صفحه 58 از 115 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila123 نمایش پست ها
    سلام
    اگر ازهمراه من که F2 است آفثسر بپرسنمی خوای اونجا چی کار کنی چی بهتره بگن ؟؟ (تا اونجایی که تو صفحات قبلی خوندم همه میگنخانه داری . به نظرتون افسر شک نمی کنه همه یه چیز میگن؟؟)
    نه دوست عزیز... تا حالا خیلی ها گفتن و آفیسر هم گیر نمیده....!

حالا بهتره انقدر هم تابلو نباشه... ایشون می خوان کمی زبان یاد بگیرن و تو کار های خونه به شما کمک کنند تا بتونید به خوبی درس بخونید!

می خوان درس بخونند!؟ نه فکر نمی کنند که دو نفر بتونن زندگی دانشجویی در مقاطع تکمیلی رو پیش ببرن و خیلی سخته! فعلاً برنامه ای ندارند ....

فعلا؟! ممکنه یعنی داشته باشن؟! خیلی بعیده چون زبانشون ضعیفه و فعلاً تصمیم دارن زبان بخونند.....!

خلاصه اینا رو بندازید تو لوپ اگر آفیسر گیر داد!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

پیش فرض پاسخ : عشق آباد (ترکمنستان) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

دوستان سلام

براي 29 آپريل از عشق‌ آباد وقت دارم براي كنفرانس، هرچي گشتم اطلاعات خوبي تو سايت براي ويزاي كنفرانس(برخلاف دانشجويي) نتونستم پيدا كنم،‌ مثل سوالاتي كه مي پرسن يا چه مداركي با خودم ببرم بهتره؟ اگر كسي از دوستان تجربه اي داره ممنون ميشم اگر من رو هم راهنمايي كنيد

من برادر و خواهرم دارن تو امريكا دكتري ميخونن و اگر ويزا بگيرم اونها رو هم ميخوام برم ببينم نوع ويزا رو b1/b2‌ بايد انتخاب بكنم تو فرم DS-160؟ متاهل بودن چقدر تو تاثير داره(اگر همسرم همراهم نباشه)؟

ممنون از همگي

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

نقل قول نوشته اصلی توسط rahmanabadi نمایش پست ها
    سلام دوستان ،

من به تازگی i-20 خودم و همسرم گرفتم. من پست ها رو خوندم ولی مورد ما کمی خاص تر هست. من شوهرم تحصیلات تکمیلی نداره و 2 سالی هم از ازدواجمون میگذره. کارشم همیشه آزاد بوده. حالا می خوام بدونم که آفیسر چه سوالایی ممکنه بکنه و به چه چیز هایی اهمیت بده؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahmanabadi نمایش پست ها
    سلام ،
    با توجه به اینکه من ابتدا خودم قرار هستش که برم مصاحبه و اگه وارد FBI-CHECK شدم شوهرم بره مصاحبه و دوسال هم از ازدواجمون میگذره ، البته من عکس خاصی هم نداریم. آفیسر در مورد همسرم هم سوال خواهد کرد؟ چه سوالهایی؟
    ممنون
    سوال خاصی نمیپرسه به جز تحصیلات، کار و سربازی... چیز خاصی نداره!

اگر اول خودتون میرید بگید شوهرم کارش آزاده و فعلاً سرش خیلی شلوغه چند وقت دیرتر میاد (مثلاً موقعی که من میام پیک آپ)

در ضمن با شوهرتون راجع به سربازی هماهنگ باشید که ممکنه بپرسه!
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

نقل قول نوشته اصلی توسط misagh_tabibzadeh نمایش پست ها
    دوستان سلام

براي 29 آپريل از عشق‌ آباد وقت دارم براي كنفرانس، هرچي گشتم اطلاعات خوبي تو سايت براي ويزاي كنفرانس(برخلاف دانشجويي) نتونستم پيدا كنم،‌ مثل سوالاتي كه مي پرسن يا چه مداركي با خودم ببرم بهتره؟ اگر كسي از دوستان تجربه اي داره ممنون ميشم اگر من رو هم راهنمايي كنيد

من برادر و خواهرم دارن تو امريكا دكتري ميخونن و اگر ويزا بگيرم اونها رو هم ميخوام برم ببينم نوع ويزا رو b1/b2‌ بايد انتخاب بكنم تو فرم DS-160؟ متاهل بودن چقدر تو تاثير داره(اگر همسرم همراهم نباشه)؟

ممنون از همگي
    B1 برای کنفرانسه! اگر همسرتون نیان خوبه! شانستون بیشتره!

زمان بذارید مدارک مصاحبه رو تو سایت پیدا کنید و ببرید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی با سوالات مصاحبه

دوستان سلام
    من برای مصاحبه میرم آنکارا و پذیرش فول فاند دارم برای مکانیک
    اگر آفیسر از من SOP یا CV نخواست من بهش چیزی بدم یا نه ؟ با توجه به اینکه ممکنه یک وقت نخوان بعد بگن کلیر شدی بعد بری اونجا بگن یادمون رفته بگیریم دوباره reclear بزنن. مثل همین چیزایی که واسه خیلی ها اتفاق افتاده
    و دیگه اینکه راجب به 16 سوال اگر چیزی نگفت میفرسته یا نه، ازش بپرسیم یا نه؟

پیش فرض پاسخ : آشنایی با سوالات مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط mana1988 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من برای مصاحبه میرم آنکارا و پذیرش فول فاند دارم برای مکانیک
    اگر آفیسر از من SOP یا CV نخواست من بهش چیزی بدم یا نه ؟ با توجه به اینکه ممکنه یک وقت نخوان بعد بگن کلیر شدی بعد بری اونجا بگن یادمون رفته بگیریم دوباره reclear بزنن. مثل همین چیزایی که واسه خیلی ها اتفاق افتاده
    و دیگه اینکه راجب به 16 سوال اگر چیزی نگفت میفرسته یا نه، ازش بپرسیم یا نه؟
    این اتفاق افتاده! ولی اینطوری نبوده که نخوان... آفیسر دوتای اصلی نبودند... یه نفر دیگه بوده! فقط برای دانشجوی برقی 16 سوال نمیده!

موقع پیک آپ موبوره مسئول بوده و میگه کار داره کیست اشتباه بهت گفتن کلیری... برات 16 تا سوال هم میدیم!

بار اول 70 روزه و بار دوم 80 90 روزه کلیر میشه!

اصلاً نپرس .. مثلاً نمیدونی... اگر به آفیسر اصلی ها بخوری خیالت راحت باشه میفرستند....!

Junior Member hmonshat آواتار ها

با سلام، یه سوال فنی، می خوام نظر دوستان رو با توجه به جو روز مصاحبه بدونم:

اگه شما یک مقاله انگلیسی ظاهراً حساس داشتین که با سرچ تو گوگل براحتی تابلو میشد، آیا روز مصاحبه این ریسک رو می کردین که خود مقاله رو ببرین و به افیسر توضیحش بدین تا مطمئن شه که چیز خاصی نیست؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد-صنعتی شریف

سلام دوستان
    من بزودی از این سفارت وقت میگیرم چندتا سوال داشتم:
    1. بهترین جواب به این سوال که "برای چی امریکا رو انتخاب کردی؟"چیه؟
    2. اینکه تو امریکا برای چند دانشگاه دیگه اقدام کردی چقدر بحرانیه؟ من سه جا اقدام کردم که دوتاش ریجکت شدم :دی
    3.بهترین جواب به این سوال که "بعد تحصیل می خوای چیکارکنی؟"چیه؟

ممنون

For GPA Conversion See INJA

نقل قول نوشته اصلی توسط mahrash نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بزودی از این سفارت وقت میگیرم چندتا سوال داشتم:
    1. بهترین جواب به این سوال که "برای چی امریکا رو انتخاب کردی؟"چیه؟
    2. اینکه تو امریکا برای چند دانشگاه دیگه اقدام کردی چقدر بحرانیه؟ من سه جا اقدام کردم که دوتاش ریجکت شدم :دی
    3.بهترین جواب به این سوال که "بعد تحصیل می خوای چیکارکنی؟"چیه؟

ممنون
    شما چون فول فاند هستید هیچ کدوم از سوالاتی که گفتی رو ازت نمیپرسند.. مگر این که آفیسر خیلی تازه کار باشه!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آنکارا (ترکیه) - تجربیات روز مصاحبه در سال ٢٠١۴

سلام به همه دوستان
    من میخواستم از تجربیاتتون روز مصاحبه استفاده کنم..
    1- وقتی میپرسه چرا این دانشگاه؟ چی بگم بهتره؟ من اون دانشگاه انتخاب کردم چون از بین اون همه ایمیل استاد اینجا اوکی داد
    2- من سربازی معافیت پزشکی گرفتم، آیا میپرسه چرا معاف شدی؟ مثلا مشکل پزشکی چی بوده؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)