صفحه 101 از 115 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

سلام به همه دوستان
    ایا این ریسزچ پلن ها برای روز مصاحبه حساس هست ؟
    - Microwaves/Antennas
    - Numerical Methods in Electromagnetics
    - Electromagnetic Compatibility and Interference (EMC/EMI)
    ممنون میشم نظرتون رو بگین. مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    من چند روز دیگه واسه دکترای مکانیک مصاحبه ویزا در آنکارا دارم. از آنجائیکه یک بار دیگه برای ویزا اقدام کردم و بعد از اعلام کلیرنس (+ یک بار دیگه درخواست تمدید ویزا به صورت ایمیلی که اون هم مثبت شد) ویزام اوکی شد و نرفتم بگیرم (و البته مثل اینکه باید به سفارت هم اطلاع میدادم که ندادم) در این مورد چی باید بگم؟
    من پذیرش قبلیم بدون فاند بود البته با مدارک ساپورت خانواده به سفارت رفته بودم اما این پذیرش فعلیم در I20 بدون فاند هست اما در ریسرچ پلن استادم منو رو به عنوان RA با ساپورت مالی معرفی کرده.
    دوستانی که تجربه دارند لطفاً پاسخ بدن.
    من بیماری پدرمو میخام مطرح کنم.

Junior Member

دوستان در قسمتی از مصاحبه احتمال داره من بگم من صد در صد پوزیشن RA و TA میگیرم، و همین الان یک استاد interest بهم نشون داده
    در ضمن من Research plan ندارم، و استادم هم هنوز مشخص نشده، ولی یک استاد به من تمایل اینکه باهاش کاره تحقیق انجام بدم نشون داده!
    ولی این استاد در زمینه های نظامی هم فعالیت و تحقیق داشته
    و همین الان هم یک فاند در همین زمینه به مقدار زیاد داره

احتمال داره بعد از مطرح کردن قسمت bold شده بالا، افیسر اسم استاد را بپرسه!
    به نظرتون چه کار باید بکنم؟
    اصلا نگم استادی بهم تمایل نشون داده؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dread_lord نمایش پست ها
    دوستان در قسمتی از مصاحبه احتمال داره من بگم من صد در صد پوزیشن RA و TA میگیرم، و همین الان یک استاد interest بهم نشون داده
    در ضمن من Research plan ندارم، و استادم هم هنوز مشخص نشده، ولی یک استاد به من تمایل اینکه باهاش کاره تحقیق انجام بدم نشون داده!

ممنون
    واقعیتش منم شرایطم همینجوری بود. وقتی پرسید از نظر مالی؟ گفتم این از BS پدرم. ضمناً من یکی از استادا بهم اوکی داده که پیشش کار کنم و مقداری از هزینه هام رو بده ولی نه به عنوان راهنما. ایمیلشم پرینت شده داشتم ولی طرف هیچ واکنشی نشون نداد و فقط BS رو بررسی کرد.

سلام
    من دانشجوی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران هستم و برای فرصت مطالعاتی (ویزای j1) می خوام اقدام کنم.
    اینکه تو اسم موسسه محل تحصیلم کلمه پتروشیمی اومده، ممکنه حساسیت ایجاد کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران هستم و برای فرصت مطالعاتی (ویزای j1) می خوام اقدام کنم.
    اینکه تو اسم موسسه محل تحصیلم کلمه پتروشیمی اومده، ممکنه حساسیت ایجاد کنه؟
    سلام
    من یکی از کارهای تحقیقاتیم اونجا بود و اسمش رو نزدم تو رزومم ولی اسم پژوهشگاه رنگ رو که کاراموزیم اونجا بود زدم یه دردسر اساسی تو مصاحبه واسم شد!!! و کلاً آفیسر با پلیمر حال نمی کرد! هی به من می گفت چرا؟؟ به نظرم نمی شه گفت که دقیقاً به چی می خواد گیر بده واسه من رو چیزای دست گذاشته بود که حتی فکرشم نمی کردم، ولی به طور اخص روی چیزای نفتی و اینا حساسن دیگه، حالا خودتون تصمیم بگیرین اگه تحت فشار گذاشته بشین می تونین آفیسر و متقاعد کنین که اصلا پتروشیمی تو حوزه تخصصیتون نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dread_lord نمایش پست ها

ممنون
    واسه مقطع PhD معمولا RP می خوان، ولی اگه واسه مستر باشه مطمئنم می تونین بگین هیچی معلوم نیست و به جاش بهش SOP رو بدین، SOP رو به جاش قبول می کنن
    اینکه اسم استاد توش باشه یا نه یا کلا اشاره کنید یا نه واقعا جای بحث داره ولی با توجه به اینکه رو چیزای نظامی کار کردن سعی کنید به اون مرحله که اسم استاد و بهش بگین یا به پروژه هاش اشاره کنید نرسید. به طور کلی بگین استادم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh365 نمایش پست ها
    دوستان من ترم پیش مستر دوم بدون فاند بودم که تو انکارا ریجکت شدم. این ترم پذیرش دکترا با نامه ی استاد که احتمال گرفتن فاند براش هست دارم. در مورد اینکه چرا مقطعت رو عوض کردی از اون ترم تا این ترم چی باید بگم؟
    خوب چون فوق داشتین تصمیمتون عوض شده فوق نمی خواین!! قبلش واستون مقدور نبوده دکتری، الان مقدور شده!!!
    البته اگه دلیل ریجکت قبلا واسه مستر دوم بوده این که الان آفر دکتری دارین که خوبه!! اما اگه دلیل چیز دیگه ای بوده برین اون رو حل کنین!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    این پی دی اف ها که پره اشکالات گرامریه!!!!

با سلام.
    تو یکی ار انجمنهای ریجکت خوندم که گفته شده بود در مورد سفر به کشورهای مسلمان حساسیت وجود داره. ترکیه رو هم تو لیست داشت. الان دوباره اون رو پیدا نمی کنم که ادامه بحث رو بخونم.آیا این مطلب درسته و نیاز هست که بهش اشاره نشه. من دوباری که ترکیه رفتم تو پاسپورت قبلی ام مهر خورده بود که عوض کردم و فقط یک سفر ارمنستان تو پاسپورت جدیدم هست.
    دوم: من سربازی ام دو بخش بوده. چند ماه بین لیسانس و ارشد و بقیه اش بعد از ارشد ولی روی کارت پایان خدمت فقط دومی رو زدند که حدود 9 ماه هست. این رو توضیح بدم متوجه می شن یا می ذارن به حساب کسر خدمت ؟ البته من کپی نامه ترخیص از پادگان رو به علت قبولی دارم. اگه پرسید چی جواب بدم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)