صفحه 105 از 115 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1141

موضوع: سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

پیش فرض پاسخ : سوال و جوابهای مصاحبه (چه جوابی به این سوال آفیسر بدم؟)

سلام دوستان
    من پارسال برای ویزای مهاجرتی سفارت آنکارا رفته بودم که متاسفانه نگرفتم. امسال که پذیرش دانشجویی گرفتم به نظرتون ایروان برم بهتره یا دبی؟ (البته میدونم که چون پارسال برا ویزا مهاجرتی اقدام کردم احتمال اینکه بتونم ویزا دانشجویی بگیرم خیلی کمه)
    و اینکه باتوجه به اینکه قطعا آفیسر در مورد درخواست ویزای مهاجرتیم سوال میکنه من چه جوابی بدم که قانع بشه؟

Junior Member

میشه لطفا کمک کنید. آیا اینکه همسرم که به عنوان ویزای F2 همراه من هستند در کجا سرباز بودند مهم است یا نه؟

دوستان سلام

من یکی دو روز دیگه باید برم دبی واسه مصاحبه. واسه دکتری فیزیک پذیرش گرفتم. چون سال اول تی ای هستم خود دانشگاه برام RP نوشت و نوشته که من به کارای اپتیکال علاقه مند هستم و بک گراندم هم به این کار میخوره(چون قبلا تو sop گفته بودم و تو cv هم کارام بود و بر اساس اون اینو نوشت). الان من نمیدونم به این سوال آفیسر که اگه بگه اونجا میخوای چی کار کنی چه جوابی بدم، چون متاسفانه تو دپارتمان کارای این قسمت مربوط به لیزرهای پرشدت و این جور چیزاست که خیلی خطریه. (البته مقاله ای هم که دادم چند تا کلمه حساس تو عنواش بود که چون با یه سرچ ساده پیدا میشد با توصیه دوستان تو cv گذاشتم). واقعا ممنون میشم راهنماییم کنید که چه جوابی بدم. البته تو دپارتمان یه سری کارایی هست که مربوط به قسمت Atomic (البته هسته ای نه) میشه و شاید بشه یه جور گریز زد به اون کارها. نمیفهمن؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mirafshar نمایش پست ها
    میشه لطفا کمک کنید. آیا اینکه همسرم که به عنوان ویزای F2 همراه من هستند در کجا سرباز بودند مهم است یا نه؟
    بله. بارها دیده شده که می پرسن. تو همین پست های تجربیات دوستان بگردید پیدا میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mt67 نمایش پست ها
    دوستان سلام

من یکی دو روز دیگه باید برم دبی واسه مصاحبه. واسه دکتری فیزیک پذیرش گرفتم. چون سال اول تی ای هستم خود دانشگاه برام RP نوشت و نوشته که من به کارای اپتیکال علاقه مند هستم و بک گراندم هم به این کار میخوره(چون قبلا تو sop گفته بودم و تو cv هم کارام بود و بر اساس اون اینو نوشت). الان من نمیدونم به این سوال آفیسر که اگه بگه اونجا میخوای چی کار کنی چه جوابی بدم، چون متاسفانه تو دپارتمان کارای این قسمت مربوط به لیزرهای پرشدت و این جور چیزاست که خیلی خطریه. (البته مقاله ای هم که دادم چند تا کلمه حساس تو عنواش بود که چون با یه سرچ ساده پیدا میشد با توصیه دوستان تو cv گذاشتم). واقعا ممنون میشم راهنماییم کنید که چه جوابی بدم. البته تو دپارتمان یه سری کارایی هست که مربوط به قسمت Atomic (البته هسته ای نه) میشه و شاید بشه یه جور گریز زد به اون کارها. نمیفهمن؟

ممنون
    نگران نباشید. به نظرم خیلی با اینکه تو دپارتمان چه کارهای انجام شده کار ندارند. همون RP تون رو میخونن و وقتی از شما سوال کردن به صورت General پاسخ سوالات رو بدید. نگران مقاله اتون هم نباشید خیلی جزئی ندیدم که واردش بشن. اگه از کارهای ارشدتون هم پرسیدن، فرمولش همونه: "General"
    رو جواباتون تمرین کنید که راحت بتونید از پسش بر بیاید.

Junior Member

سلام به همگي

من از دانشكده معدن دانشگاه آريزونا conditional admission گرفتم كه توي نامه ذكر شده يك سال فرصت دارم در كلاس هاي زبان دانشگاه، CESL شركت كنم و بعد از كسب حداقل نمره قبولي، وارد رشته كارشناسي ارشد معدن بشم. من شروع به ثبت نام و اقدام براي كلاس هاي زبان كردم و آي توني من در حال آماده شدن بود، كه بيست روز بعد از نامه پذيرش مشروط، دانشكده ايمل زد كه معدلت براي ما قايل قبول نيست و ريجكت هستيد. حالا من آي تونيم رسيده و وقت سفارت هم رزرو كردم.
    ايميل به رييس دپارتمان دادم و توضيح دادم شرايطم رو، ولي كسي جواب نداده. نه ادوايزر، نه رييس دپارتمان.
    حالا بنظر شما چكار كنم و آيا ميتونم با همون نامه اول برم سفارت؟؟ چه سوالاتي براي كيس من كه آي توني كلاس هاي زبان به مدت يك سال داره مطرح ميشه؟؟

ممنون از لطفتون

Junior Member

سلام
    يك سوال
    اگه افسر از من پرسید به جز این دانشگاه چه دانشگاه های دیگه ای اپلای کردی فقط اونایی که تو آمریکا پذیرش گرفتمو بگم یا کشورهای هم دیگه هم بگم؟
    کدوم نتیجه بهتری می ده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط chempet نمایش پست ها
    سلام
    يك سوال
    اگه افسر از من پرسید به جز این دانشگاه چه دانشگاه های دیگه ای اپلای کردی فقط اونایی که تو آمریکا پذیرش گرفتمو بگم یا کشورهای هم دیگه هم بگم؟
    کدوم نتیجه بهتری می ده؟
    سلام
    كشور هاي ديگه رو هم بگيد. به شخصه گفتم و نتيجه گرفتم.
    دانشگاه هايي هم كه تو امريكا اسم ميبريد سعي كنيد تو ايالت هاي مختلف باشند.

موفق باشيد

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    من برای 15 دانشگاه (و 16 دانشکده) در آمریکا و حدود 7 تا پوزیشن در اروپا اپلای کردم.
    الان به آفیسر بگم که 15 دانشگاه اپلای کردم زیاد نیست؟
    البته محدود به ایالت و حتی منطقه خاصی نیست دانشگاه ها.
    میشه فقط تعداد ادمیژن و ریجکت ها رو بگم؟ آخه 4 تاش هنوز نیومده و اینطور دروغ هم نگفته ام...
    توی کارنامه GRE، حدود 10 تاش هست و بقیه غیررسمی هستند.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    من برای 15 دانشگاه (و 16 دانشکده) در آمریکا و حدود 7 تا پوزیشن در اروپا اپلای کردم.
    الان به آفیسر بگم که 15 دانشگاه اپلای کردم زیاد نیست؟
    البته محدود به ایالت و حتی منطقه خاصی نیست دانشگاه ها.
    میشه فقط تعداد ادمیژن و ریجکت ها رو بگم؟ آخه 4 تاش هنوز نیومده و اینطور دروغ هم نگفته ام...
    توی کارنامه GRE، حدود 10 تاش هست و بقیه غیررسمی هستند.
    ممنون
    به نظرم همون ١٠ تا رو بگيد كه رسمي هست. البته معمولا به تعداد دانشگاه ها كار ندارند، معمولا فقط مي خوان ببينن كه قصد شما رفتن به يك ايالت خاص نيست. حتي گاهي اسم دانشگاه رو هم نمي پرسند و فقط ميخوان بدونن از چندجا پذيرش گرفتيد و چقدر فرد علمي هستيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)