم اضافه کنم که اگر فکر میکنید که بیايید فرانسه و دکترا بگیرید و بعد از دکترا بروسید مثلا کانادا، بهتره در تصمیم خودتان تجدید نظر کنید. برای اینکه در طی دوره دکترا شما باید شبکه دوستان و همکاران آینده را سازید تا در کار موفق باشید. شبکه شما در فرانسه ساخته میشه و بعدا در کانادا بسختی می توانید حتی یک پست داک بگیرید.
    برای همین پیشنهاد میکنم اگر می خواهید بعد از دکترا به کشور دیگری برای زندگی بروید از همان اول برای دکترا در آن کشور اقدام کنید. مطمئن باشید که دردسر های اولیه اینکار ارزشش را در آینده به شما نشان خواهد داد.

Junior Member

سلام دوستان عزیز،
    می خواستم بدون هیچ کدام از دوستان راجع به INSA ها اطلاعاتی داره. من تو یکیشون پذیرش دکتری گرفتم.یعنی استاد اوکی داده ولی الان دارم دنبال بورس و هزینه و اینها میگردم. اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.

Member massoud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ingénierie des Systèmes Automatisés (ISA) SUPELEC

سلام، تبریک میگم.
    فقط میتونم عرض کنم از دستش ندید، به هر قیمتی که باشد.
    چندی از مدرسین اکول ما هم اتفاقا در اونجا تدریس میکردن (اینسا رن). بطور کلی اکول ارزشمندیست از همۀ جوانب و البته تفریحات خاص خودشون (شب نشینی ها و میهمانیها) رو نیز دارند. در منطقۀ Cesson Sévigné بانلیو رن واقع شده که منطقه بسیار زیبا و لذتبخشی در دل طبیعت هست ...
    شرکای علمی و صنعتی بزرگی رو هم دارند در سطح ملی و بین المللی.
    موفق باشین.

Junior Member

سلام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

.. من دانشجوی فوق لیسانس حقوق بین الملل هستم و سال آخرمه و دارم پایان نامه مینویسم.. میخاسم واسه دکترا اقدام کنم.. چه دانشگاهای هست؟؟؟

چه قیمت هایی؟؟؟؟ میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟ واسه دکترا حقوق بین الملل!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان لازم برای پذیرش از فرانسه

سلام. من برای فرصت مطالعاتی دکتری اقدام کردم و سفارت از من نامه Convention d’accueil میخواد. دانشگاه فرانسوی هم میگه این نامه باید به تایید وزارت امنیت و دفاع فرانسه برسه که حدود دو ماه طول میکشه. حالا اگه یکی مثل من برای اول سپتامبر پذیرش داشته باشه آیا میشه این نامه را بعدا داد یا از استاد اونجا یه مدرک جایگزین واسه این نامه گرفت؟
    کلا کسی در رابطه با این نامه اطلاعی داره؟

پیش فرض پاسخ : مدارک زبان لازم برای پذیرش از فرانسه

تا آنجا که می دانم شما به این نامه نیاز دارید برای اینکه اگر وزارت امنیت قرارداد شما را تائید نکنه (که برای ایرانیها زیاد اتفاق می افته) شما نمی توانید در پروژه ای که می خواهید کار کنید. برای همین سفارت بدون این نامه و تائیدیه وزارت امنیت برای شما ویزا صاد نمیکنه.

اینزا (INSA) یکی از دانشگاههائی است که شعبه های مختلفی در فرانسه داره. یکی از اونها در شهر رن هست که طبق گفته های فرانسوی ها یکی از دانشگاههای خوب محصوب میشه.
    شما در چه رشته ای پذیرش گرفته اید؟ منهم در اینزا شهر رن هستم رشته کامپیوتر. امیدوارم بزودی شما را در اینجا ببینم.

سلام رشته ی زبان انگلیسی هستم لیسانس وفوق آزاد شیراز معدلم به ترتیب 17.5 و18.5 هست می خواستم بدونم شانس پذیرشم چقدر هست 10 کتاب چاپ شده و 10 مقاله که 2 ال 3 تاش ای اس ای هست و 10 کنفرانس که 2 تاش خارجی هست نمره ایلتس 8 و توصیه نامه از استاد تمام معروف در رشته ی خودم

نقل قول نوشته اصلی توسط soyoof نمایش پست ها
    سلام رشته ی زبان انگلیسی هستم لیسانس وفوق آزاد شیراز معدلم به ترتیب 17.5 و18.5 هست می خواستم بدونم شانس پذیرشم چقدر هست 10 کتاب چاپ شده و 10 مقاله که 2 ال 3 تاش ای اس ای هست و 10 کنفرانس که 2 تاش خارجی هست نمره ایلتس 8 و توصیه نامه از استاد تمام معروف در رشته ی خودم
    سوال شما در مورد شانس پذیرش در چه رشته و چه دانشگاهی هست؟ در ضمن در چه مقطعی؟
    پیشنهاد من اینه که شما دانشگاههای مختلف را نگاه کنید و رشته مورد نظر را پیدا و برای آن اقدام کنید. اینکه شانس شما چقدر هست اصلا قابل تخمین نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط soyoof نمایش پست ها
    بهتر نیست کشورهای انگلیسی زبان رو امتحان کنید؟ با این رزومتون بهتره برین فرانسه درس بدین چون بهرجال زبانشون انگلیسی نیس و باید ببینین چقد تو این رشته قوی هستند البته من خیلی سر در نمی یارم از این رشته فقط پیشنهاد بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)