صفحه 112 از 115 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

سلام،

من حدوداً 4 سال پیش فازغ التحصیل شدم (ارشد) و الان برای دکتری پذیرش دارم. تو این مدت کار نکردم و مشغول کارای اپلای و مقاله و ... بودم. تو این مدت هم تو هر سال حداقل یه مقاله خوب پذیرش شده دارم. این گپ رو چجوری توجیه کنم؟ اینکه داشتم رو ریسرچ خودم کار میکردم منطقی نیست؟! هفته بعد ایروان مصاحبه دارم.

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام، دوستان من دوشنبه مصاحبه دارم. تو پستهای قبلی نوشته بودم که با هزار خون دل خوردن وسط سربازی پذیرش فول فاند گرفتم بنابراین مصاحبه حیاتی هست!

در مورد سربازی سوال داشتم. خب افسر قطعا از من نامه معافیت تحصیلی یا شایدم برگه وثیقه رو میخواد و منم میدم. آیا میپرسه که سربازی دقیقا کجا بودم و چیکارا میکردم؟ من نیروی انتظامی بودم و کلا 4 ماه خدمت کردم که دو ماهش آموزشی بود. دو ماه بعدی هم یک ماهش یگان امداد شهرمون بودم که کارمون بیشتر پست دادن تو خیابون بود، ماه بعدی منتقل شدم ستاد شهرمون و کارم اداری و دفتری بود در حد تایپ و این چیزا.

حالا لازمه من این جزئیات رو بگم؟ نمیخوام گزک به دستشون بدم و حس کنن جای حساسی بودم. حالا ستاد فرماندهی میتونه حساس باشه ولیکن اگه خیلی کارم حساس بود که یگان خدمتیم اصلا نمیذاشت از کشور خارج بشم!

به نظرتون چی بگم در مورد خدمتم؟
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط DrABP نمایش پست ها
    سلام، دوستان من دوشنبه مصاحبه دارم. تو پستهای قبلی نوشته بودم که با هزار خون دل خوردن وسط سربازی پذیرش فول فاند گرفتم بنابراین مصاحبه حیاتی هست!

در مورد سربازی سوال داشتم. خب افسر قطعا از من نامه معافیت تحصیلی یا شایدم برگه وثیقه رو میخواد و منم میدم. آیا میپرسه که سربازی دقیقا کجا بودم و چیکارا میکردم؟ من نیروی انتظامی بودم و کلا 4 ماه خدمت کردم که دو ماهش آموزشی بود. دو ماه بعدی هم یک ماهش یگان امداد شهرمون بودم که کارمون بیشتر پست دادن تو خیابون بود، ماه بعدی منتقل شدم ستاد شهرمون و کارم اداری و دفتری بود در حد تایپ و این چیزا.

حالا لازمه من این جزئیات رو بگم؟ نمیخوام گزک به دستشون بدم و حس کنن جای حساسی بودم. حالا ستاد فرماندهی میتونه حساس باشه ولیکن اگه خیلی کارم حساس بود که یگان خدمتیم اصلا نمیذاشت از کشور خارج بشم!

به نظرتون چی بگم در مورد خدمتم؟
    دوستان من فردا مصاحبمه! ممنون میشم لطفا در مورد پست بالا راهنمایی کنین.
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

سلام دوستان:

من تا حالا هیچ کشور خارجی مسافرت نکردم میخواستم بدونم این مسیله تاثیری در اخذ ویزا داره یا نه؟

ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology with Business Information Systems

با سلام خدمت دوستان،
    من حدود شش ماه پیش برای ویزای L-1A از سفارت آمریکا در دبی اقدام کرده بودم همچنان کیس من رو روی "فرایند اداری" نگه داشتن. بعد از اینکه دیذم خبری از ویزا نشد با خودم گفتم شاید قسمت این هستش که ادامه تحصیل بدم. برای همین تا چند روز دیکه میخوام وقت مصاحبه بگیرم برای ویزای F-1 و F-2 (چون متاهل هستم) برای مدرک فوق لیسانس. چیزیکه برام سواله و خوشحال میشم که دوستان راهنمایی کنن این هستش که آگر آفیسر ازمن بپرسه آیا تاحالا برای ویزای دیگه ای اقدام کردم برای رفتن به آمریکا، چی باید جواب بدم؟ اگه بگم بله و نوع ویزام رو بگم امکان داره فکر کنه که من قصدم موندن در آمریکا هستش. اگر هم بگم نه، اگر چک کنه و ببینه برای ویزای دیگه ای قبلا اقدام کردم بگه که دروغ گفتم و جور دیگه ای مشکل ایجاد بشه. من بیشتر طول زندگیم خارج از ایران بودم و دو سالی هستش که برای ازدواج به ایران اومدم.

خوشحال میشم که دوستان نظراتشون رو بنویسن. با تشکر فراوان

دوستان سلام
    من برای امسال پذیرش از دانشگاه جورجیا گرفتم ولی چون نمره ی زبانم کمتر از مینمم دانشگاه بود به من پذیرش مشروط به دوره ی زبان رو دادند. الان i20 رو دارم 2000تا هم به خاطر معدل بالام بهم بورس دادن و داخل بخش remark نوشتن که من توی فوق پذیرفته شدم به صورت مشروط به گذروندن دوره ی زبان. الان میخوام وقت سفارت بگیرم و برم برای مصاحبه. کسی از دوستان میدونه که کدوم سفارت به conditional admission بهتر ویزا میده ؟
    تو رو خدا کمکم کنید. گیج شدم. نمیدونم کدوم سفارت برم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی

سلام به همه دوستان

همسرخارجی داشتن هم جزو عدم سوشیال تای محسوب میشه؟اگه پرسید چی بگیم که مشکل عدم سوشیال تای نداشته باشیم؟

ممنون از پاسختون
    Never say Never

برای رسیدن به "هدف" باید از مرز خستگی گذشت،باید نیرومندتر از توان خود بود.

سلام دوستان من در ایران دانشچوی دکتری هستم و حالا پذیرشم از یک دانشگاه داخل آمریکا اومده و میخوام با معافیت تحصیلی از کشور خارج بشم و برم سفارت. حالا تو مصاحبه اگر در ارتباط با سربازی ازم بپرسن متوجه میشن من دانشجوام. میخواستم ببینم در توجیح این مساله راهکاری دارید؟

ذوستان سلام.
    لطفا منو راهنمایی کنید که خیلی سردرگم هستم. فقط جمله "صد در صد یا به احتمال زیاد ریجکتی " رو نیارید.
    من برای دکترای ریاضی با فول فاند پذیرش گرفتم و خوب رشتم اصلا حساس نیست.
    اما یه دوسال تو "شرکت بهینه سازی مصرف سوخت" کار کردم و اونو تو رزومم اوردم . من اونجا محاسبات صرفه جویی رو انجام میدادم ولی اصلا مهره قدرتمندی نبودم. یه کارمند ساده.
    مسلما نمیتونم تو رزومم دست ببرم و تغییرش بدم. فقط دوستان با تجربه مشابه بهم بگن اینو چجوری حل و فصل کنم روز مصاحبه؟

ممنون از دوستان

ApplyAbroad Superstar

سلام با تبریک برای پذیرش من متوجه نمیشوم چرا فکر میکنید روی این شرکت حساسیت هست اینطور که از اسمش بر می اید نظامی و امنیتی و این حرفها نیست.با اینحال اگر دلیل موجهی برای حساس بودن کار در آن وجود دارد فکر میکنم اگر شغلتان را به انرژیهای نو و گرم شدن کره زمین و حفاظت از محیط زیست و گازهای گلخانه ای مرتبط کنید که در واحدها تحقیقاتی - پژوهشی مشغول بوده اید حساسیت به حداقل برسد. امید که موفق باشید و به زودی خبر موفقیتان را به دوستان اینجا گزارش بدهید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    ذوستان سلام.
    لطفا منو راهنمایی کنید که خیلی سردرگم هستم. فقط جمله "صد در صد یا به احتمال زیاد ریجکتی " رو نیارید.
    من برای دکترای ریاضی با فول فاند پذیرش گرفتم و خوب رشتم اصلا حساس نیست.
    اما یه دوسال تو "شرکت بهینه سازی مصرف سوخت" کار کردم و اونو تو رزومم اوردم . من اونجا محاسبات صرفه جویی رو انجام میدادم ولی اصلا مهره قدرتمندی نبودم. یه کارمند ساده.
    مسلما نمیتونم تو رزومم دست ببرم و تغییرش بدم. فقط دوستان با تجربه مشابه بهم بگن اینو چجوری حل و فصل کنم روز مصاحبه؟

ممنون از دوستان

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)