صفحه 106 از 115 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

در جواب این سوال که "چرا ایران دکترا نمی خونی؟" اینکه بگیم "چون که تو آمریکا فرصتهای ریسرچ و کسب دانش بهتری هست"، خوبه؟

Junior Member

بچه ها من توی نامه فاندم نوشته شده یا TA یا RA. یعنی هنوز مشخص نکردند. شنیدم روز مصاحبه میپرسند نوع فاندت چیه؟ من بگم مشخص نیست نرمال هست؟ برام بد نمیشه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط light20 نمایش پست ها
    بچه ها من توی نامه فاندم نوشته شده یا TA یا RA. یعنی هنوز مشخص نکردند. شنیدم روز مصاحبه میپرسند نوع فاندت چیه؟ من بگم مشخص نیست نرمال هست؟ برام بد نمیشه؟
    شما هرچی توی فرم I20 *نوشتن براتون همون را بگید.بالاخره یه چیزی توی فرم هست.
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Member alirezashark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin16 نمایش پست ها
    به نظرم همون ١٠ تا رو بگيد كه رسمي هست. البته معمولا به تعداد دانشگاه ها كار ندارند، معمولا فقط مي خوان ببينن كه قصد شما رفتن به يك ايالت خاص نيست. حتي گاهي اسم دانشگاه رو هم نمي پرسند و فقط ميخوان بدونن از چندجا پذيرش گرفتيد و چقدر فرد علمي هستيد.
    به نظر شما آفیسر به آمار تعداد جاهایی که اپلای کردیم و پذیرش گرفتیم یا رد شدیم دسترسی داره؟ اونایی که i20 براشون صادر میشه که خوب میاد توی سیستم و مشخصه وضعیتشون. ولی برای بقیه که صرفا اعلام نتیجه شده رو به نظرتون دسترسی دارن؟
    Dreams Don't Work Unless You Do

Junior Member

سلام.
    من ارشد برق پزیرش دارم این ترم بدون فاندم و 1 بار ریجکت شدم با 214. میخوام بدونم من ک بدون فاندمو استاد ندارم باید RP بدم؟ ممکنه ازم بخواد با اینکه بدون فاندم؟ اصلا این RP رو از کجا بگیرم؟ میشه خودم بنویسم ی موضوییی؟ یه کم راهنماییم کنین در این خصوص. ممنونم . فکنم اگه بگم RP دارمو واسه همین قراره وقتی رفتم بهم فاند بدن روش بهتر باشه نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kassra_Sa نمایش پست ها
    سلام.
    من ارشد برق پزیرش دارم این ترم بدون فاندم و 1 بار ریجکت شدم با 214. میخوام بدونم من ک بدون فاندمو استاد ندارم باید RP بدم؟ ممکنه ازم بخواد با اینکه بدون فاندم؟ اصلا این RP رو از کجا بگیرم؟ میشه خودم بنویسم ی موضوییی؟ یه کم راهنماییم کنین در این خصوص. ممنونم . فکنم اگه بگم RP دارمو واسه همین قراره وقتی رفتم بهم فاند بدن روش بهتر باشه نه؟
    ریسرچ پلن رو استاد می نویسه، از ادوایزی کسی بخواین واستون بنویسه، اگه ننوشت و گفت نمی دیم به ارشد ها، آفیسر از شما خواست بهش بگین مساله رو و sop رو بهشون بدین قبول می کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezashark نمایش پست ها
    به نظر شما آفیسر به آمار تعداد جاهایی که اپلای کردیم و پذیرش گرفتیم یا رد شدیم دسترسی داره؟ اونایی که i20 براشون صادر میشه که خوب میاد توی سیستم و مشخصه وضعیتشون. ولی برای بقیه که صرفا اعلام نتیجه شده رو به نظرتون دسترسی دارن؟
    آمارشو ندارن، ولی راه هایی هست که بعضیاشو بفهمن، مثلا کارنامه GRE پایینش جاهایی که اپلای کردین و فرستادین کارنامه رو داره، یا مثلاً همین I20

Junior Member

دوستان کسی هست که معاقیت از نوع موارد خاص داشته مخصوصا پدر ارتشی . توی سفارت خیلی گیر میدن چی بگیم به افسر . خیلی ممنون میشم اگه کسی تجربش رو بگه .ممنون

دوستان سلام
    اول یه تشکر ویژه از تمامی عزیزان که تجریه های ارزشمند خودشون رو به اشتراک میزارن میکنم.
    نمیدونم دارم جای درستی این سوال رو میکنم یا نه من 2روز دارم پست های دوستان رو میخونم ولی به جوابم نرسیدم

بنده مدتی هست که به فکر مهاجرت به آمریکا هستم و فعلا دارم تحقیق میکنم. تسمیم دارم برای ویزا EB-5 یا همون ویزا سرمایه گذاری اقدام کنم. 3 بیزینس در ایران دارم درآمد خوبی هم دارم و دلم میخواد در کنار بیزینس های ایرانم در آمریکا هم تجارت کنم و همونجا هم زندگی کنم و بین دو کشور در حال رفت و آمد باشم.

تنها نگرانی من همین مصاحبه ها هست بنده 27 سالمه مجردم و 90% خانواده پدریم در آمریکا هستند . تنها دلیلی که برای بازگشت به ایران میتونم اراعه کنم املاک و تجارت هایی که در ایران دارم
    چند درصد احتمال ریجکت شدنم هست؟ و اگر ریجکت بشم تکلیف سرمایه ای که در آمریکا گذاشتم چی میشه؟

Junior Member

دوستان برای فرصت مطالعاتی ها هم SOP لازمه؟ و اینکه research plan رو استاده ازم خواست نوشتم براش فرستادم. بعد اسکن امضا شده اونو (بدون سربرگ دانشگاه و ...) برام از طریق ایمیل فرستاد. روز مصاحبه همینو ببرم کافیه دیگه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)