صفحه 95 از 115 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA_IG نمایش پست ها
    سلام از اونجا که شرکت دولتی مشکل سازه، کارآموزی کار کردن در جایی محسوب نمیشه و جایی ثبت نیست و اینکه شما مشغول تحصیل بودید در اون مدت کارآموزی و گپ نداشتید توصیه من اینه که از رزومتون حذفش کنید.

ببخشید کسی که شغل دولتی داره مگه دلیل خوبی برای برگشتش به ایران نیست؟این چرا باید بد باشه؟راستش من به صورت رسمی تو دبیرستان درس دادم چند سال. اینم تو فرم DS هم نوشتم که employed بودم.و میخوام به اینم اشاره کنم که بخاطر کارم باید برگردم.درواقع اسم دانشگاه کارشناسیم تربیت دبیر بود و نمیشد پنهونش کرد.من فول فاند برا دکتری پذیرش گرفتم دو هفته دیگه هم وقت سفارتمه.الان که اومدم اینجا رو خوندم استرسی شدم که چون همه یه جورایی کار رسمی و میگن خطرناکه و این حرفا.میشه لطفا جوابمو بده اگه کسی میدونه که آیا واقعا الان من ریسک بزرگی کردم که اینو تو اون فرمه نوشتم؟و چجوری باید روز مصاحبه راجع به این حرف بزنم؟لطفا اگه کسی جوابی داره بهم بده .ممنون

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط shivabita نمایش پست ها
    ببخشید کسی که شغل دولتی داره مگه دلیل خوبی برای برگشتش به ایران نیست؟این چرا باید بد باشه؟راستش من به صورت رسمی تو دبیرستان درس دادم چند سال. اینم تو فرم DS هم نوشتم که employed بودم.و میخوام به اینم اشاره کنم که بخاطر کارم باید برگردم.درواقع اسم دانشگاه کارشناسیم تربیت دبیر بود و نمیشد پنهونش کرد.من فول فاند برا دکتری پذیرش گرفتم دو هفته دیگه هم وقت سفارتمه.الان که اومدم اینجا رو خوندم استرسی شدم که چون همه یه جورایی کار رسمی و میگن خطرناکه و این حرفا.میشه لطفا جوابمو بده اگه کسی میدونه که آیا واقعا الان من ریسک بزرگی کردم که اینو تو اون فرمه نوشتم؟و چجوری باید روز مصاحبه راجع به این حرف بزنم؟لطفا اگه کسی جوابی داره بهم بده .ممنون
    شما میخواید بگید بعد اینکه مدرک دکتراتون رو توی امریکا گرفتید، برمیگردید ایران و معلم دبیرستان میشید؟!!
    شغل دولتی از اونجایی مشکل سازه که اکثر نهاد های مرتبط با دولت ایران، توی امریکا تحریم هستند و به همین خاطر حساسیت رو پرونده ی شما میره بالا. البته جای نگرانی نیست و این حساسیت نهایتا ممکنه باعث بشه که یک کمی کلیرنس شما طولانی بشه. (مگه اینکه شغل دولتی شما مربوط به نفت و گاز یا هوافضا و هسته ای باشه که اون موقع ممکنه باعث ریجکت بشه) در مورد شما از اونجایی که توی آموزش و پرورش بودید، احتمالا زیاد سختگیری نخواهد شد. اگر سوال شد صادقانه جواب بدید. خطرناک ترین کاری که شما میتونید انجام بدید اینه که دروغ بگید یا پنهان کاری کنید که در اون صورت برای همیشه صلاحیت دریافت ویزای امریکا رو از دست خواهید داد.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

سلام دوستان. من رشتم رو از مهندسی صنایع (لیسانس) به آموزش زبان انگلیسی (ارشد) تغییر دادم. الان هم برای دکترایTeaching and Learning (language, education, and society پذیرش گرفتم. اگه گفت چرا رشتت رو عوض کردی چی بگم؟ راستشو بگم که مهندسی دوست نداشتم اصلا؟ یا چیز بهتری هم میشه گفت؟
    مرسی

Junior Member

دوستان ببخشید اگه بپرسن که کی ساپورتتون میکنه و ما بگیم family و بعد بگه شغلشون چی هست باید چی بگیم؟ مثلا اگر کارمند یا معلم بگیم اونوقت ممکنه ایراد بگیره؟ یا اصلا چیز دیگه ای بگیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    شما میخواید بگید بعد اینکه مدرک دکتراتون رو توی امریکا گرفتید، برمیگردید ایران و معلم دبیرستان میشید؟!!
    شغل دولتی از اونجایی مشکل سازه که اکثر نهاد های مرتبط با دولت ایران، توی امریکا تحریم هستند و به همین خاطر حساسیت رو پرونده ی شما میره بالا. البته جای نگرانی نیست و این حساسیت نهایتا ممکنه باعث بشه که یک کمی کلیرنس شما طولانی بشه. (مگه اینکه شغل دولتی شما مربوط به نفت و گاز یا هوافضا و هسته ای باشه که اون موقع ممکنه باعث ریجکت بشه) در مورد شما از اونجایی که توی آموزش و پرورش بودید، احتمالا زیاد سختگیری نخواهد شد. اگر سوال شد صادقانه جواب بدید. خطرناک ترین کاری که شما میتونید انجام بدید اینه که دروغ بگید یا پنهان کاری کنید که در اون صورت برای همیشه صلاحیت دریافت ویزای امریکا رو از دست خواهید داد.

حالا نه اینکه بگم برمی گردم معلم دبیرستان میشم مثلا بگم میتونم ارتقا بدم کارمو به سطح دانشگاه و چیزا...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Apply_2016 نمایش پست ها
    دوستان ببخشید اگه بپرسن که کی ساپورتتون میکنه و ما بگیم family و بعد بگه شغلشون چی هست باید چی بگیم؟ مثلا اگر کارمند یا معلم بگیم اونوقت ممکنه ایراد بگیره؟ یا اصلا چیز دیگه ای بگیم؟
    اگه بگی کارمند بعد میگه کجا؟ بعد اگه دولتی باشه داستان میشه، بهتره بگی کار آزاد یا شرکت خصوصی، چه می دونم مثلاً توی کار فرشه!

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    اگه بگی کارمند بعد میگه کجا؟ بعد اگه دولتی باشه داستان میشه، بهتره بگی کار آزاد یا شرکت خصوصی، چه می دونم مثلاً توی کار فرشه!
    دوست عزیز من نمیدونم این چه کاریه یه عده دوست دارند سر هرچیزی دروغ بگند!!! یکی از بزرگترین مشکلات جامعه ی ایرانی در خارج از کشور همین به اصطلاح "زرنگ بازی" های الکیه. پست های قبلی من رو اگه ببینید چندین و چندبار گفتم که شما اگه دروغ بگید یا مخفی کاری کنید امکانش هست که برای همیشه صلاحیت دریافت ویزای امریکا رو از دست بدید. اینها قوانین دریافت روادید امریکاست، شما اصلا قبل اینکه بیاید سوالاتون رو توی تاپیک بپرسید یا به سوال دیگران جواب بدید، باید اون قوانین رو با دقت خونده باشید.
    اینکه پدر و مادر کسی کارمند دولتی باشند هم تاثیر خاصی رو ویزا نداره. اونها بیشتر تمرکزشون روی سوابق خود طرف هست.
    در مورد سوال اون دوستمون هم، شما حقیقتش رو بگید ولی یک سری چیزهای کوچیک اضافه کنید که بتونه آفیسر رو قانع کنه. مثلا بگید معلم هست ولی توی مدرسه های غیر دولتی هم درس میده و توی موسسات تدریس خصوصی هم می کنه. یا مثلا میتونید بگید در کنارش خونه داریم اونو اجاره میدیم و درآمدمون به اندازه ای هست که بتونن خرج تحصیل منو پوشش بدند.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ChE

سلام دوستان،
    من دو تا مقاله کنفرانس داخلی (انگلیسی زبان، یکی اسم اول-یکی اسم سوم) دارم که وقتی اسممو توی گوگل سرچ میکنم صفحه استادم و همینطور یه PDF از داخل سایت اون کنفرانس که هزینشو واریز کردم پیدا میکنه. به نظرتون اینا رو بنویسم توی رزومه سفارت؟ آخه فک میکنم تایتل کنفرانسا حساس هستن.

ممنون میشم اگه کسی تجربه مشابه داشته راهنمایی کنه.

دوستان یک سؤال مهم

من پروژه کسری خدمت انجام دادم تو سازمان نظامی مثل خیلی ها و کلاً 8 ماه سرباز بودم

اگر سفارت بپرسه چرا میزان خدمت تو 8 ماست نه 21 ماه من چی بگم؟ (تو کارت زده چقدر)

سلام دوستان
    منو آفیسر بدلیل زبان ریجکت کرد. نوع ویزام J1 هست و برای 6 ماه. معمولا به این نوع ویزا زیاد گیر نمیدن ولی به من گفت باید زبانتو تقویت کنی و برگه ای هم بهم نداد. حالا تاریخ شروعمو دو ماه انداختم عقب و میخوام یخورده روی speaking کار کنم.
    ممنون میشم اگر کسی میتونه کمکی کنه که توی 45 روز چه کلاسی برم که بهتره و جواب بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)